Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Średni czas grania jednej potyczki
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-01-21, 20:21   

Nie wiem czego Ty oczekujesz od gry strategicznej... To gra turowa, jeśli masz ochotę na demolkę to sobie gta włącz albo ustal z przeciwnikiem te swoje minutowe tury (za wielu chętnych pewnie nie znajdziesz).

Bethrezen12100 napisał/a:
A i poćwiczyć to sory ale nie musze bo gram w herosa jakieś...7 lat?

I 7 lat grasz bez wykorzystywania głupoty gracza komputerowego? Powodzenia na multi :lol:

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2014-01-21, 20:52   

Jak to dobrze że graczy którzy chcieli by grać na takich zasadach jest tylko jakiś marny odsetek, poziom gry jest dzięki temu bardzo wysoki.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-01-21, 21:01   

Bethrezen12100 napisał/a:
uciekane latajacymi jednostkami które ci zostały gdy super inteligentny komputer zamiast latajacych rozwalil ci reszte armi

Na multi rzadko kiedy gra się z komputerem.
Bethrezen12100 napisał/a:
A i poćwiczyć to sory ale nie musze bo gram w herosa jakieś...7 lat?Wygram nawet jak mi komputer cos "spartaczy"

Zagraj z kimś kto gra/grał multi to pewnie cię zjedzie i tyle z tej twojej 7 gry.
Bethrezen12100 napisał/a:
Szkoda że niektórzy nie widzą tego że inny gracz też chce sobie zagrać a nie czekać 10 min aż ty powykorzystujesz sobie nieporadność komputera.

Szkoda, że niektórzy nie widzą tego, ze ktoś inny chce sobie zagrać na poziomie...
Ogólnie nie masz pojęcia o prawdziwej grze multi, a masz się chyba za niesamowitego prosa. Grajcie sobie dalej na swoich zasad, ale nie próbuj tłumaczyć innym, że tak się powinno grać. Zresztą brak poszanowania czyjegoś czasu, bo robi się długie tury to też z dupy argument, bo jeśli spotyka się dwóch graczy którzy chcą grać na poziomie to pewnie obaj zgadzają się na takie tury...
 
 
Bethrezen12100


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-21, 21:46   

Po kolei.Mikus poziom twojego komentarza jest bardzo "wysoki" ale mimo to odpowiem Ci.W multi nie wykorzystuje bo gram na szybkich.Chyba ze mnie ktoś zmusi do tego samemu grając na wolnych.
Scs-Kurde na czym wy gracie jak nie na Gameragerze?Bo tam mało wymagających przeciwników ostatnio uświadczyłem:(
Amitamaru grałem ostatnio sporo w multi i jakoś mnie nie "jadą" więc swoje insynuacje zachowaj dla siebie.
Nie mam sie za "niesamowitego prosa" ale, UPRZEDZAJ ze chcesz wolne walki.A nie kieruj się tym że "pewnie obaj zgadzają sie na takie tury."Zajmiesz komuś cały wieczór (chyba ze sie wkurzy i wyjdzie) a i tak poszczęści mu się to Cie rozwali.
A i mam pojęcie o grze multi nie tylko w Heroes. Niektórzy za to nie mają pojęcia o netykiecie.
Krzemo-Jako jedyny z odpowiadających na mojego posta dobrze prawisz.
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-01-21, 22:09   

Bethrezen12100 napisał/a:
Singleplayer w takim przypadku jest idealnym rozwiązaniem(Sam się możesz bawić z mobami i komputerowymi przeciwnikami a nie szkodzisz innym graczom.
Problem w tym, że zdecydowana większość graczy woli grać normalną walkę, jak sam zresztą zauważyłeś. Co więcej, na niektórych mapach czas jednej tury może dochodzić nawet do 30+ min. Nie znaczy to, że gracze marnują wtedy swój czas - dzięki temu mogą skończyć randoma XL w 8-20 dni. Poza tym ligowy plik CrAnim skraca czas animacji na polu bitwy, więc można zaoszczędzić sporo czasu w skali całej rozgrywki.
Bethrezen12100 napisał/a:
Sory ale ostatnio własnie spotkałem paru takich graczy i przez to zupełnie się mi odechciało grać z radomowymi graczami...Ba, była nawet sytuacja że gość się zgodził na takie warunki gry(1min i brak wolnych walk) A na stoperze czas trwania jego tury 5min...
Granie z "randomowymi graczami", to raczej średni pomysł, gdyż jest z nimi zbyt dużo problemów. Natomiast w lidze sytuacja wygląda o wiele lepiej. Jeśli ktoś naruszy zasady albo ucieka od dokończenia gry, można zwrócić się o pomoc do adminów. Granie na raport zdecydowanie ma swoje zalety, ponieważ nikt nie oleje gry od tak sobie.
Bethrezen12100 napisał/a:
Oczywiście zgadzam się że komputer nie prowadzi walk najlepiej ale też nie jakoś tragicznie.I Sprawiedliwie jest gdy obaj korzystacie z jego usług.
Nie do końca. Banalne mobki, takie jak drzewce, czy zombie, generują się w dużych liczbach. Komputer grający na pałę będzie miał na nich kolosalne straty. To samo tyczy się np. wilczych jeźdźców, którzy zmasakrują twoją armię, jeśli odpowiednio się nie zasłonisz. Ponadto, niektóre stworki są bardzo niebezpieczne dla pewnych miast, jeśli nie zastosuje się odpowiedniej taktyki. I na koniec... Inferno nie może wykorzystać swojej najlepszej umiejętności, czyli przerabiania mięsa na demony. Wiele z tych walk doświadczony gracz jest w stanie przeprowadzić szybko i bezboleśnie - jedyne wyjątki to jakieś zombie, drzewce itp. Dużo czasu zajmuje robienie łańcuszków na mapie - ale są też sposoby na znaczne skrócenie tego (program HMM3 Lighter pozwala na przerzucenie całego wojska i artefaktów jednym przyciskiem).
Bethrezen12100 napisał/a:
A i poćwiczyć to sory ale nie musze bo gram w herosa jakieś...7 lat?Wygram nawet jak mi komputer cos "spartaczy"
Znam graczy, u których 7 lat to staż online, nie licząc nawet single player. Sam gram od premiery + kilka lat w lidze... 7 lat gry z kompem lub kumplami na 1 min turę znaczy tyle, co nic. Maksimum skilla jaki może zostać osiągnięty w ten sposób, to pokonanie sojuszu 7 kompów 200%, co nie jest niczym specjalnym. Więc niestety, ale ten argument, to porażka.
Bethrezen12100 napisał/a:
Losowość w herosach była i zawsze będzie...I to olbrzymia.Nie podoba Ci się losowość?
Losowość jest nieodłącznym elementem H3, ale można zminimalizować jej wpływ poprzez wprowadzenie kilku zasad (np. bez dyplomacji, kartografa; obowiązek walki ze strażnikiem obiektów nawet jak źle się wygeneruje) i użycie swoich umiejętności. Co więcej, można nawet tworzyć szablony map losowych, które znacząco zwiększają szansę na sprawiedliwą mapę.
Bethrezen12100 napisał/a:
Zapraszam Do Starcrafta, tam się liczy tylko Twoja taktyka i umiejętności.
Jako Master Protoss, też uważam, że to świetna gra.
Bethrezen12100 napisał/a:
Szkoda że niektórzy nie widzą tego że inny gracz też chce sobie zagrać a nie czekać 10 min aż ty powykorzystujesz sobie nieporadność komputera.
Więc niech ci "niektórzy" grają sobie ze sobą, a nie wyzywają 90% gracy H3 od idiotów.

Myślę, że najodpowiedniejszą mapą dla ciebie jet Arena, gdzie bierzesz puszkę z expem, artefakty i armię, a następnie walczysz z innym graczem. Bez zbędnych formalności...
 
 
Bethrezen12100


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-21, 22:36   

Malekith napisał/a:
Znam graczy, u których 7 lat to staż online, nie licząc nawet single player. Sam gram od premiery + kilka lat w lidze... 7 lat gry z kompem lub kumplami na 1 min turę znaczy tyle, co nic. Maksimum skilla jaki może zostać osiągnięty w ten sposób, to pokonanie sojuszu 7 kompów 200%, co nie jest niczym specjalnym. Więc niestety, ale ten argument, to porażka.

To nie był argument, tylko odpowiedz "na poziomie" postu mikus"a
Malekith napisał/a:
Jako Master Protoss, też uważam, że to świetna gra.

Jako platyna Protoss powiem - Szacun.:(
Cytat:
Więc niech ci "niektórzy" grają sobie ze sobą, a nie wyzywają 90% gracy H3 od idiotów.

Myślę, że najodpowiedniejszą mapą dla ciebie jet Arena, gdzie bierzesz puszkę z expem, artefakty i armię, a następnie walczysz z innym graczem. Bez zbędnych formalności...

Idiotami to nazwałem randomów którzy dołączają się do cudzej gry i grają na wolnych, nie uprzedziwszy wcześniej o tym.Zwykłe mapy gra mi się bardzo dobrze, pod warunkiem ze wolne walczymy tylko ze sobą.
Z całą resztą się zgadzam i większość jest oczywista przecież.. A co pisałem o tym niskim poziomie to fakt może rzeczywiście randomowi gracze to był zły pomysł..Przyjże się bliżej tej grze ligowej.
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-01-21, 22:37   

Po co mu odpisujecie? Przecież to jest jakiś troll. Poziom stężenia głupoty w jego postach jest zbyt wysoki, aby to mogło być prawdziwe konto (a jeśli, to jeden z jego postów jest absolutnym arcymistrzostwem :mrgreen: - jutro przydzielę mu specjalne wyróżnienie). Obstawiam np. jakiegoś znudzonego Gandalfa, który sobie postanowił udawać kogoś, kto we wszystkich sprawach tej gry rozumuje dokładnie odwrotnie do każdego ogarniętego gracza - siłą rzeczy źle. Nie ma sensu tracić czasu na retarda, by mu coś tłumaczyć. Już lepiej się z tego pośmiać np.
 
Bethrezen12100


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-21, 23:04   

Redalion przeczytaj jeszcze parę razy to może więcej zrozumiesz. ;-)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-01-22, 06:33   

Zamiast narzekać na poziom moich postów lepiej zajrzyj czasem do słownika skoro poprawienie podkreślonych błędów to dla Ciebie zbyt duży kłopot.

Dlaczego się burzysz, że nikt Cię nie uprzedza, że chce grać długie tury? Tak gra większość graczy, rusz trochę mózgownicą i sam uprzedzaj, że chcesz grać jakieś marne, minutowe tury na pałę wbijając się w mobki i zdając się na inteligencję kompa. Za wysokiego poziomu w ten sposób raczej nie osiągniesz bo nie starasz się jak Malek wspomniał, zmniejszać współczynnika losowości, no chyba, że po prostu lubisz po przegranej tłumaczyć się słabą mapą/terenem itp.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Bethrezen12100


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-22, 12:03   

Mikus napisał/a:
Dlaczego się burzysz, że nikt Cię nie uprzedza, że chce grać długie tury? Tak gra większość graczy, rusz trochę mózgownicą i sam uprzedzaj, że chcesz grać jakieś marne, minutowe tury na pałę wbijając się w mobki i zdając się na inteligencję kompa
Odpowiedz już podałem we wcześniejszych postach, ale skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem to napisze jeszcze raz..Ja podaje moje warunki..Burze się wtedy jak ktoś się zgodzi a potem się do nich nie stosuje.Reszta no comment, znajdź sobie kogoś innego do "dyskusji."
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-01-22, 12:39   

Mikus napisał/a:
no chyba, że po prostu lubisz po przegranej tłumaczyć się słabą mapą/terenem itp

Albo, że komp mu wpieprzył na szybkich walkach :D
 
 
Bethrezen12100


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-22, 13:00   

Zdarza się :mrgreen:
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-01-22, 13:33   

Malekith napisał/a:
Wiele z tych walk doświadczony gracz jest w stanie przeprowadzić szybko i bezboleśnie - jedyne wyjątki to jakieś zombie, drzewce itp. Dużo czasu zajmuje robienie łańcuszków na mapie - ale są też sposoby na znaczne skrócenie tego (program HMM3 Lighter pozwala na przerzucenie całego wojska i artefaktów jednym przyciskiem).
Myślę, że najodpowiedniejszą mapą dla ciebie jet Arena, gdzie bierzesz puszkę z expem, artefakty i armię, a następnie walczysz z innym graczem. Bez zbędnych formalności...

1. Popieram to o arenie :D Tylko szkoda ze tak dużo graczy przechodzi na nią i nie gra normalnego h3 ;p
2. LIGHTER? Używasz też faksu, aparatu fotograficznego na klisze, jeździsz autem z korbką i odkładasz swój telefon na widełki ;d?
3. nie czaję bo najpierw słusznie prawisz ze enty i umarlaki z 3 szybkości to mięcho do ubicia bez strat, a potem ze to "wyjątek"... O co chodziło?

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Żelazko 
krzemo mnie zbił



Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 43
Wysłany: 2014-01-22, 13:57   

Redalion napisał/a:
Po co mu odpisujecie? Przecież to jest jakiś troll. Poziom stężenia głupoty w jego postach jest zbyt wysoki


Nah on jest uparty i praworządny zasadowo. Mało tolerancyjny. Bethredzisko lubi sobie pograć ze dużymi stratami a wy lubicie walki turowe i wykorzystywanie strategi do zwycięstwa.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-01-22, 19:09   

Bethrezen12100 napisał/a:
3. nie czaję bo najpierw słusznie prawisz ze enty i umarlaki z 3 szybkości to mięcho do ubicia bez strat, a potem ze to "wyjątek"... O co chodziło?

Jest to mięcho do ubicia bez strat ale tylko z odpowiednią taktyką, umiejętne uciekanie i ataki z dystansu, ewentualnie jednostka powstrzymująca kontratak. Niestety jak włączysz autowalkę to komp pójdzie "na pałę" i poniesie spore straty bo taki slot 50+ entów potrafi zadać niezłe obrażenia dodatkowo zatrzymując Twoją jednostkę w miejscu.

Bethrezen12100 napisał/a:
Ja podaje moje warunki..Burze się wtedy jak ktoś się zgodzi a potem się do nich nie stosuje.Reszta no comment, znajdź sobie kogoś innego do "dyskusji."


Podałeś tylko jeden przykład, gdzie gość zgodził się na zasady, napisałeś to zresztą w taki sposób, jakby był to jedyny taki przykład. Redalion ma rację, nie ma co z Tobą dyskutować bo wydajesz się być zwykłym trollem.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group