Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Co pić jeśli pić ?
Autor Wiadomość
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-08-02, 21:07   

Okocim Radler, no i Somersby w moim top
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2205
Wysłany: 2013-08-02, 23:20   

Łomża, Tyskie klasyczne, lemonowe piwa wyskokowe, królewskie.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-03, 09:34   

Ja zawsze byłem zwolennikiem Tyskiego a wczoraj tak mi nie smakowało, że chyba je na jakiś czas odstawię, fatalny smak miało. Ciechana miodowego kosztowałem i myślałem, że się porzygam, nie dla mnie miodowe piwa.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-08-06, 14:01   

Mikus napisał/a:
Jeśli chodzi o Radlery to tylko Warki próbowałem no ale na takie dni równie dobrze można zarzucić sobie Redds'a, żurawinowy IMO jest świetny, ten nowy z ananasem też może być a ostatnio widziałem że są kolejne: jabłko - mięta i mocno jabłkowy ale osłabili je do 2,5%.

Browar Kormoran - Wiśnia w Piwie, Jabłko w Piwie, Śliwka w Piwie, a także Magnusy wszelkie. Polecam, spróbujecie Kormoranów, a Reddsa już nie tkniecie.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2013-08-06, 14:35   

Też lubię Ciechan Miodowy. Czuć prawdziwy miód. Chociaż też jakoś nie szaleję za nim. Może dlatego, że u mnie w mieścince kosztuje około 5 zł. Ponoć jeszcze lepsze jest piwo na miodzie gryczanym. Widziałem takie u siebie w Intermarche, ale tam tylko koncernówki trzymają w lodówkach.
Polubiłem jakiś czas temu pszeniczne piwa. Jeszcze sobie nie wyrobiłem zdania, które najlepsze, bo nie mam takiej pamięci do smaków. Najczęściej piję Paulanera tego jaśniejszego (nie dunkel). Zamierzam też wypróbować różne ciemne piwa. Żywiec Porter jak na razie jest ok, w przeciwieństwie do Okocima Portera nie czuć spirytusu, chociaż ma 9,5% a Okocim 8,3%. W tym momencie piję Koźlaka (takiego - z browaru Amber). Też spoko. To jakiś inny typ ciemnego piwa, bo "bock". Na razie nie potrafię nazwać różnicy, chociaż ją czuję.
PS Zaglądał ktoś na stronę ocen-piwo.pl?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2013-08-06, 16:45   

Ostatnio nieźle wchodzą mi nowo wypróbowane piwa. Ciechan miodowy - wspaniały, bardzo dobrze się to pije. Ciechan, Książęce i Miłosław, deklasują praktycznie wszystkie koncernówki jakie piłem.
Ostatnio zmieniony przez Paweł 2013-08-06, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-06, 17:39   

yarzapp napisał/a:
Browar Kormoran - Wiśnia w Piwie, Jabłko w Piwie, Śliwka w Piwie, a także Magnusy wszelkie. Polecam, spróbujecie Kormoranów, a Reddsa już nie tkniecie.

Wiśnię w piwie próbowałem, całkiem niezła ale Redds'y nadal mi smakują poza tym u mnie ciężko to dostać.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-08-07, 21:38   

Dzisiaj po sparingu wjechała krata (klasyka, klasa B xD), więc sprawdziłem lech shandy tylko ten pomarańczowy- szału nie ma, dlatego jak już musisz ziomeczku, to cytryna.
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2013-08-07, 23:57   

Krzemo, Zagłado AW, nie offtopuj i nie spamuj, nie wystarczyło Ci zniszczenie forum przy użyciu hałastry z IRC? :lol:
Książęce tez piłem i jest całkiem zacne. Piwa owocowe? Hmm, to chyba nie dla mnie. :-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-08, 00:09   

Ja wczoraj po raz kolejny wziąłem się za Tyskie (darmo dostałem to trza było brać) i to jakaś masakra... Już myślałem, że jakiś wstręt do piwa mnie wziął ale dzisiaj kupiłem sobie Specjala i był spoko, dłuższy czas chyba Tyskiego nie ruszę, wyrobili sobie markę i myślą, że reklama wszystko za nich załatwi.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-08-08, 13:18   

Książęce jest produkowany w browarach tyskich, tak gwoli informacji, pić się to da, jeśli już trzeba, ale nie ma się czym zachwycać.
Cytat:
PS Zaglądał ktoś na stronę ocen-piwo.pl?

www.browar.biz - jedyna słuszna strona.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-08-08, 14:44   

Z butelki> z puszki, co nie? Wkurwia mnie mocno posmak taki 'metaliczny' czy co to.

krzemo napisał/a:
dobrze ziomeczku iks de
po raz kolejny w błyskotliwy sposób podbijasz mój post, szacun
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2013-08-08, 16:03   

Krzemo, trollu, nie trolluj. iksde hehe
Zdecydowanie wolę z butelki. Ostatnio, gdy piłem z puszki, zrobiło mi się trochę niedobrze (choć może to dlatego, że samo piwo nie zachwycało). Poza tym otwieranie puszki wymaga ode mnie odrobiny wyczucia, a to nie jest moja sztandarowa właściwość.
Mam niepustą kolekcję butelek i muszę je wynieść, ale taki upał, o ja nieszczęsny!

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2013-08-08, 16:19   

Ja mam tylko kolekcję kapsli. To są moje punkty doświadczenia. Wkrótce wymienię je na nowego skilla.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-08-08, 18:10   

Też zbieram kapsle ale zostawiam tylko po jednym z każdego piwa, może się kiedyś przysłużą do czegoś. Zgadzam się z isanem, butelka>>>puszka, szczególnie końcówka piwa w puszce smakuje po prostu okropnie, w butelce jest dużo lepiej.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 25 z 28
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group