Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-02, 09:36   

Redalion napisał/a:
Włoch pokazał w tym sezonie całą masę mankamentów, na szczęście niczego ważnego tym nie przegrał

Jedynym jego poważnym błędem było wystawienie Ramosa w pomocy na mecz z Barcą do czego zresztą się przyznał i już raczej takiego głupstwa nie popełni. Ligi już raczej nie wygra bo przegrał ją na początku sezonu kiedy tak bardzo brakowało Alonso, Illara był wtedy zupełnie nieokrzesany, zresztą jak starszy z Basków wrócił to zaraz przyszła seria 5 miesięcy bez porażki co pokazuje, jaki wpływ ma ten gracz na postawę Realu. A gdzie był ten Twój wielki strateg w dwumeczu z Realem? Nic zupełnie do Simeone nie mam ale zbyt krótko trwa jego kariera trenerska żeby go porównywać do Ancelottiego.

Redalion napisał/a:
No i mają Ramosa - wcale jakoś bardzo bym się nie zdziwił, jakby np. w tym finale coś odpierdolił i dostał jakieś irracjonalne czerwo. Tu jest fhuj scenariuszy możliwych.

I właśnie się obawiam, że ktoś z dwójki Pepe/Ramos odpowie na zaczepki Costy i będzie po meczu.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-05-07, 18:04   

Redalion napisał/a:
Simeone > Ancelotti

Padlem, co takiego Simeone wygral, ze twierdzisz, ze jest lepszy od Włocha? Ancelotti wygral wszystko praktycznie, pracowal z wieloma wielkimi klubami, wiec porownywac tych dwóch panów, to tak jak porównywać Dawida z Goliatem. Atletico ma dobry sezon, ale to jest drużyna która, za rok/dwa sie rozsypie, ponieważ najlepsi gracze odejdą. Ta drużyna to wylęgarnia talentow. Nie mowie, że nie maja szans w finale, bo mają i to duże, zwlaszcza jak bedą grać z kontry, no ale to nie jest druzyna na przyszlosc.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-05-07, 22:54   

Widzę Real odpieradala maniane jak Chelsea, WTF
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-07, 23:00   

Nic mi nie mów, porażka Atletico wlała nadzieję w moje serce aż tu nagle remis z Valencią (pierwsze 10 minut zapowiadało manitę, szkoda, że Ronaldo zmarnował setkę bo mecz mógłby wyglądać inaczej), dzięki bramce CR7 nadal miałem nadzieję na mistrzostwo, wystarczyło liczyć na porażkę Atleti na Camp Nou. Po dzisiejszym remisie na nic już nie liczę, liga przegrana, Ronaldo odnowiona kontuzja (choć to ponoć tylko zmęczenie ale kuźwa w 9 minucie?), Di Maria też nie wiadomo bo na koniec już leżał, stoczyli się. Jedyne co cieszy to strzelecka forma Ramosa i Modrić grający za pięciu. Na Moratę to już patrzeć nie mogę, nigdy nie wiedziałem co ludzie w nim widzą, mam nadzieję, że pójdzie gdzieś na wypożyczenie bo zdecydowanie potrzebuje ogrania. Pozostaje Lizbona.

[ Dodano: 2014-05-25, 08:53 ]
No i jest La Decima po 12 latach posuchy, Ramos król :-)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-08-08, 11:05   

Legia żegna się z LM:
http://www.przegladsporto...1150,1,832.html

A kierownikiem była kobieta ekhm...
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2014-08-08, 11:43   

Kolejna szansa zaprzepaszczona. Niezła amatorka. Do tego kompromitacja Lecha wczoraj.
A może być jeszcze gorzej - załamana Legia przegra pewnie i LE w ostatniej rundzie, a Ruch Chorzów też odpadnie, bo to zespół rzemieślników.
I jak tu kibicować polskim zespołom???

Fantasy.. better than life..?
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-08, 13:56   

Takie rzeczy tylko w Polsce, zaprzepaścić 6:1 wpuszczając zawodnika na 2 minuty, gratulacje...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2014-08-09, 21:08   

Diego Lopez w Milanie i to za darmochę. Jest jeszcze jakaś nadzieja że mój ulubiony klub nie upadnie.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-08-09, 22:34   

Upadek, czyli? AC Milan nie wróci prędko to CL, z kasą klubową słabo (nie chcą dać np. za Dzemailiego 5mln euro).. kadra też nie rzuca na kolana.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2014-08-10, 10:38   

Upadek byłby jakbyśmy byli w dolnej strefie tabeli. Pieniędzy faktycznie nie ma, brak CL tylko to pogłębi, ale są przyzwoici zawodnicy tacy jak Honda, El Shaarawy, De Jong, Balotelli, trzeba ich tylko poukładać.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-10, 16:16   

Szkoda mi Diego, najgorsze jest to, że zamiast bronić Navas, który jest IMO najlepszym (obecnie, w poprzednim sezonie był za Courtois) bramkarzem w PD będzie bronił znowu Iker. Naprawdę mam wielki szacunek do tego co Casillas zrobił dla tego klubu, to żywa legenda i przez długi czas był najlepszym bramkarzem na świecie ale się po prostu stoczył, już nie chodzi o sam brak formy ale o te wszystkie nagonki w prasie i inne pierdoły, sam powinien odejść bo kibice dawno dawali mu do zrozumienia, że go nie chcą w bramce.

[ Dodano: 2014-08-13, 09:37 ]
No i jest pierwszy z sześciu możliwych tytułów w tym sezonie dla Realu. Słaba pretemporada nie zapowiadała dobrego meczu ale jak się okazało zagrali całkiem nieźle, szczególnie cieszy mnie świetna forma Bale'a, to może być jego sezon, już poprzedni miał udany pomimo kontuzji i braku przygotowania z drużyną więc teraz powinno być tylko lepiej. Skład jest chyba domknięty, nie wiadomo jeszcze co z Khedirą i Di Marią, ten drugi gdyby nie sankcje Fify już pewnie dawno byłby w PSG. Brakuje w sumie zmiennika dla Benzemy, można mu czasem dać odpocząć i wystawić w miejsce fałszywej 9 Rodrigueza albo (o zgrozo, najgłupsze co robił Carlo w zeszłym sezonie) Isco ale na dłuższą metę to nie wypali, szczególnie jeśli Benzema doznałby kontuzji.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-12-07, 12:19   

No i jest pierwsza porażka Chelsea. Granie cały czas tym samym składem musiało się w końcu tak skończyć #footballmanager. W sumie to się cieszę, że akurat z Newcastle- po prostu jakoś ich lubię (chociaż ostatnie 3 wyjazdy na St James' Park - trzy porażki). Fabregas zagrał tragiczny jak mecz (pomimo asysty). Ten chłop miał być słaby od lutego/marca, a nie od, kurwa, grudnia.

Cieszy forma Drogby, który na ten moment chyba daje więcej od Costy. Właściwie, forma z ostatnich dni to Drogba>Remy>Costa, ale cóż, pies grać musi (wczoraj żółta kartka za nieodgwizdanie "karnego", krzyczał na sędziego). Mikel świetnie zastąpił Maticia, Oscar zagrał niestety słabiutko. Zmiana Filipe Luisa nic nie dała, ten transfer to jeden z większych niewypałów tego sezonu.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-12-07, 12:51   

A Real dalej szaleje, rekord Barcy (18 wygranych z rzędu) wyrównany. Do tego kolejny, też rekordowy hat-trick Ronaldo (szkoda tylko, że tak żenująco nurkował przed pierwszą bramką z karnego). Ancelotti świetnie sobie radzi, na wszystko ma rozwiązanie, kontuzjowanego najpierw Bale'a a teraz Modricia świetnie zastępuje Isco, który to musiał wczoraj pauzować za kartki i równie dobrze zastąpił go Illaramendi. Mądre rotowanie składem sprawia, że zadyszki póki co nie widać ale jak wiadomo, każda passa się kiedyś kończy. Każda pozycja jest świetnie obsadzona i tylko kontuzja kolejnego kluczowego zawodnika (Kroos/James) mogłaby tutaj namieszać. Jedyne co mnie czasem wkurza u Carlo to późne zmiany, mecz już ustawiony a on zwleka zamiast dać kolejne minuty Chicharito chociażby. Wróciła także perełka z cantery - Jese, genialny jest ten chłopak, potrzebuje jeszcze trochę ogrnia po 8 miesiącach przerwy ale w pucharze króla pokazał, że jest w niezłej formie. Miał być lider do świąt a jest dużo wcześniej, szkoda, że i Barca wraca na swój poziom (choć w poprzedniej kolejce komplet punktów wyrwali w ostatniej akcji meczu). Wątpię, aby dzisiaj potknęli się w derbach z Espanyolem, wszak to jedna z najgorzej prezentujących się drużyn na wyjazdach.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-12-07, 14:31   

Od Valencii to oni 6 powinni dostać. Szkoda, że Barca wraca do formy? Jakby to Skorża ująłLiga będzie ciekawsza. Ronaldo jest potworem, już jebać wytykanie mu, że w tych hattrickach było bardzo dużo karnych- je też trzeba strzelić.

Pochwaliłem Mikela, ale tak na prawdę to po tym jak wchodził na plac gry w meczach z Manchesterami (City, United) to drużyna traciła prowadzenie, wczoraj Obi cały mecz i porażka (PRZYPADEG?).

Aguero się zaś rozwalił, szkoda chłopaka, jak wczoraj schodził to miał łzy w oczach.. :-(
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-12-07, 16:53   

isan napisał/a:
Szkoda, że Barca wraca do formy? Jakby to Skorża ująłLiga będzie ciekawsza.

Coś w tym jest, zawsze im źle życzę ale jak przeczytałem o odłączeniu Katalonii od Hiszpanii i tym samym usunięcie katalońskich drużyn z La liga to jakoś nie mogłem sobie tego wyobrazić, wiało by nudą i tego bym nie chciał.

isan napisał/a:
Od Valencii to oni 6 powinni dostać.

Fakt faktem, że też im sędzia wcześniej prawidłowo zdobytego gola Suareza nie uznał.

isan napisał/a:
Ronaldo jest potworem, już jebać wytykanie mu, że w tych hattrickach było bardzo dużo karnych- je też trzeba strzelić.

Prowadzi też obecnie w asystach co w jego przypadku jest niezłym osiągnięciem, raczej pewniak do ZP.
isan napisał/a:
Aguero się zaś rozwalił, szkoda chłopaka, jak wczoraj schodził to miał łzy w oczach.. :-(

No niestety, szkoda, że wielu świetnych zawodników kończy się przez kontuzje.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 180 z 184
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group