Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Klasyczny scenariusz
Autor Wiadomość
_HEXAGON_ 

Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-01-20, 21:30   Klasyczny scenariusz

Mam problem!
Chce grać w Heroesy III pierwszy, ale nie wiem jaki jest klasyczny scenariusz. Chodzi mi o taki scenariusz gdzie wszyscy zaczynają od zera i gdzie się walczy wszyscy na wszystkich.
Prosiłbym o pomoc bo tych scenariuszy jest pełno, a gram pierwszy raz i nie znam się. Chodzi mi o granie z kolegą na jednym komputerze jakby co.

Chce zagrać w Heroesy III, ale jestem gimbem i nierozumiem zasad.
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2016-01-21, 18:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-01-20, 21:46   

Faktycznie każda mapa w którą możesz wcielić się w każdego gracza jest mapą zbalansowaną (u nas jest kilka fajnych).
Też widać, że nie wiesz jak kończyć polecenie powiększenia tekstu [size=7] i zamykasz tym samym. Nie wiem co ci przyszło do głowy tworzyć tekst z czcionką 18 (i tak jest zbyt duży).

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-01-24, 23:46   

Zdecydowanie mapy losowe. Możesz dopasować parametry według uznania, tzn wielkość mapy, liczbę dodatkowych przeciwników sterowanych przez kompa ilość wody i takie tam. Jeśli nie grasz w H3 HD ze steama (w sumie nie pamiętam czy w RoE był generator map ;o) to najlepiej ściągnij sobie HD mod z tej strony i pomożemy Ci dopasować template generujący mapę.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group