Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2014-04-15, 19:30
Zestaw I

Wybierz dwie najpiękniejsze:
Agnieszka Warchulska
0%
 0%  [ 0 ]
Anna Ilczuk
0%
 0%  [ 0 ]
Dominika Gawęda
20%
 20%  [ 4 ]
Halina Mlynkova
10%
 10%  [ 2 ]
Joanna Brodzik
10%
 10%  [ 2 ]
Magdalena Margulewicz
10%
 10%  [ 2 ]
Małgorzata Kosik
0%
 0%  [ 0 ]
Maria Góralczyk
10%
 10%  [ 2 ]
Paulina Papierska
40%
 40%  [ 8 ]
Paulina Młynarska
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-05, 19:07   Zestaw I

Pierwszy zestaw, także najpierw parę spraw organizacyjnych, w kolejnych będo już tylko kandydatki. ;-)

Dobra, startujemy z pierwszym zestawem. Zestawów będzie 25, w każdym po 10 dziewczyn, co daje nam 250 (!!!) kandydatek. Stąd oprócz Polek bardzo ładnych będą też trafiały się brzydsze (wg mnie znaczy XD), gdyż generalnie gusta są różne, no i by przez to dokładnie wyselekcjonować stawkę przed ćwierćfinałem i by nie było "dlaczego jest X, a nie ma Y???". Głosujecie na dwie z nich (można tylko na jedną, jeśli się chce), do ćwierćfinału przejdą cztery .
Ważne:
1. Głosujemy wyłącznie za urodę, wdzięk, sposób poruszania się, urok osobisty, jak kandydatka wypada na zdjęciach itp. Czyli ogólnie walory estetyczne kandydatki, trochę też zachowanie, sposób zachowania podczas wywiadów, jak często się uśmiecha itp. itd., ale nie tego, czy jest idiotką i czy np. nas wkurwia lub przeciwnie, akurat pałamy do niej sympatią (no chyba, że się wybitnie nie możemy zdecydować, to wtedy można się tym ewentualnie kierować). Czyli np. jak w danym zestawie uważamy, że no, obiektywnie najładniejsza jest Anna Mucha, ale potwornie nas wkurwia i w ogóle (jak tam mam np.) i że jednak w nią nie klikniemy, to prosiłbym się jednak do tego zmusić. Wyjątkiem jest, jeśli głupota kandydatki przekłada się na jej urodę, np. Siwiec mająca w swoim domu chyba własną betoniarkę + wpierdalająca na śniadanie botoks - wtedy oczywiście na głos przełożenie to nie tylko może, ale nawet mieć powinno(chociaż jeśli wpływa to na wygląd, ale jeszcze nie jakoś strasznie i w ogóle (Doda np.), no to mimo wszystko lepiej już zagłosować na nią niż na jakiegoś MILFa np. i dać jej odpaść w ćwierćfinale, gdzie już będzie musiała ustąpić lepszym i wypierdalać, niż przepuścić jakąś naturalną, ale koszmarną kandydatkę, na którą na dalszym etapie będzie aż szkoda patrzeć. Wbrew pozorom, także dla tej drugiej kandydatki, by się nie męczyła dalej - jej bardziej szkoda. :-( ). Oczywiście nie siedzę Wam w głowach i na dobrą sprawę możecie zrobić kompletnie po swojemu, ja tego i tak nie sprawdzę, no ale liczę na Was, że mimo wszystko postaracie się i zachowacie w zgodzie z ideą konkursu. 8-)
2. Można uwzględniać nie tylko obecny wygląd, ale też prime time danej kandydatki, kiedy wyglądała najlepiej (a nawet wg mnie trochę jednak powinno się to uwzględniać - u mnie nawet często jest to ważniejsze). Tutaj trochę dowolność - bardzo tak nie chcesz postępować, no to nie, ale jeśli dana kandydatka w filmach 10 lat temu wg Was robiła furorę i to nad jej starymi zdjęciami/scenami fapaliście i choć teraz wygląda już znacznie gorzej lub nawet chujowo, ale dla Was nie ma to aż takiego znaczenia - dla mnie nie ma takiego problemu. A w przypadku wielu aktorek tak trochę będzie, że kiedyś wręcz niesamowite petardy, teraz już np. mamuśki po trzeciej ciąży i jednak przez to już trochę słabiej - no ale ja i tak pewnie z chęcią puszczę na taką głosiwo nawet w półfinale. 8-)

Dobra, tyle tytułem wstępu, teraz kandydatki. Zdjęć dzisiaj już nie chciało mi się szukać samemu, także zerżnąłem z IFQ. Sorry, poprawię się. XD Nie wszystkie zdjęcia absolutnie najlepsze (bo nie mam czasu szukać :evil: ) , polecam obczajać google grafika + jakieś filmy/programy, w których występowała dana kandydatka.

1. Agnieszka Warchulska:


2. Anna Ilczuk:


3. Dominika Gawęda:


4. Halina Mlynkova:


5. Joanna Brodzik:


6. Magdalena Margulewicz:


7. Małgorzata Kosik:


8. Maria Góralczyk:


9. Paulina Papierska:


10. Paulina Młynarska:


Na głosowanie macie 3 dni!. Czyli jakoś we wtorek o 19:10 głosy nie będą mogły już dochodzić. xd
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-05, 21:02   

numer 3 i 9. jak zobaczyłem Emilke to się zaśmiałem
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-05, 21:19   

Głosujemy na 2, ale można na jedną: jak to interpretować? Mamy głos o mocy 2 i możemy go rozbić dając po 1pkt dwóm kandydatkom lub 2pkt jednej? Czy też po prostu jest wybór: 1pkt na jedną kandydatkę lub po 1 pkt na dwie kandydatki?

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-05, 21:21   

nie da się dwóch głosów na jedną, o ile cię zrozumiałem. po prostu oddajesz jeden głos
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-05, 21:24   

isan napisał/a:
nie da się dwóch głosów na jedną, o ile cię zrozumiałem. po prostu oddajesz jeden głos


Nie do końca zorzumiałeś. Mówię o jednym głosie. Pytam tylko, czy w wypadku zrezygnowania z opcji głosowania na 2 kandydatki ten głos ma moc równą 2

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-04-05, 21:43   

4. i 9.

Poza tym znalazłem dwie fajne fotki Młynarskiej:

 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-05, 21:53   

Maszkarra napisał/a:
Pytam tylko, czy w wypadku zrezygnowania z opcji głosowania na 2 kandydatki ten głos ma moc równą 2
Nie, ma moc równą 1. :-) Po prostu można sobie uznać, że oddajesz głos tylko na X, bo reszta jest ultrachujowa i nie zasługuje na dostanie czegokolwiek, albo po prostu oddać pojedynczy taktyczny strzał, bo oddając drugi musisz tam kogoś jeszcze wesprzeć, a nie chcesz. Wiadomo.

Papierska startuje tutaj w zupełnie innej lidze, to oczywisty wybór i oczywiście najlepsza łania z obecnych (), no ale i bez mojego głosu zgarnie praktycznie komplet, więc na razie na nią nie głosuję, bo możliwe, że będę chciał wesprzeć jakąś dziewczynę zasługującą na 1/4 lub przeciwnie, jakiś babochłop niebezpiecznie zbliży się do tej granicy i trzeba będzie oddalić to widmo głosem na jej (w sumie to jego) kontrkandydata.

Drugim wyborem raczej Gawęda (chociaż ostatnio trochę przytyła i zbrzydła ( :-( ), ale i tak jak na to towarzystwo jest zupełnie ok, a gdy wyglądała jak na zdjęciu to była całkiem ładna.) albo ew. Gosia Góralczyk - nie jest to petarda, ale naturalna + ma w sobie to coś (PIERWSZA MIŁOŚĆ RULEZ XD) - poza tym to tutaj to nie jest jej najlepsze zdjęcie, ma ładniejsze. Ale obie to i tak jest maks ćwierćfinał raczej.

Poza tym jako czwarta ma wbić Brodzik
(http://3.bp.blogspot.com/-ei0hhxLczyY/UXWVBQEilHI/AAAAAAAAAyg/HENVCpPiHsE/s1600/Joanna-Brodzik.jpg
http://i.iplsc.com/joanna...KUI-C116-F4.jpg ), ew. Mlynkowa, a nie Margulewicz, no litości. :evil:
Zrozumiem też głosy na Warchulsko, kto oglądał "Dług", wie ocb. 8-)
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-05, 22:08   

4 i 9

Mlynkova ma tak szczery uśmiech, że nie można jej nie kochać. Kobieta jest w moich oczach 4x atrakcyjniejsza, kiedy ma szczery uśmiech. W sumie to nie wszystkim pasuje taki "szczery", wiele wygląda czarująco z "tajemniczym" :-P

Paulina Papierska - nawet nie wiem kto to, ale zdecydowanie wybija się spośród kandydatek.

Godna rozważenia również Gawęda, ale troszkę nie mój typ jednak.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-04-06, 00:18   

3 i 9. 9 wiadomo, a 3 to tak bardziej przez to, że nie ma na kogo :D
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-06, 09:36   

A dla mnie Brodzikowa jest obowiązkowa, wiadomo, że współcześnie jest słabo:

No ale kiedyś (jeszcze pamiętam serial "Kasia i Tomek" z nią, całkiem całkiem była):

W krótkich też nieźle się prezentowała:


Druga oczywiście Papierska z Tap Szpadl. Co do reszty to jeszcze się nad Mlynkovą zastanawiałem ale zupełnie jej nie kojarzę i foty mnie jednak nie przekonały. Pozostałe słabo, Emilka? No weź Red :lol:

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-04-06, 12:57   

Mega słaby zestaw, wiec tylko jeden głos będzie ;p

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-08, 19:09   

UWAGA: PONIEWAŻ MAMY REMIS POMIĘDZY 4 KANDYDATKAMI (Mlynkova, Margulewicz, Brodzik, Góralczyk), to proszę o wysłanie mi na PW, które dwie wg Was powinny przejść do ćwierćfinału. W przypadku remisu nie będzie już kolejnej dogrywki, mój głos decyduje. Na głosy czekam do 24. ;o

[ Dodano: 2014-04-08, 20:28 ]
Dostaję głosy na Margulewicz, a urocza Góralczyk i Brodzik oglądają właśnie jej plecy z pozycji zera głosów. A może Wy pedałami jesteście????????

Mlynkova jak najbardziej w porządku, propsuję wybór. Ale Margulewicz? ;o MIKUS RATUJ GŁOSAMI (CHCIAŁEŚ NA BRODZIK PAMIĘTAM :O ), BO MARGULEWICZ WEJDZIE. :-( JAK COŚ GÓRALCZYK TEŻ SPOKO I CZEKA NA GŁOSY! :-(
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-08, 20:34   

Jaki sens robić głosowanie na PW skoro ustawiasz tutaj jego wyniki? :mrgreen:

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-08, 20:35   

Nie ustawiam, bo przecież jak Margulewicz wejdzie, będę musiał się z tym pogodzić, każdy głosuje jak chce. JA ZACHĘCAM. :P
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-08, 21:35   

Jaka kuźwa Margulewicz, opanujcie się ;o

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group