Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Kampania z Gelu i Strzelcami - nie widze nigdzie jasnoniebie
Autor Wiadomość
pgs27

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-11-15, 15:32   Kampania z Gelu i Strzelcami - nie widze nigdzie jasnoniebie

mam taki głupi "problem" - w kampani z gelu (tej gdzie trzeba znalezc fiolke krwi) nie umiem nigdzie znalezc jasoniebieskiego namiotu aby przejsc przez brame...
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-11-15, 15:40   

Zawsze mi się wydawało, że ten namiot jest jakoś na górze...W każdym razie, na górze jest dość ważny teleport. Nie pamiętam, ale najprostsza metoda (choć może niemoralna :lol: ) to zapisanie gry, wpisanie nwcwhatisthematrix i potem wczytanie, po obejrzeniu mapy. ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-15, 23:15   

A fe, Gandalfie, propagujesz używanie kodów? Z drugiej strony nie widzę wielkiej różnicy między wpisaniem kodu na odsłonięcie mapy, a zapytaniem na forum o lokalizację namiotu.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2010-11-15, 23:43   

Ja bym po prostu zapisał grę, zwiedził mapę (poznał lokalizację namiotu) i ew. wczytał zapisaną (wiedziałbym już gdzie pójść..)
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-15, 23:53   

No to jest prawie to samo, co użycie tego kodu. Ja bym po prostu zwiedził szybko mapkę, znalazł namiot i grał dalej.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-11-17, 22:38   

Gandalf napisał/a:
zapisanie gry, wpisanie nwcwhatisthematrix i potem wczytanie, po obejrzeniu mapy.


yarzapp napisał/a:
Ja bym po prostu zwiedził szybko mapkę, znalazł namiot i grał dalej.


Ale i tak pgs27 nadal nie wie gdzie może go znaleźć... Jeśli dobrze pamiętam jasnoniebieski namiot jest gdzieś na północnym -wschodzie mapy... Niedawno grałem tą mapę i tak mi się coś kojarzy. No i jeszcze teleport, o którym wspomniał Gandalf.

Jak znajdziesz to napisz gdzie jest, bo z chciałbym sobie przypomnieć z czystej ciekawości.

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group