Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Malekith
2015-11-08, 12:20
Dyskusje turniejowe
Autor Wiadomość
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-04-10, 20:35   

Tak, można. Jest o tym w regulaminie. Czas na turę też możecie zmodyfikować. O ile oczywiście, obie strony się zgadzają.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Bylon

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 0
Wysłany: 2015-04-11, 15:21   

Ja się zastanawiam, czy Kolega Scs dalej ma problemy ze swoją grupą (jej nieobecnością)? Jakby co, jestem w gotowości do uzgadniania dogodnych terminów gier.
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-04-11, 15:30   

Nie dostałem od niego wiadomości że nie ma z kim grać. Jeśli ktokolwiek ma sytuację w grupie że nie ma z kim grać, przeciwnicy nie dają znaku życia, niech się ujawni dopóki jest czas żeby wstawić osobę z rezerwy. Od razu informuję, w przypadku gdy ktoś nie rozegra żadnej gry, bo przeciwnicy mu nie odpiszą i mi tego nie zgłosi w odpowiednim czasie, nie otrzyma walkoweru. Zwłaszcza w sytuacji gdy na rezerwie jest osoba która chce grać. To trochę aluzja do grupy B/C bo przypuszczam że tam może tak być(tak jestem jasnowidzem).
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-04-11, 17:14   

Sytuacja sie wyklarowała i jestem w trakcie pierwszej gry z ravciozo, niestety zerwało mi dziś neta (zdarzy się raz, ewentualnie dwa do roku) i gra została przerwana, ale wszystko zostało zapisane i mam nadzieję że mecz dokończymy w niedługim czasie :)
Co do reszty mam nadzieję że dadzą jakiś znak życia, dajmy im trochę czasu.
 
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-04-11, 20:48   

@Bylon, myślę, że spokojnie jeszcze zagrasz w tym turnieju. Zawszę trafiają się gracze, którzy nie wiadomo po co się zapiszą, a później nie maja czasu grać/nie dają znaku życia. Ktoś pewnie niedługo się wykruszy, tak więc bądź czujny;)
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-04-11, 23:09   

Mam pytanie odnośnie :
4. Zabroniony jest rozwijanie 2 zamków tej samej rasy(zakaz dotyczy tylko budynków z jednostkami)
Zabroniony jest rozwijanie 2 lub więcej takich samych zamków(zakaz dotyczy kupowania budynków z jednostkami lvl3-7 oraz budynków zwiększających przyrost jednostek lvl 1-2)


Czy oznacza to że kupowanie cytadeli, zamku jest zabronione czy nie, chce się upewnić bo można to różnie rozumieć.
 
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-04-11, 23:47   

Prawdopodobnie tak ,gdyż cytadela zamek i zamek zwiększa przyrost
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-04-12, 16:30   

Możliwość budowania cytadeli i zamku powinna zostać.
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-04-12, 16:40   

Wydaje mi się że zamyśle chodziło o budynki zwiększające dodatkowy przyrost impów, krasnali, gargulców, goblinów, szkieletów, gnolli i rusałek. Cytadela i Zamek powiększają przyrost podstawowy.
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-04-12, 18:03   

Cytka i Zamek dozwolone.
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-04-14, 07:37   

Sprawa mojej grupy nadal wygląda nader mizernie, zagrałem pół pierwszej gry z ravciozo i teraz muszę czekać minimum 2 tygodnie na dokończenie gry co jest zrozumiałe, w tym czasie mógłbym rozegrać grę z resztą zawodników lecz Ci nie odzywają się od początku turnieju nawet słowem. Dla mnie można ich wstawić na listę rezerwową, a chętnych dać do gry.
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2015-04-14, 12:28   

ogólnie jak na tyle osób(32) zapał jest mizerny... już powinno być parę gier rozegranych a jest 1... ludzie się zapisują a potem olewają turniej i weź tu zrozum człowieka :P
ps. nie wiem czemu ale mam wrażenie że fazy grupowe tylko niszczą turnieje... na Wohu też umarło a jakby było drzewka wygranych/przegranych od razu to co 2-3 tyg następna runda i ci co chcą grać mieli by zabawę a tak czekają miesiąc :d
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-04-14, 13:08   

Z tego właśnie powodu nie zdecydowałem się zorganizować turnieju wcześniej... Faza grupowa to masakra w tych czasach. 80% tych co się zapisało pewnie ma turniej gdzieś.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-04-14, 17:52   

To trzeba było robić turneiej bez fazy grupowej jak wszyscy wiedzieli że to tak wyjdzie xD

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2015-04-14, 21:31   

Dago napisał/a:
To trzeba było robić turneiej bez fazy grupowej jak wszyscy wiedzieli że to tak wyjdzie xD

To trzeba było się zapisać do master aw pro, po kimś kto ma po 2 sezonach ponad 300gier rozegranych i to jego 3 sezon tego bym się spodziewał.

Nie zamierzam dyskutować o tym który system jest lepszy bo dla lepszej zabawy faza grupowa jest znacznie lepsza(zanim odpadniesz z turnieju zagrasz więcej gier). A jakby ludzie czytali moje posty to by wiedzieli dlaczego drzewko wygranych i przegranych nie ma sensu dla takiej liczby graczy(chyba że ktoś planuje grać w turnieju przez 7-8miesięcy to proszę bardzo ma pomysł na następny raz).
Więc brzydko mówiąc pierdolenie o tym że system rozgrywek jest zły, jest dość zabawne gdy prawie codziennie na forum widzę połowę graczy z turnieju dla amatorów(w 1 tygodniu po rozpisaniu ludzi na grupy, regularnie logowało się 12-15osób z turnieju). Mimo to doczekaliśmy się tylko 1 raportu. Więc o ile ludzie spoza turnieju mogą komentować sytuację, to ci co są w master aw amator i nie rozegrali żadnej gry(nie dali żadnego raportu) i piszą bzdury powinni je zachować dla siebie. Mam nadzieje że wyklarowałem sytuację(to co napisałem dotyczy postu Dago).

W obecnej chwili jeśli sytuacja się nie poprawi, jedyne co mogę zrobić to usunąć połowę graczy i zostawić 16 tych których uważam że rozegrają swoje gry.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 4 z 10
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group