Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Paweł
2009-04-28, 19:45
Aleja Zasłużonych
Autor Wiadomość
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-26, 14:58   Aleja Zasłużonych

Już kiedyś był pomysł na tego typu temat dlatego teraz go zrobiłem. będą tutaj umieszczane osoby które w znacznym stopniu zmieniły forum na lepsze, podniosły poziom forum w pisaniu i osoby wszechstronnie szanowane.

Jak pierwszą osobę chcę dodać tutaj Mbehemota . Jest to założyciel tego portalu i osoba bardzo spokojna mająca zawsze trafne pomysły. Przez wszystkich bardzo lubiany człek dzięki któremu mamy to wspaniałe forum. Dzięki Mbeh.

Należy też pamiętać o osobach które upuściły forum i niewątpliwie osobą która zasługuje na to miano jest Eaglevcl. I chociaż napisał tylko 241 postów to jak na tamte początki forum było to dość sporo. Jego posty zawierały zawsze dużo rad i były pisane na najwyższym poziomie wypowiedzi. I trzeba pamiętać że to on zrobił temat UTP który cieszy się największą popularnością na forum.

Shakti to był naprawdę opanowany człowiek zwłaszcza że był na forum w czasach kłótni głównie za sprawą multi kont pawła. Bezstronny przez wszystkich szanowany user. Wielką stratą dla forum było jego odejście.

Czas na naszego filozofa Tarnuma . Spyta ktoś co on takiego zrobił KKM ? Długie filozoficzne posty ? Dla mnie jest on prawdziwą wyszukiwarką MM. Potrafi każdy news ze świata MM znaleść i tym zyskał mój szacunek.

I ostatnia osoba naszego forum która zasługuje na to miano. Zanim powiem jej nick chcę powiedzieć że dla mnie średnio ona tutaj pasuje ale kieruję się wypowiedziami userów. Jest to Michał3103. Wprowadził usera miesiąca który urozmaicił nasze forum za to dzięki.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-01-26, 15:49   

Ja bym dał jeszcze bartmana który pisał posty na wysokim poziomie.
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2009-01-26, 15:51   

No i Majera.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-26, 15:58   

Bartmana za dobrze nie znam więc jak chcesz lol to napisz coś o nim wrzuce. Heh no a o sobie pisać nie będe mogę ewentualnmie wrzucić

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Kibic 


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 204
Wysłany: 2009-01-26, 16:03   

a gdzie ja:D :-P
Imoje wysoko poziomowe tekscioryy hehe (joke)
Majer sie zasluzyldla tego forum przynajmniej od kad ja tu jestem :)
i Kamil039 tez gicor :!:

Nigdy jak niewolnik Zawsze jak Król
0 Tolerancji dla tej kury ...]
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4008
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-01-26, 16:42   

A gdzie ja? :-P Żart :mrgreen:
Jeżeli chodzi o forum to Kamil też powinien się tam znaleźć ponieważ kiedyś nakręcał forum dużo pisząc.
A poza tym jest jeszcze kilku userów godnych uhonorowania
np. Bartman, Morgan, Malekith... a i jeszcze Krzemo :lol:
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-26, 17:08   

To piszcie o nich ja będe wrzucał

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2009-01-26, 17:22   

Paweł :mrgreen:

[ Dodano: 2009-01-26, 17:22 ]
potem wyjaśnię

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-01-26, 19:02   

ja bym dodał jeszcze Sandrę za to że jest jedyną "kobietą" piszącą na tym forum, pisze inteligentne posty i kulturalnie się wypowiada... bla bla bla...
kamil39 - niewątpliwie jeden z najlepszych graczy w H3 na forum, zasłużony moderator, jeden z największych userów i człowiek którego zacząłem szanować :P
Paweł - było nie było user który pisze regularnie posty i jest jednym z największych użytkowników na forum, mimo różnych oszczerstw rzucanych na jego osobę (niesłusznie), nie ubliżał nikomu, a przynajmniej robił to tak, że nikt nie mógł mu nic zarzucić ..


nie chce mi się więcej pisać :-P

 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2009-01-26, 20:13   

Co da Sandry zgadzam się w pełni, ale nie dlatego, że jest kobietą. Ale za styl pisania. Kulturalny, uśmiechnięty, dojrzały, bez angażowania się w szczeniackie gadki. A kilku ją do tego prowokowało.

Majer, Mbeh, Tarnoob, Shakti, Eagle- bezdyskusyjnie :!:
Morgan Ghost- wiedza, znawstwo, inteligencja, poziom wypowiedzi. Jestem na tak :-)
Od siebie dodaje Hrabiego Rodrucka Niewiele napisał, ale było to na wysokim poziomie, miał ciekawe poglądy i własny styl.
Bartman- też jestem za. Przede wszystkim za genialną magię akademików. Sandra, czytałaś to? Jak nie to looknij :-) To było w drugiej edycji konkursu. Długo wychodziłem z podziwu :-D
Dziwi mnie brak głosu na Malekitha. W roli profesora zastąpił Morgana. Tabelka piękna, a poza tym zawsze jak mam jakiś problem z tą grą to w pierwszym rzędzie na jego pomocne odpowiedzi liczę.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-26, 20:28   

Tak sobie myśle że jak dam te wszystkie osoby to nie bedzie tam tylko Xenofexa czy jakos tak co niedawno doszedl, Skwera co został odbaowany, Bonia i jansena a przeciez nie o to chodzi i mysle ze warto to zmienic na tylko te osoby co odeszły z forum napiszcie co sądzicie?

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2009-01-26, 20:35   

Spośród tych obecnych też są tacy godni zasłużenia. Ale po części twój pomysł popieram, w ten sposób unikniemy wśród obecnych forumowiczów niesnasek na zasadzie: "a dlaczego on tam jest, a mnie nie ma?".

Wobec tego mój nowy pomysł na skład alei:
Shakti, Eagle, Morgan, Bartman, Mbeh, Majer, Tarnoob (wyjątek dla współtwórców forum). Z Rodrucka jednak rezygnuje, to był nieobiektywny głos.
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2009-01-26, 20:39   

Malekith powinien się znaleźć. Na początku nie czułem do niego sympatii, przyznaję, głównie za spam, ale z czasem coraz więcej zyskiwał w moich oczach swoją dużą wiedzą na temat H3.

Paweł też jak najbardziej :-)

Trochę się zasłużonych dla forum użytkowników już przewinęło, muszę się postarać, żeby za jakiś czas tez się znaleźć w tym szacownym gronie, chociaż nie daję sobie za wielu szans :-D

Wciąż aktywni userzy powinni się znaleźć, w końcu to oni nadal są główną historią tego forum (Tarnoob, Majer, Michał, Malekith, Paweł).
Ostatnio zmieniony przez zlatan 2009-01-26, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2205
Wysłany: 2009-01-26, 20:49   

Malekith powinien się tu znaleźć.Ma szeroką wiedzę o H3,pisze z sensem choć nie za dużo.
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2009-01-26, 21:29   

Skoro inni głos poparli to ja również Malekitha do listy dopisuje ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group