Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
brak polaczenia
Autor Wiadomość
Xardas
Xardas


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 29
Wysłany: 2013-02-04, 20:46   brak polaczenia

Witam,mam pytanie z kumprelm,gramy przez game rangera ale..nie moge sie polaczyc wylaczam firewalla,zapore kumpel tez . gra sie wlacza on hostuje zaczyna nowa gre u mnie sie zatrzymuje przy probie polaczenia juz w samej grze ."wysytapil blad podczas polaczenia z ta sesja" albo jakos tak to bylo . co jeszcze powinnismy zrobic ? z gory dzieki za odp
dodam ze nie ma napisu drugiego uzytkownika kursywa a wiec jest normalnie mamy te same wersje , sciagnelismy plik heroes33 i go przerobilismy,wszystko jest powylaczane mozliwe ze cos z portem trzeba zrobic ale przyznam szczerze ze nie mam pojecia jak to zrobic .jak cos tam zwale to nie popsuje przez to routera albo cos takiego ? sorry za glupie pytanie ale nie mam o dodawaniu portu zielonego pojecia :/

[ Dodano: 2013-02-05, 11:44 ]
aha i jeszcze dodam ze jak otwieram ipconfig w uruchom->cmd to ten skryp pojawia mi sie tylko na chwilei zaraz znika.slyszalem ze mozna rozwiazac problem przez dodanie portu w zaproze systemu w zakladce wyjatki ale nie wiem ja kto zrobic. i dodam jeszcze ze mamy oryginalna wersje gry oraz ze moze to byc wina routera bo poprzedni jak byl wszystko gralo a teraz jak wymenilismy to jest lipa :/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group