Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wspolna praca: Nowy regulamin forum
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-03-17, 09:57   

No tak, bo lepiej "srać" na niego po cichu...
Paweł napisał/a:
Głównym problemem tego forum jest grupka szaleńców, która za wszelką cenę próbuje oczernić moderatorów.

Ja się nigdy na modów nie uskarżałem ale z tego co zauważyłem, to tylko na Ciebie narzekają a nie na wszystkich.

q2 napisał/a:
1. Nie jestem moderatorem nie moge usuwać

Swoje możesz, zrób to.

q2 napisał/a:
To pisz poprawnie a dokładnie dobrze składaj zdanie. Przeczytaj swoje posty, napisałeś że "ja" Ci zarzuciłem to z tym kolorem.

q2 zarzuca komuś złą składnię zdaniową, tutaj się uśmiałem :mrgreen:

q2 napisał/a:
Piję piwko teraz tak więc <zdrowia> ! ;]

Jakiś Ty dorosły...

q2 napisał/a:
ILE MOŻNA POWTARZAĆ, ŻE NIE MAM MODERATORA? TYLKO NA JEDEN DZIAŁ DOTYCZĄCY ADMINISTRACJI FORUM DLA REDAKTORÓW ITP - PAJACE BO JAK MOŻŃA WAS NAZWAĆ?! ILE MOŻŃA O TYM PISAĆ? XXX RAZY? wezcie w koncu coś myślcie .... bo ręce opadają

Niuniek, pomyliłeś forum z tym swoim o cs'ie, tutaj jak napiszesz coś wielkimi literami to nie będzie to bardziej zrozumiałe dla innych, to piwo naprawdę Ci szkodzi.

Cytat:
Sprawę oddam do Administracji i zobaczymy co zrobią, bo wszyscy chcą zwołać ludzi na forum, chcą się starać tylko, że na forum cyrki sie dzieją.

To jest po prostu kwintesencja jego wypocin, woła mamę :lol:

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-17, 11:04   

Zlatan w wielu sytuacjach ma racje, ale za cholera nie potrafi wyrazic swojego zdania subtelnie. Chetnie sie zaglebie w szczegoly bana, ale wolalbym podyskutowac gdy bede mial dostep do komputera - na telefonie jakos nie idzie mi przelewanie swoich mysli w tresc.

Jedyna wada zlatka ktora kwalifikuje sie pod WARNA to brak subtelnosci w wyrazaniu opinni. Niestety o ile sam Zlatan jest do zniesienia tak jak jego sposob wyrazania sie to nie moge powiedziec tego o polaczeniu Zlatana z "kolegami". Nikt nie potrafi go skrytykowac, upomiec iz przesadza, a nawet wiedziej - dolaczaja sie do niego. 100 procentowo obiektywnym nie mozna byc, ale aby to wszytko jakos funkcjonowalo musimy probowac.

 
 
masakra

Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-03-17, 11:25   

Paweł napisał/a:
Po raz kolejny uświadomiłem sobie, że nie warto wpuszczać na forum odblokowanych użytkowników. Największym przykładem tego jest Zlatan. Zawsze jak wracał po banie to po pewnym czasie znowu traktował innych użytkowników tak samo jak przed banem. Długo zwlekałem z ponownym banem dla niego bo myślałem, że jeszcze się opamięta, ale on coraz bardziej zaczął przypominać Zlatana z przed kilku lat, a ostatnim postem udowodnił, że na forum był tylko po to, aby celowo łamać regulamin.
Zlatan poleciał za sumę przewinień jakie popełnił w ostatnim czasie. Decydującym czynnikiem było przyznanie się do tego, że "sra" na całe forum i łamie regulamin celowo.

Ta wypowiedź tylko potwierdza to, o czym pisałem wcześniej. Kompletnie nie nadajesz się na moderatora, nie potrafisz nawet najprościej uargumentować własnego zdania i wykręcasz na opak wszystko co się da. Mało tego, nie umiesz nawet ocenić podstawowych faktów na tym forum i używasz swojej funkcji dla prywaty i dla samego tylko używania. Byłbyś (jesteś) idealną parodią moderatora. Mój ban mi wisi, możesz go sobie zostawić, ale z funkcji moda zrezygnuj czym prędzej, dla dobra userów, którzy jeszcze są na tym forum.
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-17, 11:44   

Za wszelką ceną kilka osób chce pokazać, że to oni rządzą na tym forum.
Cyrk. Paweł zrezygnuje z moderatora i potem będziecie przez dwa lata szczycić się tym, że wywaliliście moderatora?
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2013-03-17, 11:46   

Śmiesznie się czyta wasze posty, ale dodając coś od siebie - Nie używajcie już argumentu : "Bo gdyby był przestrzegany, to połowa osób miała by bana" lub podobnych, bo to jest żałosne.
Jeżeli sytuacja się ustabilizuje, przestaniecie najeżdżać na innych przy każdej możliwej okazji, a userzy, którzy będą atakować innych bez powodu będą nagradzani, to może jacyś nowi tu trafią i zostaną.
To tyle ode mnie. Moderatorów też to się tyczy. :mrgreen:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-17, 11:47   

Tilogour napisał/a:
Śmiesznie się czyta wasze posty, ale dodając coś od siebie - Nie używajcie już argumentu : "Bo gdyby był przestrzegany, to połowa osób miała by bana" lub podobnych, bo to jest żałosne.
Jeżeli sytuacja się ustabilizuje, przestaniecie najeżdżać na innych przy każdej możliwej okazji, a userzy, którzy będą atakować innych bez powodu będą nagradzani, to może jacyś nowi tu trafią i zostaną.
To tyle ode mnie. Moderatorów też to się tyczy. :mrgreen:


Żywym przykładem osoby, która się ciągle o wszystko czepia jest "Mikus"
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2013-03-17, 11:52   

q2 napisał/a:

Żywym przykładem osoby, która się ciągle o wszystko czepia jest "Mikus"

Wiem, że to piszesz pod wpływem emocji, ale czasami mam wrażenie, że rzeczywiście byłby dobrym przykładem ; )
Zdaje się, że odstraszył dwóch userów już : ))

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2013-03-17, 11:56   

Zazwyczaj byłem neutralny w sporach pomiędzy userami a moderatorami, choć w przypadku wielkich nadużyć potrafiłem się za kimś opowiedzieć. Widzę, iż ten moment nadszedł właśnie w tym momencie.

Zlatan słusznie zarobił ponownego bana. Jak zawsze arogancki, dumny i pyszny. Może i ma racje w paru kwestiach, ale sposób w jaki ją przedstawia niestety kwalifikuje go pod najwyższy wymiar forumowej kary.

Skwer napisał/a:
Niestety o ile sam Zlatan jest do zniesienia tak jak jego sposób wyrażania się to nie mogę powiedzieć tego o połaczeniu Zlatana z "kolegami". Nikt nie potrafi go skrytykować, upomnieć że przesadza, a nawet więcej - dołączają się do niego.


Zgadzam się w całej rozciągłości. Gdyby nie swoista "banda czworga", to na forum byłoby może i pustawo, ale za to zawsze spokojnie. Oni są jedyną grupą, która dostaje obecnie popularnego bólu dupy o wszystko, co ma związek z moderatorami. Mod Q2, Mod Pawła, Mod Skwera... Niedługo zażądają degradacji Malka, bo kiedyś tam kogoś zbanował, a może nawet Mbeha bo nie pisze w tematach na forum... Paranoja.

Choć z drugiej strony, na naszym spokojnym forum nie potrzeba aż tylu moderatorów, poza paroma trollami nad którymi można jeszcze panować nie ma potrzeby na taką liczbę "zielonych"

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-17, 11:56   

Tilogour napisał/a:
q2 napisał/a:

Żywym przykładem osoby, która się ciągle o wszystko czepia jest "Mikus"

Wiem, że to piszesz pod wpływem emocji, ale czasami mam wrażenie, że rzeczywiście byłby dobrym przykładem ; )
Zdaje się, że odstraszył dwóch userów już : ))


Nie piszę to ze spokojem, tylko irytuję mnie to, że wszędzie się wtrąca, wszędzie robi pojazd na kogoś w różnych formach, uważa się za Pana.

Jest nas mało teraz, bo heroes 3 był kiedyś bardzo popularny teraz trochę mniej ale nie oznacza to, że nikt tutaj przyjść nie może. Bo każdy kto przyjdzie na forum dostanie pocisk bo tamto bo to i tak dalej...

Zamiast wzajemnie sobie pomagać i razem reklamować, to grupa A rzuca wszystko co ma pod ręką grubie B.

Może jeszcze chwila i podzielimy forum na grupy ?

[ Dodano: 2013-03-17, 11:59 ]
Lowcakur napisał/a:
Choć z drugiej strony, na naszym spokojnym forum nie potrzeba aż tylu moderatorów, poza paroma trollami nad którymi można jeszcze panować nie ma potrzeby na taką liczbę "zielonych"


Pełnie zadanie Redaktora tego Portalu, moderatora mam tylko na jeden dział dotyczący groty adminów gdzie mają tylko wtajemniczone osoby dostęp. Dlatego jestem moderatorem ponieważ jestem przydzielony do Grupy moderator działu aby mieć tam dostęp i możliwość usuwania/przyklejania/edytowania treści.

Skwer dostał moderatora bo organizuje turniej, i także ma dostęp tylko do jednego działu i nic więcej nie może robić.

Więc ja (q2) i skwer nie jesteśmy żadnymi moderatorami. Jeżeli ludzie mają problem bo my mamy zielony to sory ale debilizm nie zna granic.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2013-03-17, 12:03   

q2 napisał/a:
Pełnie zadanie Redaktora tego Portalu, moderatora mam tylko na jeden dział dotyczący groty adminów gdzie mają tylko wtajemniczone osoby dostęp. Dlatego jestem moderatorem ponieważ jestem przydzielony do Grupy moderator działu aby mieć tam dostęp i możliwość usuwania/przyklejania/edytowania treści.

Skwer dostał moderatora bo organizuje turniej, i także ma dostęp tylko do jednego działu i nic więcej nie może robić.

Więc ja (q2) i skwer nie jesteśmy żadnymi moderatorami. Jeżeli ludzie mają problem bo my mamy zielony to sory ale debilizm nie zna granic.


Trolololo, masz jakieś kompleksy na tym punkcie? Nie pisałem o Tobie, półmoderatorze, ale miło że sam uważasz się za niepotrzebnego ^^

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2013-03-17, 12:04   

Ja tam lubię zielony. Taki ładny kolor - w sam raz dla ekologów :lol:
q2 napisał/a:

Może jeszcze chwila i podzielimy forum na grupy ?

Polecam na 3: Grupa trolli i wsparcia dla nich, normalni userzy, oraz moderatorzy

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
Ostatnio zmieniony przez Tilogour 2013-03-17, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-17, 12:06   

Lowcakur napisał/a:
q2 napisał/a:
Pełnie zadanie Redaktora tego Portalu, moderatora mam tylko na jeden dział dotyczący groty adminów gdzie mają tylko wtajemniczone osoby dostęp. Dlatego jestem moderatorem ponieważ jestem przydzielony do Grupy moderator działu aby mieć tam dostęp i możliwość usuwania/przyklejania/edytowania treści.

Skwer dostał moderatora bo organizuje turniej, i także ma dostęp tylko do jednego działu i nic więcej nie może robić.

Więc ja (q2) i skwer nie jesteśmy żadnymi moderatorami. Jeżeli ludzie mają problem bo my mamy zielony to sory ale debilizm nie zna granic.


Trolololo, masz jakieś kompleksy na tym punkcie? Nie pisałem o Tobie, półmoderatorze, ale miło że sam uważasz się za niepotrzebnego ^^


A to dotyczy kogo: "Oni są jedyną grupą, która dostaje obecnie popularnego bólu dupy o wszystko, co ma związek z moderatorami. Mod Q2, Mod Pawła, Mod Skwera... Niedługo zażądają degradacji Malka ? "

Po co piszesz "mod" jak nie jesteśmy żadnymi modami, ogarnij.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2013-03-17, 12:09   

q2 napisał/a:
Po co piszesz "mod" jak nie jesteśmy żadnymi modami, ogarnij.


Zielony to zielony, dlatego nazywam Ciebie półmoderatorem.

q2 napisał/a:
A to dotyczy kogo: "Oni są jedyną grupą, która dostaje obecnie popularnego bólu dupy o wszystko, co ma związek z moderatorami. Mod Q2, Mod Pawła, Mod Skwera... Niedługo zażądają degradacji Malka ?


A tutaj to chyba napisałem coś, aby was poprzeć. Podstawowa zasada - nie sraj do własnego gniazda.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-03-17, 12:26   

q2 napisał/a:
Żywym przykładem osoby, która się ciągle o wszystko czepia jest "Mikus"
Nie o wszystko tylko o ciebie. Piszesz o tym samym w dziale technicznym żeby zarobić "pomógł". Nie wiadomo o co chodzi w twoich postach. Ogarnij się. Tak generalnie to nie rozumiem po co się tu wypowiadasz, mogłeś być niezauważonym w tym konflikcie a tak to wychodzisz na niezrównoważonego gościa.

Cytat:
HAHAHAHAHAHA cyrk !
Tym postem po prostu wygrałeś
Ostatnio zmieniony przez isan 2013-03-17, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-03-17, 12:28   

Wszystko fajnie, tylko regulamin powinien być forumowy od podstaw, a nie na zasadzie kopiuj/wklej. http://moto-przemysl.info/viewtopic.php?p=50751

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group