Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Mapy testowane
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-14, 20:00   

nie dziwię się - wszyscy są zajęci.
 
matej64 
W.Ż.



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 99
Skąd: MIASTKO
Wysłany: 2007-09-14, 21:58   

hmmm tej mapce slaughter...by cioper dam a niech bedzie 6/10
ponieważ zbyt duża armia na początek dużo za zasobów ja nie lubie takich map aż tak przesadzonych zasobami i złotem dlatego tylko 6
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-09-15, 08:01   

ta mapa ma zadużo potworów i zasobów no i ta armia (grałem kiedyś w podobną mape)ale pomysł super 6.5\10
 
Cioper
Gość
Wysłany: 2007-09-19, 21:51   

Siema. Nie wiem w które z przysłanych przeze mnie map graliście, ale oto ich krótki opis, jakby kogoś ciekawiło. :P Ogólnie w HoM&M3 grałem od początku i bardzo dużo. Robiłem też sporo map, niestety większość z nich nigdy nie została dokończona, a część przepadła w wyniku różnych formatów dysku, itp. Ostatnio pogrzebałem w różnych swoich archiwach i znalazłem kilka starych ukończonych map. Postanowiłem je przysłać, bo może komuś by się spodobały...

Slaughter Time - Baaardzo stara mapa... Jest to pierwsza stworzona przeze mnie mapa, krótko po premierze gry (!), co zresztą widać, bo sporo jej brakuje.
Hop Test - Trochę słaba mapa - bo mała, ale chociaż dzięki temu została ukończona. :P
Enjoy WoG by Cioper - Z tych przysłanych map ta najbardziej mi się podoba. Znajduje się na niej bardzo dużo rzeczy ze wszystkich dodatków. (miasto conflux, wszystkie super artefakty, neutralne i 8'levelowe jednostki, bogowie z WoG, itp.)
Dragon Ball Z Map 1 - To miała być cała kampania luźno bazująca na popularnej mandze/anime. Niestety podczas tworzenia drugiej mapy natrafiłem na jakieś trudności (bodajże nie dało się przenieść dwóch herosów do następnej misji, przez co cały mój pomysł na scenariusz szlag trafił :P), więc skończyło się tylko na jednej mapie. Jednak młodszemu bratu się spodobała, może więc jakiemuś fanowi DB też przypadnie do gustu. ;)

Pozdrawiam.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-09-20, 18:08   

Ty te 3 mapy, które opisałes wyslales na strone? bo ja mam tam tylko jedną twoją mape. Troche glupkowaty mam ten skrypt wysylania na serwer, bo jak sie wysle np. 2 pliki i poda sie ten sam nick, to skrypt nadpisuje plik wczesniej wyslany. Wiec jezeli wyslales wszystkie 3 mapy to gdybys mogl wyslac je jeszcze raz, kazdą z innym nickiem tzn. druga mapa: Cioper2, trzecia mapa: Cioper3.
Za niedługo sam napisze podobny skrypt, który nie bedzie nadpisywał plików.
 
Cioper
Gość
Wysłany: 2007-09-20, 20:28   

Tak myślałem że coś jest nie tak. Spoko wyślę jeszcze raz, ale dla innych przydałoby się takie info przy wysyłaniu map.
 
endriu_987
Swiete Miasto



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 43
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 2007-09-25, 22:24   

szatan sorry ale dla mnie twoja mapa " sniezne królestwo" to była pestka, nie wiem jak z resztą ale może zaraz się za nie wezmę, ale skoro mówią ze ta była najlepsza , hmmm... do dobrej mapy trzeba mieć super pomysł inaczej sie nie da a twoje są tworzone chyba na siłę. Robiłem ten sam błąd przy tworzeniu swoich(nie mam ich, bo do herosów wróciłem po conajmniej 10 latach przerwy, a teraz niestety nie mam tyle czasu, studia się skonczyły:)) B dobra była mapa Afryka herosów, z poczatku zlekceważyłem ją, ale po zagraniu 2 raz juz nie miałem problemu z pokonaniem bazyliszków i różowego gracza, ale cóż każdy ma swój gust!
 
 
czorbok
Gość
Wysłany: 2007-09-27, 23:52   pasmo

witam!
wyslalem na serwer mape PASMO. ma ona tez wersje sojusz, wiec ja tez wyslalem (nie wiem czy tez sie przyda). przeczytalem na forum, ze skrypt nadpisuje mapy przy tych samych autorach, wiec wyslalem ponownie zmieniajac imie. poki nie bedzie nowego skryptu sadze, ze na stronie powinna byc o tym uwaga, bo przez to wiele map moze przepadac. czesto ktos pewnie wysyla kilka map naraz...

narazie napisze krotko, ze z mapy PASMO jestem bardzo dumny i powsiecilem na jej testowanie/granie/przerabianie mnostwo czasu i w wersji ostatecznej bardzo mi sie podoba i jest dla mnie ciagle grywalna. mimo, ze zrobilem ja dawno nie umieszczalem jej w sieci, gdyz nie mialem dostepu do neta, a teraz znowu wrocilem do heroes3 - jakze wspanialem i genialnej gry :)
narazie rozpisywac sie nie bede, poczekam czy ktos ja obejrzy, a sam z czasem chetnie zagram w mapy umieszczone juz na stronie.
 
czorbok
Gość
Wysłany: 2007-09-28, 06:56   sniezne krolestwo

wiec zagralem na mapie sniezne krolestwo.

musze przyznac, ze jest dosyc przemyslana. gral jest w oczywistym miejscu, ale jakby obie strony od poczatku wiedzialy gdzie jest to moze wyscig o niego mial by sens.

sama mapa dosyc liniowa. nie ma zbyt wiele mozliwosci: zebrac armie i na wroga, ale wkoncu o to w h3 chodzi :)

jedyne co mi sie nie spodobalo to zbyt duzy obszar wodny i za wiele rozbitkow: na samym poczatku wylosowalem dwa relikty, ktore bardzo mi ulatwili. ale to moze byc kwestia gustu, bo ja nie lubie zbyt dlugich podrozy wodnych...
 
endriu_987
Swiete Miasto



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 43
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 2007-09-28, 12:12   

hello co do map; polecam "Aurea mediocritas" mapa zajefajna, chyba jedna z lepszych w jaką grałem, opiera sie na bardzo nituzinkowym pomysle, szczegółów nie zdradzę ale bedzie chyba sporym zaskoczeniem. Czy zgadzacie sie ze mną? Mapy mbehemota no cóż nie pasują do mojej taktyki, Sojusznicza powódż - mimo pomysłu trochę mało wyrafinowana, pomocna dłoń - wyscig z czasem kto zbierze silniejszą armie i uzbiera wiecej skilli. Sorry, ze je tak słabo oceniam, W twj ostatniej przydałyby się silniejsze garnizony np.
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2007-09-28, 15:01   

niestety nie mam The Shadow of Death, wiec moge sie cieszyc mapami w podstawowej wersji oraz w Armageddon's Blade, ktore ku mojemu zadowoleniu posiadam. tak wiec mapy, ktore wymieniles sa zrobione akurat w SOD.

aktualnie gram mapke Morskie wyspy i juz wiem, ze wygram :)
nie powinienem jej oceniac poki nie skoncze, ale jakos mnie niczym nie zachwycila. prawie nic na niej nie ma, wyspy z paroma bajerkami i tyle. na najtrudniejszym poziomie (a na takim mam zwyczaj zawsze grac) nie ma gdzie na poczatku zdobywac zlota i zasobow. wrog szybko sie pojawia i trzeba opierac sie na swoim zamku jedynie. jednak mozna znalesc wyjscie w kazdej sytuacji i jak z najbardziej beznadziejnej sie wyjdzie to jest satysfakacja.
 
endriu_987
Swiete Miasto



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 43
Skąd: Czestochowa
Wysłany: 2007-09-29, 14:25   

dla testerów: skad ludziska maja wiedzieć dokładnie która mapa jest pierwsza, a która druga etc. proszę o podawanie nazw.
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2007-09-29, 20:10   

jesli ktos zechce zagrac w moja mape to chetnie ja udostepnie:

szklan.republika.pl/h3/PASMO.h3m

zycze milej zabawy i zapraszam do komentowania :)
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-09-29, 20:30   

Jutro dodam wszystkie mapy, w tym Twoją czorbok.
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2007-09-30, 14:57   

wiec map przybylo.
szkoda, ze w RoE tylko 1 (poza moja).
tu takie pytanie: czy zanim PASMO zostala wrzucona to ktos w nia zagral czy po przejrzeniu w edytorze zostala zaakceptowana? naprawde jestem ciekaw wszelkich relacji z gry na tej mapie...
nie spodziwalbym sie, zeby ktos grajac na niej aby wygrac, szczegolowo wnikal w kazde miejsce, ale staralem sie zrobic kilka miejsc strategicznych, o ktore warto powalczyc. z komputerem tylko po czesci jest to konieczne. jednak w grze z ludzmi sadze, ze jest wiele miejsc, ktore moga duzo zmienic.
dodam tylko, ze robilem wersje dla 2 dodatkowych graczy umieszczonych w podziemiach (w obecnie miejscu 2 neutralnych zamkow), ale niestety wraz ze starym kompem gdzies zaginela...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group