Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Malekith
2014-04-15, 19:30
Wybory Miss Forum
Autor Wiadomość
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-05, 22:02   

Restling, tak, załapała się.
 
Mixons 

Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Krk
Wysłany: 2014-04-05, 23:29   

Porównywałem sobie statystyki jednostek i akurat zobaczyłem ten temat, więc z ciekawości w niego wszedłem. Teraz specjalnie się zarejestrowałem żeby oddać głosy :D. Witam wszystkich! Jeśli chodzi o heroesa, to jakiś miesiąc temu wróciłem do grania i teraz pogrywam czasem z bratem albo znajomymi z teamspeaka, bądź kampanię.
Pomysł bardzo dobry!
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-05, 23:47   

:-D foczki to wabik na każdego heteroseksualnego samca jak widać. Siemanko

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-06, 09:48   

Trochę forum w końcu rozruszane, czekam na kolejne zestawy :-D

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-13, 21:07   

jedno jest pewne, zagraniczna edycja będzie piekielnie mocna, chociaż obawiam się lekko o to, które konkretnie panie wrzuci Red. pewnie kilka ominie, bo nie będą aż tak popularne
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-13, 21:48   

Sam mu je możesz podrzucić, ja mu podrzuciłem jedną polkę, której nie miał i jest to jedna z moich faworytek (jeszcze jej nie było).

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-04-13, 21:55   

Jak będzie w nim Jennifer Lawrence (a będzie na pewno) to uważam zestawienie za udane xD

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-13, 21:57   

nie no jeszcze mu nie będę wysyłał, dopiero jak ta edycja się skończy. pomyślę w sumie, to może sobie jeszcze o jakiejś Polce przypomnę
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-13, 22:01   

Maszkarra napisał/a:
Jak będzie w nim Jennifer Lawrence (a będzie na pewno) to uważam zestawienie za udane xD
No peffka, że będzie. ;-) Co do zagranicznych, to większość znanych na pewno będzie, a już combo znana + ładna to będzie praktycznie każda. Jeśli przegapię którąś z dość ładnych, to widocznie nie była/jest zbyt rozpoznawalna, no ale przesyłajcie info o takich, kandydatury będą rozpatrywane. Wszystkie niunie z najważniejszych seriali/filmów itp. będą.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-04-13, 22:02   

to ile będzie tych zestawów? 50? (nie przeszkadza mi to oczywiście)
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-13, 22:04   

Tak jak tutaj, 25 (250 dziewczyn). Nie będzie tyle paszczurów co w Polkach po prostu, bo zwyczajnie nie będzie na to miejsca.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2014-04-14, 22:44   

Red,
Dowaliles tyle tematow z wyborami, ze predzej odrzucisz wszystkich od zabawy niz nia ich zajmniesz. Sam przelamalem sie tylko dlatego, ze nie mam w tej chwili nic lepszego do roboty.
Szadze ze 10 zestawow na edycje zupelnie wystarczy, a caly plebiscyt moznaby prowadzic na wzor forumowej listy przebojow.
Pozdrawiam,
Trynkiewicz.

 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-04-14, 23:05   

Skwer napisał/a:
caly plebiscyt moznaby prowadzic na wzor forumowej listy przebojow.

Też o tym myślałem ale obawiam się, że większość by się zniechęciła bo wymagałoby to poświęcenia większej ilości czasu.
Jak ktoś nie brał udziału od początku to i tak trochę dupa bo większość zestawów jest już zamknięta, co do ilości to mi pasuje bo będzie więcej zabawy ;-)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-04-14, 23:53   

Skwer napisał/a:
Red,
Dowaliles tyle tematow z wyborami, ze predzej odrzucisz wszystkich od zabawy niz nia ich zajmniesz. Sam przelamalem sie tylko dlatego, ze nie mam w tej chwili nic lepszego do roboty.
Szadze ze 10 zestawow na edycje zupelnie wystarczy, a caly plebiscyt moznaby prowadzic na wzor forumowej listy przebojow.
Pozdrawiam,
Trynkiewicz.
No nie zgadzam się kompletnie. Wybory to wybory, to musi być zrobione w jakimś ciągu, w nie za dużym przedziale czasowym, a nie rozłożone na pół roku, jak ktoś tam nawet już nie będzie pamiętał wtedy, na kogo głosował X tygodni temu i kto mu się w sumie podoba. :mrgreen: Poza tym kogo ma odrzucić duża ilość zestawów na razie? ;o Jak ktoś ma mało czasu, no to przecież nie musi głosować w każdym, to jest na razie pierwszy etap, będą jeszcze ćwierćfinały potem, dalej półfinały itp. i na każde kolejne, z racji ciężaru gatunkowego wyborów, będę dawał więcej czasu lub trochę zmienimy formułę czy coś (ćwierćfinał/półfinał lekko, w finale na bank głosowanie nie będzie się odbywać przez ankietę). Na każdy zestaw masz po 3 dni, są 2 zestawy dziennie, a to naprawdę nie wymaga tyle czasu, by go brakło. Poza tym zestawów jest dużo, etapów trochę też będzie, potem jeszcze wyborów Miss Świata - jakby zrobić tak, jak proponujesz, to by zeszło nam z rok czasu, a kto wie, ile osób jeszcze wtedy będzie na forum zaglądać. :mrgreen: Taka formuła, jaką stosuję, już się sprawdziła, także poza kosmetycznymi zmianami nic nie wprowadzam. A zestawów jest akurat. Nie musisz głosować w każdym zestawie przecież, możesz tylko w niektórych, jak czas Ci nie pozwala lub chęci.

[ Dodano: 2014-05-15, 18:10 ]
WAŻNE: Od etapu Półfinału, poza oddaniem głosu w ankiecie, aby był on ważny, musisz napisać także posta w temacie z potwierdzeniem, na kogo głosujesz, np. o tak:
Cytat:
Jasiu i Stasiu

Głosy w ankiecie od tego etapu są tylko dla mojej wygody w liczeniu, jeśli ktoś zagłosuje w ankiecie, ale nie wpisze się w temacie, na kogo zagłosował (nic więcej nie jest wymagane), to tego głosu nie policzę - zapobiegnie to sytuacji jakichś fake kont itp., już wcześniej były jakieś wątpliwości przy którymś ćwierćfinale. To jest 5 sekund roboty, proszę zatem, by głosować + zasygnalizować to w poście.
 
Żelazko 
krzemo mnie zbił



Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-06-05, 00:05   

Co się stało z finałem? Redalion dostał hemoroidów?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group