Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Wspolna praca: Nowy regulamin forum
Autor Wiadomość
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-16, 21:20   

Mandraghora napisał/a:
Chłopczyku, chyba nie wiesz, co to jest literówka. Czepiam się, bo jak ktoś tak skromnie i pokornie pisze, czego to nie robił i kim nie był, to mógłby chociaż błędów nie popełniać.


Redaktorskie także w jezku polskim jest stosowane. Jeżeli bedę pisał, że problemy redakcyjne zgłaszać do kogoś tam, a np siedzę w branży redaktorskiej to twoim zdaniem jest to dobrze?

Tak samo co napiszesz do "przygotuje się głównie do pracy redaktorskiej" czy "przygotuje się głównie do pracy redakcyjnej".

Ja też będę Ci wytykał słowa różnego rodzaju. Bo jest różnica pomiędzy zrobić "łaskę" a "laske" , dlatego warto stosować ł ż ó ć ę ą.


narazie.
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-03-16, 21:28   

Jak podaje słownik:
Cytat:
redakcyjny - 1. 'mający związek z redagowaniem' 2. 'mający związek z redakcją - instytucją'.


Podczas gdy "redaktorski" w słowniku nie występuje, choć może i jest dopuszczony przez uzus.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-16, 21:29   

q2 jest zły, q2 jest zdenerwowany, jak podniesie pałeczke, jak kogoś uderzy, to bedzie bardzo niemiło!
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-03-16, 21:52   

O Pawła chodziło, naucz się czytać. -_-

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
q2 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 114
Wysłany: 2013-03-16, 21:54   

Mandraghora napisał/a:
O Pawła chodziło, naucz się czytać. -_-


Do mnie to ?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-03-16, 22:00   

Dajcie spokoj Xenowi. Dla dobra Xena, waszego i mojego - wszystkim od razu bd lepiej:)
Krzemo - ruszylo i dzieki bogu.

[ Dodano: 2013-03-16, 22:03 ]
q2 pograzasz sie.
Juz samym zgloszeniem sie do moderacji zyskales wrogow, a teraz staniesz sie w pewnych kregach Xeno2.

 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2013-03-16, 22:11   

zlatan napisał/a:
Pisze sobie jakieś regulaminy, egzekwuje w zależności od humoru, czasem da ostrzeżenie, czasem nie, no parodia.
Ty, który nigdy nie szanujesz rozmówcy wychodzisz z takimi słowami? Sugerujesz, że nie respektuje regulaminu, a Ty niby co robisz? Ty go szanujesz? Łamiesz go kiedy ktoś napisze Ci słowo nie po twojej myśli. Cały czas okazujesz swoją zajebistość na forum poniżając przy tym innych. Przykładem jest Xeno, na którego tylko czyhasz aż napisze coś do czego można się przyczepić. Xeno ostatnio nie jest w formie, ale czy to powód aby go tak obrażać, drwić z niego? Obrażaj kolegów jak Ci na to pozwolą. Regulamin jest dla użytkowników to oni mają go przestrzegać, moderator reaguje w ostateczności. Ci co najbardziej piszą o nieprzestrzeganiu regulaminu kwalifikują się do największych recydywistów tego forum.
zlatan napisał/a:
Głównym problemem tej całej porytej forumowej sytuacji jest Paweł na funkcji moderatora.
Głównym problemem tego forum jest grupka szaleńców, która za wszelką cenę próbuje oczernić moderatorów. Niezależnie co uczynią i tak będą oceniani negatywnie.
zlatan napisał/a:
Fajne jest też to, że uważa siebie za najmądrzejszego tutaj i jedynego, który ma rację, chociaż po prawdzie umieściłbym go gdzieś na dolnych szczebelkach forumowej drabiny intelektualnej.
Jak pisałem - to ty dowartościowujesz się obrażaniem i poniżaniem innych użytkowników - pewnie czujesz się wtedy lepszy niż w rzeczywistości jesteś?
zlatan napisał/a:
Bo rzadko kiedy ma rację
Ty tez raczej rzadko masz rację.
zlatan napisał/a:
A najlepsze jest, jak na wszelkę krytykę odpowiada, że "zwykli forumowicze zazdroszczą mu jego funkcji, bo on może banować, i że zwykli forumowicze nie mają pojęcia, jaka praca moderatora jest ciężka".
Nie przypisuj mi słów, które sam wymyśliłeś.
zlatan napisał/a:
On chyba jest tym moderatorem dla samego bycia i dla przyjemności posiadania tej funkcji.
Ja nie muszę być modem, jak mnie nie chcecie to zróbcie głosowanie czy mam zostać czy nie. Proste. W świetle ostatnich wydarzeń mam coraz mniejszą chęć prezentowania czegoś takiego swoim nickiem.
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2013-03-16, 22:34   

Paweł napisał/a:
Głównym problemem tego forum jest grupka szaleńców, która za wszelką cenę próbuje oczernić moderatorów. Niezależnie co uczynią i tak będą oceniani negatywnie.

Oj, ty biedaku. Jakie ciężkie brzemię dźwigasz.

Ja może i nie szanuję regulaminu. Phi, po prawdzie mówiąc to sram na niego. Tylko mała różnica jest taka, że jak ja go nie szanuję, to dostaję ostrzeżenia i bany. No i ok, należy mi się za to co robię, a szczerze mówiąc, to mam w dupie czy jestem zbanowany czy nie. A ty nie przestrzegasz regulaminu tak samo, zasłaniasz się swoim kolorkiem i nie ponosisz konsekwencji.

Paweł napisał/a:
Ja nie muszę być modem, jak mnie nie chcecie to zróbcie głosowanie czy mam zostać czy nie. Proste.

A jakie genialne. Jestem za.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2013-03-16, 22:40   

To jak Ty dalej tak samo myślisz jak przed banem to co ty tu robisz? Pobłażałem trochę Twojego chamskiego zachowania przez ostatni czas, ale widzę, że ty nadal szukasz tylko zawady. Nie masz tu czego szukać - ban!
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-16, 23:20   

Jak masz zamiar pod wpływem emocji podejmować takie decyzje "bo sie zdenerwowałeś" to ja dziekuje za takie coś. Mówiąc o głosowaniu strzelasz sobie w stope, bo wiesz, że nie jesteś lubiany, tylko grupka userów docenia twoją "pracę." Sam zrezygnuj jak mówisz, że nie masz zamiaru podpisywać pod tym czymś, nie bedziemy musieli sie wysilać :)
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-03-16, 23:21   

Dlaczego zbanowałeś zlatana? Bo cie wypunktował? Usuwasz niewygodne posty, mało tego, nie masz jaj się do tego przyznać. Musisz nabrać trochę dystansu, bo zielony kolor cie ostatnio przerasta. Co do głosowania to popłynąłeś :lol: ŁASKI BEZ, NIE MUSZE BYĆ MODEM
Cytat:
Pytanie: kto jest lepszym moderatorem i dlaczego?
od Pawła? na tą chwilę chwilę chyba każdy.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2013-03-17, 00:40   

Ale zadyma o coś tak teoretycznie prostego jak najzwyklejszy regulamin. Q2 wrzucił niezły, Pawła regulamin też był ok i większość tematu pokrywał. No i żeby tak jarać się byciem modem? Przecież to oznacza jedynie dodatkowe obowiązki, w dodatku b. rzadko ocenione. Im prostsze i bardziej przejrzyste reguły tym lepiej. Nadmierna rotacja modów - wydaje mi się - u jednych spowodowałaby nadmierną chęć "wykazania się" a u innych wręcz przeciwnie, totalną olewkę - bo jestem modem "na chwilę".

Fantasy.. better than life..?
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-17, 00:41   

@q2
Proszę Cie, nie wypowiadaj sie na tematy, o których nie masz pojęcia, jesteś nowy, ciesz sie, że jeszcze masz moda za nic. Jesteś nieznaczącym userem, a próbujesz zmieniać świat, także daj spokój. Nie znasz fizyki forum, nie znasz układów, do tego nie szanujesz userów którzy stworzyli historie tego forum. Za kogo Ty w ogóle się uważasz? I nie pij wiecej piwa, bo patrze, że jesteś odważny po alko, ale nie rozważny.
Ostatnio zmieniony przez LaEa 2013-03-17, 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-03-17, 00:45   

Cytat:
Nie mam nawet ochoty dyskutować już w tym temacie,

poczekamy na administrację.


Po raz kolejny wykazujesz się niewiedzą, ponieważ tym forum rządzą moderatorzy, kolejna cegiełka do twojego sukcesu panie kolego.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2013-03-17, 08:20   

Po raz kolejny uświadomiłem sobie, że nie warto wpuszczać na forum odblokowanych użytkowników. Największym przykładem tego jest Zlatan. Zawsze jak wracał po banie to po pewnym czasie znowu traktował innych użytkowników tak samo jak przed banem. Długo zwlekałem z ponownym banem dla niego bo myślałem, że jeszcze się opamięta, ale on coraz bardziej zaczął przypominać Zlatana z przed kilku lat, a ostatnim postem udowodnił, że na forum był tylko po to, aby celowo łamać regulamin.
Zlatan poleciał za sumę przewinień jakie popełnił w ostatnim czasie. Decydującym czynnikiem było przyznanie się do tego, że "sra" na całe forum i łamie regulamin celowo.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group