Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Komputer oszukje :) ?
Autor Wiadomość
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-05-15, 11:56   Komputer oszukje :) ?

Gram sobie trudną mapę Potęga Czterech Żywiołów i zauważyłem fakt na który nigdy wcześniej nie zwróciłem uwagi a mianowicie komputer oszukuje i robi bez strat bitwy ,które nie są możliwe do zrobienia bez strat :) Komputer nie miał czarów ofiara/wskrzeszenie ani arta dodającego speed jednostką zaznaczam :).Odpaliłem hot seat dodałem 2 gracza jako niebieskiego i atakuję na armie smoków czarodziejskich,odrazu walka nie chciały uciekać,zaczyna się walka wszystkie po kolei nawalają czarami potem ruch, wczytuje robie ss i odpalam single daj ruch kompowi patrze zabił je więc znowu multi opdalam patrzę jego armie i zero start taka sam jak na ss patrze exp zwiększony i takie wtf nie można było tego be strat zrobić więc o co chodzi 0_0 Czy jest to ułatwienie w kierunku komputera by z lepszymi graczami miał choć 1% szans ?
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2015-05-15, 14:46   

Może te smoki są zbugowane i gdy walczy komputer nie rzucają czarów?
 
 
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-05-15, 14:49   

To tak czy siak powinny podlecieć z ognia a z tego co zauważyłem focus mają na gargulce więc nie ma opcji by nawet 1 nie zginął od ataku ogniem :)
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-05-15, 15:17   

Tak, oszukuje czasem. To nie jedyny taki przypadek, też już kiedyś robiłem taki research.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
SIRWilczek 
Także tego



Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 34
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 2015-05-17, 19:17   

(Odpowiedź do nazwy tematu)
Zapewne oszukuje.
Pewnego razu gdy grałem na mej ukochanej mapce Huzia na Wikinga. Spotkałem się z dziwnym błędem.
Mój szanowny przeciwnik Fioletowy posiadał już tylko dwa jednak na maksa rozbudowane miasta. Pojechałem na niego z Hack'iem przerobionym na maga. I tak. Przeciwnik miał w armii przed miastem tylko 2 Arcydiabły. Zaatakowałem je z 10 Behemotów a diabełki nic. Miały full hp. Potem coś dziwnego bohater przeciwnika miał 0 many a i tak rzucił na moje Behemotki implozje. Na szczęście wygrałem ale i tak.

Że what :?:

Brain dead, eye drops
Pain meds, cyclops
Daybed, iPod
"May-back", Maybach
Trainwrecks, sidewalks
Payless, high-tops
K-Fed, iHop
Playtex, icebox
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2015-05-20, 22:08   

Kiedys na mapie Zima Tytanow, komputer uzbieral 520 Archaniolow. Paradoks polegal na tym, ze nawet gdyby mial rozbudowane wszystkie miasta na full od poczatku to mogl na tym etapie gry miec ich nie wiecej niz 200.
Dodatkowo, taka armie posiadal przeciwnik rozpoczynajacy gre lochem.
Nie przeszedlem tej mapy i balem sie w nia grac przez conajmniej 2 lata:)

 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 872
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-05-21, 14:21   

Skwer napisał/a:
Kiedys na mapie Zima Tytanow, komputer uzbieral 520 Archaniolow. Paradoks polegal na tym, ze nawet gdyby mial rozbudowane wszystkie miasta na full od poczatku to mogl na tym etapie gry miec ich nie wiecej niz 200.
Dodatkowo, taka armie posiadal przeciwnik rozpoczynajacy gre lochem.
Nie przeszedlem tej mapy i balem sie w nia grac przez conajmniej 2 lata:)


Bo na wyższych poziomach trudności(na dwóch ostatnich) komputer ma zwiększony przyrost jednostek, poczytajcie sobie http://h3.heroes.net.pl/mechanika/si-komputera :)
Co do tematu, też tak miałem, że wróg zabija 666 arcydiabłów bez strat(wiem, bo sprawdzałem w swojej mapce), na wyższych poziomach trudności komputer po prostu ma ułatwienie, żeby miał większe szanse, choć i tak jest suaby xD

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-05-21, 15:48   

Begrezen napisał/a:
Skwer napisał/a:
Kiedys na mapie Zima Tytanow, komputer uzbieral 520 Archaniolow. Paradoks polegal na tym, ze nawet gdyby mial rozbudowane wszystkie miasta na full od poczatku to mogl na tym etapie gry miec ich nie wiecej niz 200.
Dodatkowo, taka armie posiadal przeciwnik rozpoczynajacy gre lochem.
Nie przeszedlem tej mapy i balem sie w nia grac przez conajmniej 2 lata:)


Bo na wyższych poziomach trudności(na dwóch ostatnich) komputer ma zwiększony przyrost jednostek, poczytajcie sobie http://h3.heroes.net.pl/mechanika/si-komputera :)
Co do tematu, też tak miałem, że wróg zabija 666 arcydiabłów bez strat(wiem, bo sprawdzałem w swojej mapce), na wyższych poziomach trudności komputer po prostu ma ułatwienie, żeby miał większe szanse, choć i tak jest suaby xD

Te 1 to jest raczej czysta brednia. Gram w heroesy od 14 lat z czego połowę czasu tylko na poziomie 200% i nigdy nie zauważyłem by komupter miał zwiększony przyrost :)
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 872
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-05-21, 17:03   

Konsumenci 2 napisał/a:

Te 1 to jest raczej czysta brednia. Gram w heroesy od 14 lat z czego połowę czasu tylko na poziomie 200% i nigdy nie zauważyłem by komupter miał zwiększony przyrost :)


To słabo patrzyłeś ;__;

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-05-21, 17:11   

Begrezen napisał/a:
Konsumenci 2 napisał/a:

Te 1 to jest raczej czysta brednia. Gram w heroesy od 14 lat z czego połowę czasu tylko na poziomie 200% i nigdy nie zauważyłem by komupter miał zwiększony przyrost :)


To słabo patrzyłeś ;__;

Po za tym skwer mówił że mogli mieć max 200 archów a raczej komp nie dostał przyrostu razy x3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group