Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Kampania RoE - Zapis
Autor Wiadomość
Eratian


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-07-18, 15:34   Kampania RoE - Zapis

Witam, jestem nowy na tym forum, czasami je przeglądałem, jak i również Jaskinię Behemota. Mam taki drobny problemik. Ostatnio zainstalowałem HoMM 3 Gold i zacząłem przechodzić kampanię RoE. Przeszedłem pierwsze 3 scenariusze i pozostałe się nie ujawniły, ponieważ za każdym razem gdy kończyłem kampanię wychodziłem do menu i zaczynałem nową. Mam teraz 3 zapisy:
"Niech Żyje Królowa "
"Podziemia i Diabły"
"Wojenny Zamęt"
Na każdym z nich mam po jednym ticku/ptaszku i nie chcę przechodzić tego jeszcze raz. Czy ma ktoś może zapis po przejściu tych trzech kampanii? Bo chciałbym zagrać w te zablokowane. Chętnie dam "pomógł" każdemu kto pomoże mi rozwiązać ten problem :)
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-07-18, 15:48   

Na Jaskini Behemota (heroes.net.pl) masz w 'download' plik nazwany "odblokowane kampanie". To są zapisy z tych gier.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Eratian


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-07-18, 17:11   

Dzięki :-) Chociaż przyznam, że chciałbym znaleźć plik z odblokowanymi tylko trzema pierwszymi kampaniami. Oczywiście bez kodów. Czy jest taka możliwość?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-07-18, 17:54   

No to musisz popytać osobno. Ja takowego nie posiadam, bo na "wojennym zamęcie" gra mi crashuje. Ale jeśli bohaterowie się nie powtarzają (w sensie przechodzą do następnej misji) to jest jeszcze jedna możliwość: po prostu użyj kodu "nwcredpill" wszędzie tam gdzie potrzebujesz. 'Redpill' automatycznie wygrywa grę, więc po kilku wpisaniach będziesz już miał wszystko, co chcesz wygrane. A potem już zagrasz normalnie.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Eratian


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-07-18, 19:21   

A czy używając tego kodu nie dostanę etykietki "Oszust!" w wynikach? Jeżeli nie dostanę to użyję :)
Też mi się crashował ten scenariusz (trzeba uruchomić w zgodności z 98/me, adminem i bez kompozycji pulpitu,jednak mi to nie działało - spróbuj jeśli chcesz.) Jakby co to mogę ci wysłać zapis gdzie mam tą kampanię (sam początek, wybrałem Verdish jako bonus startowy).
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-07-18, 20:13   

Nie, masz oszusta w tych kampaniach, które przeszedłeś redpillem (tj. "Niech żyje królowa", "Podziemia i diabły", "wojenny zamęt"). Następne pójdą Ci normalnie i nie będzie oszusta. A zapis chętnie wezmę - to się wydaje być dziwne dla kogoś, kto już 11 lat siedzi w Hirkach, ale nigdy nie grałem tych dwóch kampanii.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Eratian


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-07-18, 22:02   

No ja pierwszy raz grałem jak miałem 4 lata (wujek za mnie wszystko robił). Jedna z moich pierwszy gier razem z Ski Jumpem Deluxe :-) . A tak na poważnie to w Heroes grałem gdzieś od początku podstawówki z braćmi (2) zawsze w sojuszu. No chyba, że graliśmy na naszej ulubionej mapie: Wyspy i Jaskinie. Od mojej pierwszej gry minęło 13 lat i tak z 4-5 lat temu czasem zagrałem w jakąś kampanię, ale zawsze zapis traciłem. :) A jak miałbym ci wysłać ten zapis? E-mail? Czy osobiście przynieść :-P ?

[ Dodano: 2015-07-19, 15:04 ]
Użyłem tej komendy i niestety gra uznała ten zapis za zcheatowany! Ale obawiałem się tego więc zrobiłem kopię i wszystko jest ok. Znaczy no, dalej nie mam zapisu, ale tego chyba nie rozwiążę. Zadam takie naiwne pytanie: wiesz może kto mógłby posiadać taki zapis?

[ Dodano: 2015-07-19, 15:15 ]
Udało mi się znaleźć rozwiązanie! Na anglojęzycznym forum użytkownik miał taki sam problem jak ja i tam ktoś udostępnił ten plik: http://www.mediafire.com/...th+Campaign.CGM Wszystko działa :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group