Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2014-04-15, 19:30
Zestaw VII

Wybierz dwie najpiękniejsze:
Ada Fijał
5%
 5%  [ 1 ]
Agnieszka Szott
20%
 20%  [ 4 ]
Alżbeta Lenska
30%
 30%  [ 6 ]
Edyta Górniak
0%
 0%  [ 0 ]
Emilia Komarnicka
15%
 15%  [ 3 ]
Halszka Lehman
20%
 20%  [ 4 ]
Izabela Łukomska-Pyżalska
0%
 0%  [ 0 ]
Karolina Nowakowska
5%
 5%  [ 1 ]
Małgorzata Teodorska
5%
 5%  [ 1 ]
Weronika Marczuk-Pazura
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-10, 21:55   

W sumie racja. No ale rozumiesz o co mi chodzi ;s

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-10, 22:31   

Ale co słaby zestaw? ;o Serio? No kurwa, moim zdaniem jeden z najmocniejszych zestawów do tej pory (jak tak na IFQ rozkminki szły, to był opieprz na adika, że przesadził, bo któraś z fajnych lasek nie przejdzie przez to ;s), a do tego usunąłem z niego ohydną Sadowską i dałem Komarnicką (która ma mordę jak kowadło, ale i tak jest o niebo lepsza). No lol. Ada Fijał jest zupełnie urocza, looknijcie na google grafika, a u mnie i tak jest daleko. Szott na tym zdjęciu wygląda bosko, jej wadą jest to, że no jest wysoka i jako sportsmenka małe cycki. LENSKA JEST BRZYDKA MOŻE? :shock: Górniak przecież swego czasu wyglądała naprawdę zajebiście, teraz już nie te lata, ale wciąż nie jest źle i w sumie nie rozumiem, czemu ma 0 głosów (przykład jej fajnego zdjęcia, kiedyś tak mniej więcej wyglądała ;o : http://esensja.stopklatka...gorniak_550.jpg ). Komarnicka ok, raczej pasztet, Lehman, w przeciwieństwie do Emilki (xd) ma w sobie to coś (a jak komuś się nie podobają zdjęcia bez makijażu, to tu wypadła fajnie z : http://img.zszywka.pl/0/0...amska/aaa.jpg), Pyżalska to ta "seksowna" prezes Warty Poznań (dla mnie brzydka, ale są tacy, co im się podoba ;p), Nowakowska w porządku, Teodorska też, Weronika Marczuk-Pazura to paszczur, no ale ktoś musi. xd
Ja wrzucając ten zestaw, to myślałem, że raczej będziecie narzekać, że za mocny. xD
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-10, 22:42   

Moim zdaniem zestaw całkiem spoko jest.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-10, 22:42   

Redalion napisał/a:
LENSKA JEST BRZYDKA MOŻE?
Tak. W ogóle mnie nie jara taki typ urody, no kurwa, niektóre jej zdjęcia to po prostu tragedia. Górniak mnie wkurwia, Teodorska denerwowała max w Plebanii.

Glos na Szott i Wiktorie, chociaż ma męża psa (taka faza, ale przekonałeś mnie tym zdjeciem dodatkowym)
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-04-10, 23:35   

Lenska i Lehman, Lenska wiadomo, myślałem jeszcze nad Komarnicką, ale ostatecznie wybrałem Wiktorie :) W ogóle nie ogarniam rozkminy, że to słaby zestaw, przecież z tego co było do tej pory to jeden z najlepszych jest.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-10, 23:39   

isan napisał/a:
Redalion napisał/a:
LENSKA JEST BRZYDKA MOŻE?
Tak. W ogóle mnie nie jara taki typ urody, no kurwa, niektóre jej zdjęcia to po prostu tragedia.
No ale liczy się chyba to, jaką ma urodę, a nie, że czasem chujowo wypadnie na zdjęciach? ;p Bo brzydkie zdjęcia to i Mila Kunis ma.

isan napisał/a:
Redalion napisał/a:
LENSKA JEST BRZYDKA MOŻE?
Górniak mnie wkurwia,
Mnie też, ale pod względem urody jest 2/3 w zestawie (no, ew. 4, jak ktoś bardziej ceni Lehman).

Narzekają na słaby zestaw, w którym Górniak póki co odpada z zerową liczbą głosów. XD
Ami ma rację jbc.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-04-10, 23:46   

Pomijając fakt, że Górniak to idiotka no to kiedyś tam się nawet fajnie prezentowała, ale ja jej tutaj nie widzę. W innym zestawie by może wyszła, ale ten jest zbyt mocny.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-13, 17:32   

Koniec, do ćwierćfinału przechodzą:
1. Alżbeta Lenska
2. Agnieszka Szott
3. Halszka Lehman
4. Emilia Komarnicka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group