Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwierćfinał VIII

Wybierz dwie najpiękniejsze:
Monika Pietrasińska
33%
 33%  [ 9 ]
Aleksandra Szwed
29%
 29%  [ 8 ]
Beata Chmielowska-Olech
7%
 7%  [ 2 ]
Sylwia Gliwa
3%
 3%  [ 1 ]
Agnieszka Cegielska
25%
 25%  [ 7 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-05-01, 21:33   

Mikus napisał/a:
Ja tu oceniam wygląda na zdjęciach a nie wkład chirurga czy makijażysty i Pietrasińska przebija tę waszą Olech pod każdym względem.
No jak Ci się podobają sztuczne niunie typu Siwiec, Pietrasińska to może i tak dla Ciebie jest. Poza tym sporo tym postem wyjaśniłeś - ja biorę pod uwagę urodę, ale także naturalność, jak się prezentuje w ruchu (Olech swego czasu bardzo spoko w Teleexpresie wyglądała ;o), przede wszystkim w prime timie. A Ty wyciągasz jakąś średnią arytmetyczną ze zdjęć. Można i tak.
Mikus napisał/a:

Redalion napisał/a:
normalna kobieta, na której widok nie trzeba uciekać, by Cię z nią przypadkiem nie skojarzono (Pietrasińska)

To jest dopiero gimbaza.
Uważam, że jest brzydka + sztuczna i nie chciałbym, by ktoś zobaczył, że obracam się w towarzystwie takiej Siwiec, Pietrasińskiej czy innej Rutowicz. Napisałem w 100% jaki mam po prostu do niej stosunek, to nie miała być ani żałosna riposta w stylu "Chyba ona z Tobą", ani śmieszkowanie - przykro mi, że nie łapiesz takich prostych rzeczy.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-01, 21:55   

A czemu się tak akurat do niej przyjebałeś? Jak Doda była to uważałeś, że jest naturalna, że nic na nią nie psioczyłeś? Z tym pustakiem byś się gdzieś pokazał? Trochę konsekwencji, połowa lasek tutaj to magia makijażu albo photoshopa a Ty naturalnej szukasz.
Redalion napisał/a:
nie chciałbym, by ktoś zobaczył, że obracam się w towarzystwie takiej Siwiec, Pietrasińskiej czy innej Rutowicz

Musiałbyś najpierw wyjść na dwór. Zrób to czasem jak naturalnych dziewczyn szukasz, w telewizji raczej o to ciężko.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-05-01, 22:10   

Mikus napisał/a:
A czemu się tak akurat do niej przyjebałeś? Jak Doda była to uważałeś, że jest naturalna, że nic na nią nie psioczyłeś?
Nie napisałem, że Doda jest naturalna, lol. Sprawdź sobie. Stwierdziłem tylko, że nie jest na tyle sztuczna, by nie głosować na nią w pierwszym etapie (pisałem zresztą, że jak jeszcze rozumiem, że ktoś tam zagłosuje na taką laskę w I etapie, no ale w ćwierćfinale to już nie róbmy sobie jaj i niech spierdalają, ustępując miejsca fajnym i chociaż w miarę naturalnym - jakoś tak chyba, w temacie ogólnym wyborów). A przyjebałem się do niej, bo jest sztuczna w takim stopniu, że przekracza moją granicę tolerancji na kicz i nie jestem w stanie na nią spojrzeć bez obrzydzenia. Po prostu.

Mikus napisał/a:
Trochę konsekwencji, połowa lasek tutaj to magia makijażu albo photoshopa a Ty naturalnej szukasz.
Na zdjęciach - niektórych (poza tym makijaż to jednak nie botoks na ryju, sztuczne cyce itp. - odróżnijmy to, makijaż w umiarze nie jest przecież zły, a nawet potrzebny). No ale większość z tych lasek jest na tyle znanych, że widziało się je gdzieś indziej niż tylko na przerabianym zdjęciu w photoszopie i jakieś wnioski tam można wyciągnąć. Nie popadajmy w paranoję. Naturalność jest plusem, ale nie chodzi o propsowanie tylko lasek takich jak np. Ola Frycz. Po prostu niech kobieta nie będzie sztuczna do porzygu.
Mikus napisał/a:
Musiałbyś najpierw wyjść na dwór. Zrób to czasem jak naturalnych dziewczyn szukasz, w telewizji raczej o to ciężko.
O to się nie martw, dzisiaj do 20 byłem poza domem i tak może w sumie wyglądać cały majowy weekend. Jest więc szansa, że nowe zestawy do poniedziałku się nie pojawią, bo po prostu nie będę mieć czasu.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-05-01, 22:16   

Ale wy sobie dogadujecie, no no
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-05-01, 22:30   

Redalion napisał/a:
O to się nie martw, dzisiaj do 20 byłem poza domem i tak może w sumie wyglądać cały majowy weekend. Jest więc szansa, że nowe zestawy do poniedziałku się nie pojawią, bo po prostu nie będę mieć czasu.

O kurcze, Ty to musisz mieć ciekawe życie. Do 20 poza domem, musiało być to naprawdę spore przeżycie że się nam pochwaliłeś.
Redalion napisał/a:
tak może w sumie wyglądać cały majowy weekend.

Przerwa w dostawie internetu?

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-05-01, 23:05   

Nie, chciałem po prostu uciąć Twoje zjebane pierdolenie. Dla mnie opuszczenie domu w majowy weekend to tak naturalna rzecz, że napisałem ją bez jakiegokolwiek zastanowienia, czy ktoś mógłby stwierdzić, że się chwalę. :roll: Skoro uważasz, że to czynność, którą można się chwalić, to tam spoko. Ja nie wnikam. :roll:

[ Dodano: 2014-05-05, 01:51 ]
Koniec, do półfinału przechodzą:
1. Monika Pietrasińska
2. Aleksandra Szwed
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-05-05, 14:24   

I super :D

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group