Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wspolna praca: Nowy regulamin forum
Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-17, 21:09   

ajj

 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-17, 21:09   

Warny za prowokowanie, podżeganie do kłótni, obrażanie, nadmierne przeklinanie.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2013-03-17, 21:11   

posty takie jak ostatnie lensa i q2
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-03-17, 21:13   

LaEa napisał/a:
Warny za prowokowanie, podżeganie do kłótni, obrażanie, nadmierne przeklinanie.

Ale to też trzeba sprecyzować. Bo potem się okaże, że mod nie lubi usera i jedna "kurwa" to dla niego powód do warna, a inna osoba będzie prowokować, podżegać i wyzywać przez cały dzień, a nawet ostrzeżenia na PW za to nie dostanie. Wszystko jest względne i trzeba to jakoś opisowo wyjaśnić, że np. wulgaryzmy to wtedy, kiedy mają podkreślić wypowiedź albo są cytatem, bo jak co drugie słowo w poście będzie rodem z rynsztoka, to się za to warna dostaje. Przykładowo, oczywiście.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-03-17, 21:15   

Tylko też bez jaj, jak ktoś rzuci "kurwą" raz na jakiś czas to nie ma co robić o to problemu, tak jak napisał Nimsy - "nadmierne przeklinanie". Dobry pomysł z odpokutowaniem winy, to może się sprawdzić.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2013-03-17, 21:17   

Z tymi przekleństwami to właśnie największy problem bo kara zależała by od interpetacji moderatora. Główny nacisk powinien być właśnie na prowokację i obrażanie userów.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-17, 21:22   

ała

 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-03-17, 21:22   

Regulamin (mały ;p)

1. Przestrzegamy zasad netykiety.
2. Nie tworzymy multikont.
3. Swoje wypowiedzi przedstawiamy w sposób merytoryczny i kulturalny.

W sumie wystarczy. To do "dużego" trzeba będzie wszystko rozpisywać (albo nawet rozrysowywać), żeby nawet przypadkowo znajdujący się na forum pacan miał jasno wyłożone, co można, a czego nie.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
Ostatnio zmieniony przez Mandraghora 2013-03-17, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2013-03-17, 22:36   

LaEa napisał/a:
Tylko dlaczego Ci userzy mają być ponad innymi userami? Czemu Ci userzy mają być na równi z wami moderatorami?
Nie są na równi, bo nie mogą w pełni używać swojej funkcji.
LaEa napisał/a:
To przeszkadza zwłaszcza, że owe osoby uważają, iż mają zielony kolor, mogą robić co im sie podoba (są bezkarni).
I co niby Skwer i q2 robią takiego? Straszną kogoś banami? Nie wydaje mi się. Faktycznie q2 czasem pisze głupoty, ale bez przesady. Nikomu jeszcze niczego nie zrobił, a rozruszał trochę stronę newsami.
LaEa napisał/a:
Dlaczego mają ulgi? Czemu ja nie mam ulg? Czemu ja dostaje warny za prowokowanie i podżeganie do kłótni, czy obraze użytkownika a owy pan q2 nie?
Na razie nie dostałeś jeszcze żadnych warnów od powrotu, a już zdarzało ci się prowokować. Także skończ robić z siebie ofiarę. Poza tym niektórzy naprawdę przesadzają z tym q2 i cały czas na niego najeżdżają.
LaEa napisał/a:
No tak, najlepiej wypiąć dupe, i dać bana Laei, to bedzie spokój...
Jeszcze go nie dostałeś, ale ciężko pracujesz na niego.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-17, 22:45   

Broniąc q2 ośmieszyłeś się. User dorównuje prowokowaniu mnie, nawet przerasta, a nawet upomnienia nie dostał, ja zaś dostałem 2 warny za sumacje moich przewinien. Do tego banujesz każego nowego usera po 1 głupim zdaniu, a potem jest płacz, że forum upada i nie ma nowych userów.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-17, 22:50   

LaEa napisał/a:
Broniąc q2 ośmieszyłeś się. User dorównuje prowokowaniu mnie, nawet przerasta, a nawet upomnienia nie dostał, ja zaś dostałem 2 warny za sumacje moich przewinien.
Akurat q2 zagrał chytrze, od jakiegoś czasu poprawia swoje posty po sprowokowani Was i moderacja mało co wyłapie z jego zachowania.
LaEa napisał/a:
Do tego banujesz każego nowego usera po 1 głupim zdaniu, a potem jest płacz, że forum upada i nie ma nowych userów.
Mikus i inni też "tyrali" nowych użytkowników zadających pytania.

 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-03-17, 22:57   

Ej co ja znowu? Jak ktoś pisał głupoty albo durne teorie to przyznaję, że czasem nie byłem zbyt miły ale jakie pytania? Sam jak tu trafiłem niewiele wiedziałem i sporo się dowiedziałem więc na pytania zawsze starałem się odpowiadać albo odsyłać do odpowiednich tematów. Kolejny, który ze mnie tyrana robi jakbym się nowych pozbywał. Nie moja wina, że niektórzy się tak szybko zniechęcają. Co do q2 to na początku nic do niego nie miałem, fajnie że ruszyły newsy na stronie głównej ale zaczęło mu odbijać. A co do samych newsów to też powinien wołać do komputera kogoś dorosłego czasem nim doda coś nowego bo niektóre kwiatki rażą w oczy. Ot tak pierwszy z brzegu z najnowszego newsa:

"uczestników turnieju w, których "

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-17, 23:02   

Skwer napisał/a:
Akurat q2 zagrał chytrze, od jakiegoś czasu poprawia swoje posty po sprowokowani Was i moderacja mało co wyłapie z jego zachowania.

Ale co mnie to obchodzi, jak koleś zrobił burdel wiekszy niż za moich najlepszych czasów i jest bezkarny, to jaki jest sens egzystowania na tym forum? Do tego dostaje bezpodstawne warny, za użycie jednego przekleństwa w 1 zdaniu, powód "nadmierne przeklinanie" to już jest parodia. No i oczywiście dostałem warna za spam, kiedy pan moderatora usunał mi 1 posta, który byl de facto off topicem.
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2013-03-17, 23:38   

LaEa napisał/a:
Broniąc q2 ośmieszyłeś się. User dorównuje prowokowaniu mnie, nawet przerasta, a nawet upomnienia nie dostał, ja zaś dostałem 2 warny za sumacje moich przewinien.
Skwer napisał/a:
Akurat q2 zagrał chytrze, od jakiegoś czasu poprawia swoje posty po sprowokowani Was i moderacja mało co wyłapie z jego zachowania.
Nie widziałem co napisał przed edycją, a wygląda na to, że nie mam dostępnej funkcji wyświetlenia historii edycji posta. Jeśli dowiem się co tam było napisane, to zajmę się odpowiednio tą sprawą.
LaEa napisał/a:
Do tego banujesz każego nowego usera po 1 głupim zdaniu, a potem jest płacz, że forum upada i nie ma nowych userów.
Faktycznie, user który pisze posta typu "z kond zciongnonć heros 3??????" w dziale Spraw AW, znakomicie sprawdzi się na forum...
LaEa napisał/a:
koleś zrobił burdel wiekszy niż za moich najlepszych czasów i jest bezkarny,
Jeszcze.
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-03-17, 23:47   

Malekith napisał/a:
Nie widziałem co napisał przed edycją, a wygląda na to, że nie mam dostępnej funkcji wyświetlenia historii edycji posta. Jeśli dowiem się co tam było napisane, to zajmę się odpowiednio tą sprawą.

A więc proszę. Jak wygląda pierwszy post w nowym temacie z ankietą, każdy widzi. q2 nie napisał nic sensownego, tylko od razu rzucił się z krzykiem, że się Pawła czepiliśmy wszyscy i jesteśmy debilami. Osobiście - nie widzę, czemu niby miałoby to być z mojej strony czepianiem się i w jaki niby sposób świadczy to o tym, że jestem debilem, więc czuję się urażona. Zwłaszcza, że wcześniej q2 tylko szczekał o tym, jaki to nie jest wspaniały i nieomylny. Oczywiście, w sposób zrozumiały głównie dla niego. Może to nie jest coś wielkiego, ale jak ktoś o pewnym niezbyt wygórowanym poziomie inteligencji (a taki właśnie prezentują ostatnie posty tego usera) odwala takie akcje, to czuję się, jakby ktoś próbował mnie zmieszać z gównem, a tego nie mogę ścierpieć. I zaznaczam, że nie jest to z mojej strony bezmyślny i bezpodstawny hejt, bo wcześniej naprawdę nic nie miałam do q2.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group