Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Puste więzienie
Autor Wiadomość
JanuszInternetów 


Dołączył: 07 Cze 2015
Posty: 22
Wysłany: 2015-07-10, 02:05   Puste więzienie

Gram w kampanię Ethernal Love, próbuję w przedostatniej misji uwolnić bohatera potrzebnego w ostatniej misji, a tu mi w więzieniu wyskakuje taki komunikat:

Cytat:
The jailer tells you that the hero who was being held here has been released by the king who imprisoned him.


Więzienie znika, bohatera nie ma :shock:
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-07-10, 11:47   

No to niedobrze. W edytorze ustawić pustego się nie da. No i jak masz gościa w więzieniu w edytorze to od razu nie możesz nikogo innego ustawić jak tego bohatera. Nie wiem dokładnie jakim cudem masz puste. Możemy spróbować odgadnąć. Po pierwsze zobacz edytor. Kto siedzi w więzieniu i czy jest ten bohater zablokowany/występuje gdzieś indziej na mapie. Z tego co wiem, to jak ustawisz już jakiegoś boha, to w ustawieniach w zakładce 'bohaterowie' pojawia się on jako dostępny i zaznaczony 'na szaro', więc nie da się tego zmienić. W karczmie też by się chyba nie wylosował. Zobacz mapę i h3maped, to pomoże w zrozumieniu tego buga/nie buga. No albo ktoś mądrzejszy nam popsuje zabawę i powie czemu tak jest.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
JanuszInternetów 


Dołączył: 07 Cze 2015
Posty: 22
Wysłany: 2015-07-30, 21:20   

Ponawiam
 
Eratian


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-08-02, 13:01   

Hmm, może masz zbyt dużą ilość bohaterów? Może to też być skrypt mapy. Nie jestem pewien, nigdy nie miałem takiego komunikatu. :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group