Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Mafia - rozgrywka
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-22, 21:38   

Moje typy na mafię to: Yarzapp, Maszkar, Ami lub też Daff, Maszkar i Farciarz. Yarzapp od początku typuje Daffa więc wątpię, aby obaj byli w mafii. Ja mi tutaj nie pasuje, wydaje mi się, że będąc w mafii wprowadził by więcej zamieszania. Maszkarę typuję w obu zestawieniach ale to bardziej intuicja, gra z przyczajki od początku.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Mały Farciarz
Vae Victis



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: 2013-01-22, 21:39   

Ja napisał/a:
Chcecie mowę obronną? Proszę bardzo:

Mowa obronna użytkownika Ja:

Zlinczujcie już mnie, bo jeśli tego nie zrobicie, to zabije mnie Redalion i stracimy jeszcze więcej obywateli.

Jeśli jednak okaże się, że jestem niewinny, to chcę pomnik za poświęcenie i, żeby Redalion wziął moje podejrzenia względem Daffodila pod uwagę.


Jestem gotowy na to poświęcenie i Cię zlinczuje :). Pytanie jednak co w tej sytuacji zrobi Redalion i co jeżeli i tak wygra Daffodil ? Redalion będzie musiał wybrać. Kogo wybierzesz redalionie ? Ja czy ami ? od tego wszystko zależy. Nasze życie i śmierć w Twoich rękach. Kurde gdzie jest cholerny Cattani kiedy go potrzeba ? Pytam się kur*a gdzie ? Również gdzie jest klecha ? tyle pytań tak mało odpowiedzi/

Pojawił się prawdziwy czy fałszywy cattani ?

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty."
Stephen King
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-01-22, 21:41   

Wiem, że dużo do przemyślenia ale czasu mało. Dobrze byłoby jakby Redalion się na coś zdecydował - weź post yarzappa pod uwagę (oczywiście może kłamać, ale jeśli nie ...) i moje posty, wydaje mi się, że pomysł który przedstawiłem jest dobry.

@edit
No i mam nadzieję, że jeśli yarzapp nie jest prawdziwym Cattanim to prawdziwy szybko nas wyprowadzi z tego błędu.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
Ostatnio zmieniony przez Maszkarra 2013-01-22, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2013-01-22, 21:41   

Źle, że tak późno podejmujemy najważniejsze decyzje, bo, sądząc po wczorajszym nieczekaniu Łowcy na głosy, niektórzy mogli już zagłosować.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-22, 21:44   

Mój post nie miałby sensu, jeśli nie byłbym Cattanim, albo mafią, nie pojawił się drugi Cattani. Jakby się pojawił, to wiadomoby było, że jest mafią. Albo prawdziwym Cattanim, nikt się jednak póki co na to nie zdecydował, może Daffodil się zdecyduje, bo ktoś go podejrzewał o Cattaniego.
Dalej go uważam za mafię.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2013-01-22, 21:46   

Ja już zagłosowałem, więc jedyne, co mogę zrobić, to czekać na lincz - widzę, że każdy każdego podejrzewa, ja powiem tylko, że możliwe jest wiele, jednak nie widzę powodu, żeby nie ufać w swe osądy i jeśli nie padnie Ja lub padnie, ale będzie niewinny - pomyślę, co zrobić.
Jeśli to yarzapp jest cattanim, to wile zmienia, jednak wciąż czekam, bo może ujawnił się fałszywy. Zdecyduję przed mordem, jednak trudno, żebym zmienił nagle o 180 stopni swą decyzję, jeśli moje przypuszczenia się tak ładnie zaczęły potwierdzać. Pozostanę w miarę konsekwentny.
Jeśli przegramy, to myślę, że z hukiem i po dobrej grze (a na pewno bardzo ciekawej :>). :)
@up Zakładają żeś Cattani - sprawdzałeś Ja, ze wiesz, że nie jest w mafii? Mimo to jest też szansa, że jest po prostu Ojcem Chrzestnym, jednak i tak da mi to dużo do myślenia przed linczem (nie przy linczu ,bo już głosowałem).
Ostatnio zmieniony przez Redalion 2013-01-22, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-01-22, 21:47   

Czyli zabijamy Ja?

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-22, 21:49   

Nie zabijajcie Ja, jest dobrym graczem i jest niewinny.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2013-01-22, 21:50   

Na pytanie odpowiedz (edytowałem tamtego posta).
 
Mały Farciarz
Vae Victis



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: 2013-01-22, 21:52   

Każdy podejmuję własną decyzje, trudno za wszystkich odpowiedzieć ale mój głos się nie zmienia i typuję Ja, nawet jeżeli nie jest w mafii jego poświęcenie jest tego warte. Mnie przekonał swoją mową ale i tak wszystko leży w rękach myśliwego, jak zawsze. ślepy strzał o wszystkim decyduje

[ Dodano: 2013-01-22, 21:53 ]
yarzapp napisał/a:
Nie zabijajcie Ja, jest dobrym graczem i jest niewinny.


To jego sprawdziłeś jako cattani w pierwszej turze mamy rozumieć ?? chcesz abyśmy wszyscy poszli w daffodila bo to ja uznałem go za cattaniego ??

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty."
Stephen King
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-22, 21:56   

Tak, sprawdziłem Ja i jest niewinny.
Daffodil z każdym postem coraz bardziej mnie upewnia, że jest w mafii.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2013-01-22, 21:56   

(Wyjmuje dwururkę i ją gładzi - liczy, że go nie zawiedzie w tak ważnej chwili). :D
Ja sam nie gram, też myślcie i sami podejmijcie decyzje, gdyż w tej sytuacji - każdy lincz dużo nam powie, jednak najfajniej by było, gdyby był trafny... Jak nie chcecie w Ja, można sprawdzić Mikusa czy tego Daffodila - bo jak nie adffodil, to wracamy do mojej 3 jako bardzo prawdopodobnej.
I jeszcze jedno - Skwer mógł być Cattanim - były sytuacje, gdy Cattani, jeśli padał po pierwszym mordzie, nie przyznawał się, bo chciał utrzymać mafię w strachu (np. 1 z rozgrywek z forum piłkarskiego) i tego się też boję, że yarzapp mógł zagrać 2 bank, choć teraz w to trochę wątpię. Ach tam mafia, taka nieprzewidywalna... :P
To bijcie Daffa, zaufam wam. Jeśli wyjdzie, że jest niewinny, to zaryzykuję, że Ja mógł być OC i i tak w niego uderzę (chyba, że znów coś się zmieni...)

EDIT: Nie mam też pewności, czy Daff to nie Cattani i yarzapp ryzykuje, licząc, że się nie pojawi... Bo na razie zniknął.
Ostatnio zmieniony przez Redalion 2013-01-22, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-22, 21:58   

Wierzę w to, że yarzapp jest cattanim. Mafia wygrywa i taki ruch byłby głupstwem z jego strony gdyby do niej należał.

yarzapp napisał/a:
Tak, sprawdziłem Ja i jest niewinny.
Daffodil z każdym postem coraz bardziej mnie upewnia, że jest w mafii.

Nie bierzesz pod uwagę tego, że może być ojcem chrzestnym.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Mały Farciarz
Vae Victis



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 52
Wysłany: 2013-01-22, 21:59   

Musisz strzelać właśnie teraz ?? możesz zrobić to po zabójstwie ?? przy 4 na 3 w najgorszej sytuacji jeszcze można wyjść z tego.

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty."
Stephen King
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2013-01-22, 22:01   

Mały Farciarz napisał/a:
Musisz strzelać właśnie teraz ?? możesz zrobić to po zabójstwie ?? przy 4 na 3 w najgorszej sytuacji jeszcze można wyjść z tego.

Naprawdę, minimalna.... (prawie 0%, wychodzi i ze statystyki i praktyki, która widziałem). Musiałbym zaufać księdzu, że uratuje obywatela. Czy warto? Już za późno chyba, trzeba ryzykować.

[ Dodano: 2013-01-22, 22:02 ]
W moim 2 typie był Daff wraz z 2 osobami (na razie jeszcze nie powiem kim), więc tak czy siak, wiele się wyjaśni po linczu.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 26 z 30
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group