Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Gadanina o MapMaker AW 2017
Autor Wiadomość
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-08-26, 12:46   

Dlaczego ludzie na podstawie samej liczby pobrań i recenzji wyskakują z teoriami spiskowymi? xD Admin monitoruje konkurs, jesteśmy nauczeni wydarzeniami poprzedniej edycji, dajcie z tym spokój i ogrywajcie sobie po kolei mapy. A to, że mapa "Skyrim" ma dużo pobrań i recek to raczej oczywiste, przecież tematyka zachęca dużo odwiedzających.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-26, 13:26   

hrabo napisał/a:
A to, że mapa "Skyrim" ma dużo pobrań i recek to raczej oczywiste, przecież tematyka zachęca dużo odwiedzających.


Faktycznie:) Nie znałem tej gry wcześniej.

Ja nie wątpię, że admini czuwają i że konkurs zostanie doprowadzony do końca w pełni profesjonalnie, a pierwsze miejsca zajmą najlepsze mapy:) Lubie po prostu analizować statystki;)

Pomimo braku czasu skusiłem się nawet na zagranie jednej z mapek i muszę przyznać, że dawno nie miałem tak ciekawej rozgrywki, gdy przeciwnikiem jest komputer;)
 
 
Homm3 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 187
Wysłany: 2017-08-26, 13:31   

ja grałem już 4 mapy . :mrgreen: a właściwie dopiero 4 ale ogólnie fajnie sie grało a tylko 4 temu że troche na ramdomkach i strszych mapach ostatnio gram.Ale myślę ze sie wyrobie z ograniem map na SoD i hote ewentualnie zrezygnuje z hotowych ;-)
 
Expecto Patronum
Gość
Wysłany: 2017-08-26, 14:15   

Ciekawe to jest to, że Skyrima oceniają same anonimy :p
 
Maksimus
Gość
Wysłany: 2017-08-26, 23:09   

Coś widzę, że Expecto Patronum to multi Begrezena :lol:
 
Kain
Gość
Wysłany: 2017-08-26, 23:32   

Skyrim to badziewie, jest tam tyle błędów że aż tyłek boli, ale lansujcie się, lansujcie gimbusy 😂
 
Tomeczek


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 19
Wysłany: 2017-08-27, 08:47   

Zacząłem śmigać konkursowe i nie powiem, pierwszy strzał i bardzo pozytywne wrażenie. Niestety pojawił się problem. Nie mogę odpalić map Centrum i Ognisty Śnieg. Za każdym razem po starcie od razu crash do pulpitu. Ktoś też tak miał? Wszystkich map nie sprawdzałem, ale odpaliłem też kilka innych i taki problem nie wystąpił.
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2017-08-27, 09:05   

Użyj wersji HD
To rozwiązuje wszelkie problemy
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-08-27, 11:19   

Expecto Patronum napisał/a:
Ciekawe to jest to, że Skyrima oceniają same anonimy :p

W ogóle w tym temacie, ostatnie 3-4 strony to same anonimy ;-) Ale spoko, pewnie autorzy map nie chcą się ujawniać. Szanuję :-)

Tomeczek napisał/a:
Nie mogę odpalić map Centrum i Ognisty Śnieg. Za każdym razem po starcie od razu crash do pulpitu.

Dziwne, u mnie obie działają bez zarzutu! A jaką masz wersję hirków? Jaki komp (system operacyjny, parametry, etc.)?
Spróbuj z użyciem HD-Mod, powinno zaskoczyć.

Clanger napisał/a:
Użyj wersji HD
To rozwiązuje wszelkie problemy

Chyba chodziło Ci o HD-Mod ;-)
Doprecyzuj, bo HD-Mod i Heroes 3 HD, to dwie różne rzeczy. Więc mów jasno, o które HD Ci chodzi :mrgreen:
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2017-08-27, 12:02   

Ocenialiscie jakąs mape mimo jej nieprzejscia? Bo mialem taka sytuacje ostatnio, to malo precyzyjne ale nie dalo sie ruszyc a sama mapka zmuszala do siedzenia w miescie, turowaniu i zbieraniu armii co chyba nie na tym polega gra

[ Dodano: 2017-08-27, 12:04 ]
Oprócz tego no cóż jak nie zaliczycie moich paru recenzji z anonima podpisanego "Kostuch" to trudno, ale nawet jak sie zaloguje to nie wylogowywuje sam, albo jak zamkne karte to mnie wylogowywuje stąd się to wzięło, nie sadze by kto kolwiek mialby sie podemnie podpinac i pod mój pseudonim, wszystkie takie recenzje sa moje :D

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2017-08-27, 12:11   

Kostuch napisał/a:
Ocenialiscie jakąs mape mimo jej nieprzejscia? Bo mialem taka sytuacje ostatnio, to malo precyzyjne ale nie dalo sie ruszyc a sama mapka zmuszala do siedzenia w miescie, turowaniu i zbieraniu armii co chyba nie na tym polega gra

Gdybym ja miał przejść każdą mapę przed daniem oceny to bym się na śmierć zanudził. Jeżeli uznałeś, że dalsza gra nie ma sensu, bo mapa pokazała wszystko co ma do zaoferowania to możesz ją zrecenzować.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Lef Toustoy
Gość
Wysłany: 2017-08-27, 12:45   

Kostuch, czyżbyś się zmierzył z wyzwaniem dla bohatera? xD
 
Tomeczek


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 19
Wysłany: 2017-08-27, 15:27   

heroes3 napisał/a:
Dziwne, u mnie obie działają bez zarzutu! A jaką masz wersję hirków? Jaki komp (system operacyjny, parametry, etc.)?
Spróbuj z użyciem HD-Mod, powinno zaskoczyć.:


No dziwna sprawa, bo z HD modem też ni da rady, a ściągnąłem i zaktualizował się od razu do najnowszej niby wersji. Komp standardowy, win 8.1, hiros instalowany i kopiowany z miejsca na miejsce miliony razy, ale inne mapy działają :P
 
Expecto Patronum
Gość
Wysłany: 2017-08-27, 16:15   

Niech się cieszą autorzy map, dwie negatywne recenzje mniej będą mieli :)
 
pytanie
Gość
Wysłany: 2017-08-28, 12:14   

gdzie na mapie Twierdza Gorta jest ta czarodziejka? nie mogę jej znaleźć :d
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 18 z 58
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group