Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Raporty Master AW Amator 2013
Autor Wiadomość
kratos199210

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-04-11, 14:17   

Grupa D
Kwasi - kratos199210
balance PC2
Bastion(Ivor)-Cytadela(Tazar) 1:0

Grało się przyjemnie . Niestety przegrałem na własne zyczenie popełniając kilka prostych błedów na samym początku co zaważyło na dalszej grze i Kwasi zasłużenie wygrał mając moim zdaniem miażdzącą przewage.
Jedna tylko uwaga : !!!GRALIŚMY PC2!!!
Dzięki za gre.
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-04-11, 21:34   

Grupa C
SCS - GemmaSC
Jebuss XL
Inferno(Marius) - Twierdza(Crag Hack) 0:1

Cóż mogę rzecz, przegrałem z kretesem na własne życzenie, a mapka jeszcze mnie dobiła :)
Gratulacje Gemma.
 
 
Fajren 
Fajren

Wiek: 24
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2013-04-11, 22:44   

Grupa B
Balance pc2
Fajren - Buggy 0-1
Miasta: Zamek>Valeska-Bastion>Ivor
 
buggy


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-04-11, 22:49   

Grupa B
Fajren - buggy
Balance PC2
Zamek(Valeska) - Rampart(Ivor) 0:1
 
zuro007 
o


Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 35
Wysłany: 2013-04-12, 18:29   

Grupa A
Jebus L
Ziarkull vs zuro07
Twierdza vs Lochy
0-1
 
 
buggy


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-04-13, 15:04   

Grupa B
buggy - Pietek22
Balance PC2
Tower(Solmyr) - Rampart(Ivor) 1:0
 
Pietek22

Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-13, 15:09   

Grupa B
buggy - Pietek22
Balance PC2
Twierdza(Solmyr) - Bastion(Ivor) 1:0
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2013-04-13, 20:04   

Dago - TrackStar
0 - 1
Tower (neela) - Strong (dessa bodajże :P)
Grupa D
Jebus Cross
Poddałem w 3 tygodniu (bodajże pod koniec), nie było żadnych dwelli 4 lub wyżej poziomu. Zrobiłem przez to głupią szarżę która mi się oczywiście nie opłaciła (zostałem z resztkami armii). Resa nie zrobiłem, bo do drugiego dnia mapa jeszcze wyglądała normalnie, nawet ładnie dość bo puchole były w pobliżu 3 i to słabo kryte.
Gratuluję zwycięzcy :-)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
TrackStar 



Wiek: 36
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-04-13, 20:25   

Dago - TrackStar
0 - 1
Tower (neela) - Strong (dessa bodajże :P)
Grupa D
Jebus Cross
Poddał w 3 tygodniu (bodajże pod koniec), nie było u niego żadnych dwelli 4 lub wyżej poziomu. Zrobił przez to głupią szarżę która mu się oczywiście nie opłaciła (został z resztkami armii). Resa nie zrobił, bo do drugiego dnia mapa jeszcze wyglądała normalnie, nawet ładnie dość bo puchole były w pobliżu 3 i to słabo kryte.
Gratuluję przegranemu :-)

PS.Powiem jak Piotr Żyła trzeba będzie flaszkę postawić ;-)
Ostatnio zmieniony przez TrackStar 2013-04-15, 13:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wysublimowany95



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 65
Wysłany: 2013-04-13, 20:40   

Wysublimowany 0-1 Cez
Szablon: Fear (L)
Tower (Solmyr -> Gunnar) - Dungeons (Shakti)

No cóż. Pierwszy raz grałem na tym szablonie i przez pół gry za grosz nie mogłem się w niego wczuć. Za dużo wszystkiego. Moja nieznajomość templa spowodowała przyjęcie głupiego stylu gry. Postanowiłem po prostu jak najszybciej przedrzeć się do przeciwnika i postarać się go stłuc gremlinami. Niestety omijałem przez to sporo istotnych rzeczy a Gunnarem nie zdobyłem prawie doświadczenia. Trochę pomogła mi zajęta po drodze Cytadela i Wiwerny stamtąd zabrane. Z finansami nie było żadnych problemów. Bogata w surowce mapa + 8 bohaterów, w tym bodaj dwóch od 350 sztuk złota, pozwoliło mi spokojnie kupować co chciałem. Mimo wszystko na nic mi się to zdało. Za pierwszym razem Cez zaatakował mnie z zaskoczenia w 116. Przewyższał mnie statami, a jego duża liczba trogli (~150) spowodowała, że musiałem kapitulować. Postanowiłem przeciągnąć rozgrywkę i z przyrostem po pierwszym tygodniu spróbować go dorwać. Zatem graliśmy dalej. Zdobyłem puszkę pandory i liczyłem na expa bądź armię a dostałem zbędne czary. W końcu doszło do kolejnej walki. Mimo 5 nag, 5 wiwern, ~110 gremów, garści gargulców i golemów nie było siły zatrzymać troglodytów. Moje obrażenia były nikłe, a Cez pokosił wszystko. Byłem za bardzo w plecy, rzuciłem jeszcze do walki Solmyra by zadać straty jednym Łańcuchem, który i tak prawie nic nie zdziałał. Po walce w poddałem grę.

Zagrałem słabo, Cez zagrał po prostu lepiej i gratuluję mu zasłużonej wygranej.
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2013-04-13, 21:23   Raport

Wysublimowany 0-1 Cez
Szablon: Fear (L)
Tower (Solmyr -> Gunnar) - Dungeons (Shakti)

Potwierdzam.
Początek ułożył się dobrze, 3 sloty troglodytów i czwarty od pobocznego dało razem z tymi z zamku liczbę ok. 160. Mapa średnio bogata, dużo złota i surowców luźno leżących, ale brak artefaktów i siedlisk z lochu. W połowie 1 tygodnia pierwszy raz zobaczyłem pobocznego Wysublimowanego. W 115 zdobyłem wioskę inferno, gdzie kupiłem księgę magii. W głównym zamku postawiłem w pierwszym tygodniu up trogi, oczka, meduzy, mantrikory i cytadelę. Potem zaatakowałem głównego bohatera Wysublimowanego - Gunnara, który wyszedł z portalu. W wyrównanej walce, zwycięstwo zaczęło przechylać się na moją stronę, więc przeciwnik kapitulował. Za otrzymane pieniądze kupiłem zamek w lochu. Jednym z kluczowych momentów było pokonanie następnego dnia mnóstwa mumii, które broniły amuletu życia, za który prorok dał mi 10k exp. Pozwoliło to na wbicie jakichś 4-5 leveli. Zacząłem konsolidować armię, gdy zauważyłem na horyzoncie grupę bohaterów Wysublimowanego zmierzających ku mnie. Stwierdziłem, że z powodu braku many (3/30) muszę pójść do studni koło głównego zamku, bo nigdzie bliżej nie mogłem odnowić energii magicznej, potrzebnej w fb. Główny bohater gonił mnie prawie pod zamek, jednak zdążyłem odnowić manę i ulepszyć oczka i lewki. Zaatakowałem Gunnara, mimo, że w kryjówce złodziei pokazywało, że Wysublimowany ma silniejszą armię. Po wyrównanym początku troglodyci pokazali swoją potęgę (ok. 220 szt.). Przeciwnik zaatakował jeszcze Slomyrem z niemal setką gnoli i 20 jaszczurami. Łańcuch nie wyrządził większych szkód, a armię rozstrzelałem oczkami, meduzami i poprawiłem troglodytami. Po tej bitwie Wysublimowany poddał grę, gdyż nie widział możliwości nadgonienia.
Shakti rozwinął:
exp: atak
zaawansowane: taktyka, płatnerstwo, znajdowanie drogi, logistyka
Jeszcze raz dziękuję za grę.
 
 
buggy


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 20
Wysłany: 2013-04-14, 01:24   

Grupa B
buggy - Xeno
Balance PC2
Lochy(Shakti) - Rampart(Ivor) 1:0
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2205
Wysłany: 2013-04-14, 01:31   

Potwierdzam.
Jak to zwykle u mnie bywa, błędy logistyczne na początku, potem mała wtopka na konserwie, 4 aniołki kosztem 30 wysokich elfów (nie umiem banków rampem :-( ).
buggy wbił do mnie w 4 tygodniu ze sporo lepszym bolkiem, ale jak się okazało ze słabszą armią. Wykupiłem się, w pierwszym FB go pokonałem, ale uciekł, potem go wywaliło i nie chciało mi się już wczytywać, gdyż widząc w jego zamku wcześniej sporo trogli, minków, oczek i mantikor, a sam zostając z niczym poddałem.
Dzięki za grę i życzę powodzenia dalej.
 
 
kratos199210

Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-04-14, 23:19   

Grupa D
kratos199210-Dago 1:0
Random Jebus L
Rampart(Kyrre)-Stronghold(Dessa)

W 115 miałem cały teren już podbity poza 1 puszką, drzewami i 1 meduzami. W 2 tyg wyczyściłem 4 drzewa i mając 28 Wywern odbiłem puszke(30 Grand elf inside).W 131 wjazd na pustynie . Tam horda Dread knight pilnowała 20k exp. Potem wjazd po 2 zamki (moje) no i pokonanie 150 uruków dało mi Judgement Sword. Przy statach 14 20 14 14 bodajże pod koniec 4 tyg dorwałem Desse który sie zapuścił za daleko ze statami 11 9 8 9 (chyba) .
 
baara


Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-04-14, 23:55   Baara vs Pasixxx

Arenka, grupa C
Baara vs Pasixxx
Twierdza vs Necro 2:0

Fajnie sie gralo, chociaz bez wiekszych problemow. Niestety wychodzi, ze na arenkach bohater z wielka moca i poteznymi czarami nic nie zdziala w walce z bohaterem, ktory poszedl w atc i defa. Gralem magiem bojowym, mialem tylko haste i niczego wiecej nie musialem uzywac. Kolega cisnal mi 1800 z implozji, ale ostatecznie i tak nic to nie dalo. (dla pewnosci uzylem ochrony przed ziemia)

dzieki za gre ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 3 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group