Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Nekropolia (Necropolis)
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-07-27, 12:20   

Za bardzo drewniany, bohy to jakieś wsióry i w ogóle nie gram tym zamkiem.
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2008-07-27, 16:00   

Bastion to jedno z najweselszych miast. Taki sielankowy nastrój, trochę wsiowy, ale szczęśliwy :-)

Dobrze działa też na mnie Twierdza - w powodu muzyki i wyglądu miasta (taki zalany słońcem teren i ciekawe budynki) :-P
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-07-27, 16:03   

Mal jest lochowy więc nie dziwne, że jemu taka zieleń, ciepło i słoneczko nie odpowiada :lol: On by to zjarał armageddonem :mrgreen:
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4008
Skąd: 6752
Wysłany: 2008-07-27, 16:03   

Atos napisał/a:
On by to zjarał armageddonem :mrgreen:

Albo bombą atomową :lol:
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-07-27, 16:30   

Atos napisał/a:
On by to zjarał armageddonem :mrgreen:

Żeby tylko... :mrgreen:

Cytat:
Albo bombo atomowo :lol:

Też można :lol:
Ostatnio zmieniony przez 2008-11-10, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-07-29, 22:00   

Aż się czasami dziwię czemu taka popularność Kreegan u forumowiczów; loch - Malekith, Lol, Shakti; inferno - Paweł :lol:
Czy nikt nie może mieć nicka, no np. Katarzyna, Kasia Ironfist albo coś?
Ostatecznie pozostaję przy wieśniackim bastionie :-P

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-17, 14:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-07-30, 08:56   

Loch nie ma nic wspólnego z Kreeganami, no może poza tym, że był z nimi w sojuszu podczas najazdu na Erathię.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Herofan 



Wiek: 39
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Podhale ^^
Wysłany: 2008-09-27, 09:23   

A ja myślałem, że tylko ja potrafię dobrze spamować... ^^ Bo tak mi się zdaje, że tu mowa o nekro :-) a nie bastionie czy innych zamkach ^^
Hmm... A co do zamku... ;-) Ma swoje plusy, swoje minusy... Jednak zdecydowanie jest więcej plusów... :-) Jest to jeden z najpotężniejszych zamków...
Zasada jest jedna... Daj się rozbudować nekro, a przegrasz... na 200% właśnie jest problem z surowcami i ciężko go rozbudować... Ale jak się rozbudujesz... to koniec...
W sumie ważne jest jeszcze, jakim się gra bohaterem...
Isra (rycerz), czyli główne statsy pójdą w atak i obronę, Widomina (nekromanta), czyli bardziej moc i wiedza. Jest jeszcze bohater od wampirów, ewentualnie jak są ustawieni dodatkowi bohaterowie, to Lord Haart i rycerze... :-) Thant od animatora... Ale zważywszy, że animator pojawi się w gildii na 80%, to raczej z tym bohaterem się nie gra :-)
Ktoś nie doceniał smoków... :-) Może i są słabe, ale ich umiejętność jest zaj**ista... ;-) Postarzenie, czyli 50% pkt życia, to jest aż za dużo :-)

Dobrze byc zlym ^^
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-17, 14:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
sora 


Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 74
Wysłany: 2008-09-28, 08:26   

Cytat:
Jest to jeden z najpotężniejszych zamków...

Najpotężniejszy dzięki szkieletom, których są tysiące.
Cytat:
problem z surowcami i ciężko go rozbudować

Aż takich problemów nie ma, może lisze, ale większe na 200% ma na przykład loch (gdzie może zaciąć się na oczkach) albo tower lub zamek.
Cytat:
Isra (rycerz), czyli główne statsy pójdą w atak i obronę, Widomina (nekromanta), czyli bardziej moc i wiedza.

Bezkonkurencyjnie Isra na mapach L oraz XL, na mapach M dobry jest Galthran.
Cytat:
Ktoś nie doceniał smoków... :-) Może i są slabe, ale ich umiejetnosc jest zajebista... ;) postarzenie, czyli 50% pkt życia, to jest aż za dużo :)

Dobry skill, tylko rzadko wypada, maks. 20% na to.

Ogólnie nekro jest świetne, potężny 1. poziom, do kitu 2 poziom (którego notabene zamieniam na na szkielety w szkieletorni), 3 poziom też do dupy, ale coś może ubić, 4 poziom najlepszy, 5 jest dobrym dodatkiem dla armii Nekropolis, a 6 poziom - jeden z najlepszych na swoim poziomie.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-17, 14:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
Zefir



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 57
Wysłany: 2008-09-28, 17:25   

Moim zdaniem jest zamkiem niezwykle silnym, ale też niezwykle drogim jeśli chodzi o pieniądze. (jednostki)

Czego najbardziej ni lubię jako przeciwnik necro?

Całunu (!) i większej ilości szkieletów u wroga po bitwie niż przed bitwą :|
 
ziajok 
Nekromanta



Wiek: 30
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 147
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-09-30, 16:56   

Hmm..... Nekropolia to moje ulubione miasto. Ciche, ponure, tajemnicze, straszne. Po prostu gromobicie rozpaczy i ... śmierci. Taak właśnie śmierć zasila swoją energią to miasto. Dzieli się choć niechętnie tajemnicami pozagrobowymi z nekromantami i walczącymi po jej stronie rycerzami śmierci. Jest to zdecydowanie najbardziej przesiąknięty grozą i strachem zamek w Heroes III. Według mnie poruszające się po Ziemi szkielety, czy też żywe trupy, nie wspominając już o wampirach, czy zjawach, spowodowały by silny uraz psychiczny u każdego z nas. Śmierć została pokonana tylko przez Jezusa Chrystusa, więc wyobraźcie sobie jaka jest silna. Każdy z nas jest słaby. Każdy z nas ma długą drogę by dążyć do Chrystusowej doskonałości. A każdy kto wyzwie mnie do walki w Bohaterów III nie będzie miał najmniejszych szans na przeżycie. Nekropolią rozjeżdżam każdego i wszystko. Dzięki śmierci....

"człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-10-07, 19:40   

ziajok napisał/a:
Hmm..... Nekropolia to moje ulubione miasto. Ciche, ponure, tajemnicze, straszne. Po prostu gromobicie rozpaczy i ... śmierci.

Bawią cię takie rzeczy?
Zefir napisał/a:
większej ilości szkieletów u wroga po bitwie niż przed bitwą :|

Nie przesadzajcie, przy porządnych walkach traci się setki szkieletów + inne jednostki i te parę szkieletów nie może tego zrekompensować, stracisz np. 1 smoka, a dostaniesz za to 1 szkielet i jest gitez?

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-17, 14:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ziajok 
Nekromanta



Wiek: 30
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 147
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2008-10-08, 14:55   

Interesuję się śmiercią. Lubie tematy o śmierci, a na religii lubie tematy o egzorcyzmach, życiu po śmierci i duchach. Kiedyś obiło mi się o uszy słowo nekromancja, i postanowiłem to zbadać. Okazało się że to magia i wróżby na podstawie śmierci. I do tej pory większą wagę przywiązuje do cmentarzy, śmierci i życiu po niej. Rzeczy te mnie nie bawią, lecz interesują. Tyle...

"człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-10-09, 18:34   

Jedni interesują się trupimi główkami na hełmach SS inni trupami samymi w sobie :lol:

Z tym samych powodów, dla których ty Nekro lubisz ja nigdy za nią nie przepadałem ;-)
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-10-09, 21:15   

ziajok napisał/a:
Kiedyś obiło mi się o uszy słowo nekromancja

Dobrze że nie nekrofilia...
HAHAHAHAHAHAHA

"nie ma mocnych na sentymenty"
Ostatnio zmieniony przez [GA]Kamil39 2008-10-09, 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 25
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group