Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Malekith
2015-11-08, 12:20
Dyskusje turniejowe
Autor Wiadomość
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-04-30, 10:50   

Możesz grać za Krasuc. Przeniosłem cię do grupy E.
Początkowo miało być tak że wychodzą z grup po 2 osoby, ale przy obecnej aktywności biorę pod uwagę inne możliwości. Zostało 17 dni do końca fazy grupowej a są grupy gdzie nikt nic nie grał oraz nie dostałem żadnego info o problemach.
Zostaną nagrodzeni aktywni gracze, którzy rozegrali swoje gierki. Osoby które myślą że na walkowerach przejdą dalej grubo się mylą. Jeśli ktoś chce wskoczyć do grup gdzie jest parku aktywnych graczy i są jeszcze pojedyńcze miejsca, niech się zgłasza.
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-04-30, 14:04   

Sugeruję grupy gdzie nie ma kto grać scalić w aktywne, u nas Asior77 jak nie dawał życia to nadal nie daje.

Z Kruczym dziś będzie raport.
Ostatnio zmieniony przez DevilAdam 2015-04-30, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-04-30, 14:22   

Scalać nie ma sensu, tak jak jest teraz zaoszczędzi mi dużo czasu. Osobom którym zależy same się zgłoszą.
Na obecną chwilę osoby które wyjdą widzę tak:
Heves, K2, Wonko, Dago, Kruczy, DevilAdam, SCS, Ravciozo, Szef(jeśli rozegra swoje gierki), PrawdziwyNekromanta, Master_sama, Begrzen, Calvert, Adam, Przemek, Szogun. 16 osób.
Jeśli ktoś jeszcze się obudzi będzie wstawiany do grup gdzie jest 2 aktywnych graczy(grupy F i H).
To kto wyjdzie zadecyduje aktywność i ilość rozegranych gier. W przypadku gdyby było więcej niż 16 graczy z rozegranymi grami, albo osoby z 3 miejsca w grupie będą grać dogrywki albo sam zdecyduje kto przejdzie dalej(ci którzy rozegrają wszystkie gierki na czas będą mieli większe szanse na wyjście niż osoba która ma tylko jedną grę).

Aha i żeby nie było że to czy się wyjdzie z 1 miejsca w grupie czy z 3, nie ma znaczenia. Oczywiście że ma, osoby które wyjdą z 1 miejsca nie spotkają się potem w 1 fazie pucharowej z inną osobą która wyszła z 1 miejsca, tylko z tymi co są na 2/3.
 
PrawdziwyNecro 


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Mar 2015
Posty: 0
Skąd: Nekropolis
Wysłany: 2015-04-30, 14:48   

Sytuacja w grupie F jest bardzo zła gdyż nie mam z kim grać.
Od 4 kwietnia nikt nie ma czasu a nawet gracz rezerwowy nie daje znaku życia.
Po wielu wiadomościach uznałam że zgłoszę. :(

Jedyna rozegrana gra to z Master_Samą :)
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-04-30, 23:22   

Dzięki Alt za zrobienie z grupy D grupy śmierci :(
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2015-04-30, 23:31   

Grupa śmierci jest w tedy kiedy są sami mocni zawodnicy, w grupie D jest tylko Dago.
 
 
kruczy 


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 7
Skąd: Puławy
Wysłany: 2015-05-01, 01:22   

I ja jestem czekam na ciebie Xeno muahahahaha ;)
Powinienem napisac na PW ale mi sie nie chce- moge grac 08.05 najwczesniej, wiec daj znac kiedy ci pasuje.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2015-05-01, 01:44   

Skoro uważasz się za mocnego :mrgreen:
Ja mam czas jutro tak jak pisałem i potem to już właściwie to nie wiem kiedy.
 
 
Monthy 

Dołączyła: 27 Mar 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-05-01, 01:45   

Ja niestety odpadam z turnieju. Nie udało mi się nic rozegrać jeszcze, a z powodu komplikacji osobistych już wiem, że nie dam rady. powodzenia w rozgrywkach ;)
 
kruczy 


Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 7
Skąd: Puławy
Wysłany: 2015-05-01, 01:50   

Dzięki Monthy.
Xeno- to nic, najwyżej będziemy się szukać później.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-05-01, 11:34   

DevilAdam napisał/a:
Dzięki Alt za zrobienie z grupy D grupy śmierci :(


Zamiast się cieszyć że dostał większe szanse na wyjście z grupy i możliwość potrenowania, woli narzekać. Hmm, w sumie się nie dziwię twojej reakcji już od początku turnieju pokazałeś że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną.
I zanim się "zbóldupisz" że znów odpowiadam w taki a nie inny sposób, cytuję zdanie ze swojego poprzedniego posta:
"To kto wyjdzie zadecyduje aktywność i ilość rozegranych gier."

Grupy B i C traktuję jako martwe, z pozostałych wyjdą po 2 osoby i reszta zostanie dobrana z 3/4 miejsc pod względem aktywności i rozegranych meczy.
Podam przykład: Załóżmy że z grupy A Wonko nie zagra już żadnego meczu i będzie miał 0-1, a ty będziesz miał 2-4 to chyba oczywistym jest kto przejdzie dalej.
Gdyby ludzie nie polecieli w .... to można było zrobić tak jak początkowo zamierzałem 4grupy po 6, wychodziło by 4 graczy z największą liczbą punktów. Ale co zrobię jak zgłoszenia np od Barteł dostaję dopiero w momencie kiedy wspomniałem że dalej przejdą tylko aktywne osoby, bo najprawdopodobniej wcześniej niektórzy uważali że dzień przed zakończeniem fazy grupowej zgłoszą się że nikt im nie odpowiadał i chcą walkowery. Dlaczego osoby które trafiły do trudniejszych grup mają być w gorszej pozycji w porównaniu do tych co trafili do martwych i chcieli by przejść dalej na walkowerach.

Teoretycznie powinienem nic nie zmieniać, nie robić żadnych rotacji i dobrać po 2 graczy z każdej grupy z największą liczbą punktów. Czy było by to uczciwe odpowiedzcie sobie sami.
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-05-02, 10:21   

Jak wygląda sytuacja w naszej drabince? Cez z yarzappem jeszcze coś tam mają do rozegrania, ale co z zuro i hudzinem? Bo nie widzę, żeby coś raportowali, ale podobno już rozegrali jakieś gry?
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-05-03, 14:46   

Cez z yarzappem dostają dodatkowy czas na dogrywkę ze względu na wynik 1:1(maksymalnie do 10.05) . W momencie kiedy pojawi się raport z ich gry i będzie żadnej odpowiedzi ze strony zuro/hudzin, będę rzucał monetą który z nich przechodzi dalej.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 872
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-05-06, 22:18   

Od czego zależy to, na jakiej mapie jest grana dogrywka? Ja i calvert musimy ją zagrać, ale chyba Giant War odpada, bo on na niej gra z Adamem(czyli będzie miał przewagę pod względem znajomości mapki xD) czyli zostaje Paranoia? Będzie jeszcze jakieś losowanie, kto będzie czerwonym a kto niebieskim?
I na przyszłość jak to będzie wyglądać z tymi dogrywkami? Mamy zgłaszać się do alta i pytać czy mamy grać na jednej czy na drugiej mapce czy by powstał jakiś temat albo coś, gdzie by było info jakie mapy są przeznaczone dla poszczególnych graczy, którzy mają dogrywkę? :-P

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-05-06, 22:53   

Co to za argument że dany gracz zna mapę lepiej? To turniej fixow, czyli map na których zmienne są tylko artefakty i potwory, każdego fixa można rozgrywać do woli na singlu oraz prześledzić w edytorze. Słowem dla mnie nie jest to argument, dodatkowo alt napisał że dogrywki gramy na tej właśnie mapie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 7 z 10
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group