Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Mafia
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-03-12, 17:25   

Tak się składa, że niektórzy prócz studiowania jeszcze pracują. Poza tym co z tego, że w weekend powiedzmy mam czas jak np. w poniedziałek mam zajęcia od 9 do 20 czyli o 21 jestem w domu, w niektóre inne dni też bym nie miał czasu bo mam jeszcze siłownię. Musiałbym mieć luźny tydzień na to, nie chce mi się grać na odpierdal.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-03-12, 17:30   

Dobra, nie denerwuj się, to był tylko żart. :-) Chciałem Cię spróbować namówić na grę, ale skoro naprawdę nie masz czasu, to nie ma co drążyć. ;-)
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-03-12, 18:08   

Mikuś jakiś nerwowy, lekki bączek i zaczyna się tłumaczyć. Pewnie mafiozo.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-03-12, 19:13   

Maszkarra organizuje tu chyba lincz na Mikusie... Mafiozo?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-03-12, 19:19   

Jestem barmanem, modliłem się za Dago i jest winny. Broni Mikusa, więc ten jest jego ziomeczkiem z mafii. Proste. Można kończyć.
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2014-03-12, 21:28   

Popieram Majera.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-03-12, 21:29   

Redalion napisał/a:
Jestem barmanem, modliłem się za Dago i jest winny. Broni Mikusa, więc ten jest jego ziomeczkiem z mafii. Proste. Można kończyć.


Przepiękna analiza, chociaż jak na Ciebie zbyt zwięzła :mrgreen:
Dobra, podsumujmy co wiemy:

Maszkarra - NIEWINNY, chłopak czysty jak zła
Redalion - posiada wszystkie miastowe role, niesamowicie cenny zawodnik, o ile nie ściemnia, prawdopodobnie niewinny
Mikuś - reaguje jak typowy mafiozo, ciągle się tłumaczy, boi się jednak stanąć do otwartej potyczki, właśnie ucichł (pewnie koledzy na podforum go uciszyli HEHEHEHEHEHEEEEE).

Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty proponuję lincz na Daffodilu, tak na wszelki wypadek.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-03-12, 22:46   

Tak, lincz na Daffodilu, Redalion Myśliwy zastrzeli Maszkarrę, mafiozo Mikus wygra większością.
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2014-03-12, 22:47   

Ale ja jestem Detektywem i nie możesz mnie zlinczować. A, Księże, pamiętaj, żeby pomodlić się za mnie w nocy, ażeby Kebabuś nie przerobił mnie na kebaba i nie spożył. <3 A Maszkarra w mafii jest właśnie z Kebabusiem, bo przesadnie podkreśla swoją domniemaną przynależność do miasta. Co tu więcej mówić - good game. Macie pograne.

Justice will prevail.
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2014-03-12, 23:47   

Oczywiście, moja teoria będzie prawdziwa tylko wtedy, gdy Maszkarra będzie niewinny, bo Redalion Myśliwy ma specjalną umiejętność wybierania tylko miastowych do ostrzału.
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-03-23, 11:56   

Wiem, czemu jesteś dla mnie restling taki niemiły (przez Ciebie jbc właśnie płakałem w poduszkę, ta się ubrudziła i poszła do prania. Obczajcie jak mnie skurczysyn załatwił.) - kompletnie zapomniałem, że podszywanie się pod wszystkie możliwe role to Twoja broszka. Możesz je sobie wziąć, i tak Cię zlinczują za nick. :(

Jak coś to jednak będzie chyba edycja, tomus prowadzi i nie będzie żadnych jaj jak ze storkiem. :P Zakładać konta, nick dwuczłonowy, tożsamość na PW konta Admin. Linkez: http://mafialigamistrzow.xup.pl/index.php

EDIT: STARTUJEMY! :-) http://mafialigamistrzow.xup.pl/index.php
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2014-03-26, 17:40   

To już oficjalne, Red to frajer :-P
Dobre wyczucie masz. Nie ogarniam jednak tej gry, w sumie cięzko się dziwić po 4 rozgrywkach (?) i to tylko po stronie miasta. Ale dupa trochę mnie boli, bo były lepsze typy ode mnie czy też od Gortiego :roll: Zresztą gra Gortiego podpisała na mnie wyrok śmierci, niepotrzebnie starałem się go ratować. Ale kto nie ratowałby swojego OC przy 3:15 czy tam ile..

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-03-26, 18:28   

Dobrze grałeś, by Cię wykryć musiałem bardzo wnikliwie wczytać się w Twoje posty, tak na pierwszy rzut oka, byłeś tylko jednym z wielu możliwych semi-aktywów, z potencjałem na stanie się czymś więcej. Sorry. :-(
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2014-03-26, 19:36   

No to jak już tak ładnie wyjawiacie swoje tożsamości, to powiem, żem Sunderland. Nie wiem czemu, ale jakoś mi się ta gra nie spodobała, co sprawiło, że odeszła mi ochota na grę, mimo, że ją śledzę. :-P
Widać, że Red ładnie trafia, jak w ostatniej edycji na AW oraz edycji jako De Niro. Gratuluję. ;-) Wiedz, że fakt tak szybkiej śmierci OC wywołał u mnie uśmiech na twarzy.

Justice will prevail.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-03-26, 20:23   

przrez maturę jednak nei grałem, no cóż, szkoda mi :P

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 36 z 38
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group