Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona kampania
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-06, 16:57   

A co, w innych strategiach jest inaczej? ;-p

Prawie zawsze. w AB jest trochę ciekawiej ;-)
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-08-17, 12:58   

Nie zawsze. Czasem wroga nie ma i trzeba co innego zrobić.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-18, 16:29   

Nie widziałeś tego prawie? No dobra, prawie zawsze.
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-08-21, 12:25   

Nie wiem jaka jest moja ulubiona kampania. Świetne były Conquest of Underworld i Clash od the Dragons. No i Ostrze Armageddonu.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Wysłany: 2008-11-04, 15:02   

Tak naprawdę to ja kampanii nie lubię... niema tam żadnej swobody w tych trudniejszych trzeba kombinować sposobami, których ja nie lubię. Przede wszystkim jest tam za dużo ganiania.

Ostatnio jednak tak w miarę spodobała mi się kampania o nazwie " Tnij i siecz"
Głównie spodobała mi się tam fabuła...
 
Broghuld 
Broghild



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 54
Skąd: z domu
Wysłany: 2009-01-20, 19:09   

Dla mnie najlepszą kampanią jest "Igranie z ogniem". Z racji tego, iż jest bardzo trudna, to jest z tego samego powodu mą ulubioną kampanią. Adrienne w ostatniej rundzie w chwili zwycięstwa miała: poziom 44, atak 71, obrona 99, moc 62, wiedza 48, mądrość, 4 magie, dowodzenie, szczęście i talent magiczny. Mam zdjęcie w telefonie, ująłem ją przed tym jak zdobywała ostatnią Nekropolię wroga, a grałem BEZ kodów. Niesamowite. Sam nie wiem jak to zrobiłem.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-01-20, 22:33   

Najfajniejsze to: Tnij i Rąb, oraz tą kampanie z Gelem ( nie pamientam jak się ona nazywa). Moim zdaniem są najłatwiejsze. Najgorzej grało się Gem w którejś kampanii...7 godzin nad jednym scenariuszem, bo wróg ma po 3 nekropolie na łepka, a ty jeden bastion. I se walcz.
 
 
Pio

Dołączył: 24 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-03-12, 20:27   

Narodziny barbarzyńcy i Pogromca smoków ( udało się mi przejść cała bez kodów :)
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2011-03-19, 13:24   

Wojenny Zamęt oraz Bunt Nekromanty.
Argumentów nie mam.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Fliniu 


Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2011-03-23, 18:03   

Najlepsze dla mnie, to kampanie z Gelu, ze względu na strzelców oczywiście. Dzięki nim śmiga po mapce jak burza. Drugie moje ulubione, to z Sandro. Już nawet pomijam te zestawy, ale jego podejście, sposób myślenia, pewność i ąrogancja są rewelacyjne. Ciemna strona coś w sobie ma, prawda? ;-)

Fliniu
 
Amer 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 62
Skąd: z miasta.
Wysłany: 2011-03-23, 18:45   

Ostatnio zacząłem grać w SoD. Zagrałem w kampanie z Gem i muszę stwierdzić, że jest rewelacyjna. Co prawda, pierwszą misję zagrałem na średnim, ale resztę grałem na trudnym i na prawdę trza było nie raz tam główkować jak wróg ma przewagę w zamkach. Ale Złote Smoki, Magia Ognia na Mistrzu oraz Armagedon i huzia, misje poszły jak po maśle :P. Czyli stawię na misję z Gem :).
 
 
kijana89 



Wiek: 35
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-04-29, 01:12   

Dla mnie najciekawsze były te najtrudniejsze - łatwymi nawet nie zdążyłem się nacieszyć :-P
Zacznijmy od Dracona: w misji z czarodziejskimi smokami powalił mnie na kolana - najtrudniejsza misja, w jaką grałem. Kiedykolwiek. Już Unleashing the Bloodthirsty było łatwiejsze, ze względu na szerszy wachlarz możliwości dotyczących jednostek. Gdyby nie limit czasu, pykałbym w nią na luzie parę miechów dłużej, a tu trzeba było się sprężyć.
Tnij i Siecz również jest ogromnie wymagająca; żadna misja nie toleruje błędów, jednostronne portale i bramy graniczne skutecznie utrudniają grę... Tutaj wiele znaczy także fabuła - pan Hack, przepraszam... CRAG Hack jest bardzo przekonujący :-)
No i na koniec Igranie z Ogniem. Bez odpowiedniego rozwoju kilku bohaterów oraz trafienia odpowiednich czarów pies pogrzebany.
Niedaleko za podium uplasowały się Narodziny Barbarzyńcy i Nowy Początek :-)
Eliksir Życia był śmiesznie łatwy - generalnie tzw. Blitzkrieg. Pokonywanie wroga dopiero w 4 tygodniu oznaczało większe problemy z rekrutacją strzelców. Potem spokojne "koksowanie" Gelu i jego ziomków.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2011-04-29, 12:29   

Moje ulubione kampanie to te z RoE i SoD, a ulubiona to Piesn Dla Ojca.
Igranie z Ogniem to znienawidzona przeze mnie kampania - pamietam, ze w misji gdzie mialem zdobyc wszystkie siedliska, nie moglem osiagnac tego celu. Pokonalem wszystkich wrogow i pozniej (nawet po wpisani kodu "pokaz cala mape") nie moglem zaliczyc tej misji mimo, ze godzinami analizowalem mape.

 
 
maurice



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 70
Wysłany: 2011-04-29, 17:59   

kijana89 napisał/a:
Zacznijmy od Dracona: w misji z czarodziejskimi smokami powalił mnie na kolana - najtrudniejsza misja, w jaką grałem. Kiedykolwiek. Już Unleashing the Bloodthirsty było łatwiejsze, ze względu na szerszy wachlarz możliwości dotyczących jednostek. Gdyby nie limit czasu, pykałbym w nią na luzie parę miechów dłużej, a tu trzeba było się sprężyć.


Abstrah*jąc już od samego poziomu trudności tej kampanii, nie jestem w stanie się za żadne skarby zgodzić z tym, że jest trudniejsza od UtB.

Dobra mapa z silnymi przeciwnikami komputerowymi będzie zawsze bardziej wymagająca od nawet najbardziej ambitnej, ale jednostronnej wycinanki PvE, chociażby z tego względu, że potworki wolnostojące na mapie nie mogą korzystać z większości czarów wspomagających, umiejętności bohaterów czy okopać się za murami miasta.

A już szczególnie w sytuacji, gdy mamy wypasionego maga z wysokimi statystykami, i całą mapę można przejść metodą blind -> blind -> blind -> 30 wskrzeszeń na tytanów -> strzelnica.

A żeby nie było do końca nie na temat - znienawidziłem misję kampanii Adrienne w której trzeba pokonać Haarta, a przeciwnicy dysponują kompletem bohaterów z silną implozją i town portalem - co oznacza długą, męczącą i wyniszczającą walkę logistyczną.
 
kijana89 



Wiek: 35
Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 30
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-04-30, 21:23   

Mapka z czarodziejskimi smokami nie byłaby trudna, gdyby nie ekstremalny (jak dla mnie) limit czasu. Tylko z tego powodu musiałem ją kilka razy zrestartować (prawie nigdy tego nie robię) i z tego powodu jest trudniejsza od UtB, które przeszedłem za 1 podejściem.
A co do misji z Haartem - to była 3 misja kampanii? Jeśli tak, to w innym temacie opisałem sposób, który pozwolił mi na przejście tej misji bezstresowo w bardzo krótkim czasie.
W misji z siedliskami posilałem się małą mapką w rogu ekranu i jakoś doszedłem do wszystkich punktów, ale może po prostu miałem w tej misji farta i nic nie ominąłem...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group