Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Średni czas grania jednej potyczki
Autor Wiadomość
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 15:48   

Sauron napisał/a:
S - max. 1h
M - 1.5 - 3h
L - 4 - 5h
XL - 6 - 8h


Chyba troszkę przesadzasz Sauronie. Na XL często, gęsto wystarczy 2-3h ;-)

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Daffodil 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 445
Wysłany: 2010-05-26, 15:51   

Maszkarra,chyba sam wiesz,że trzeba grać dłużej,niż ty podałeś. :P

Turę robię ok.4 min,pierwsza tura jest zawsze najdłuższa.

S gram pół godz.
M gram 1-1,5 godz.
L gram 1-2 godz.
XL gram 3-5 godz.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 15:56   

Daffodil napisał/a:
Turę robię ok.4 min,pierwsza tura jest zawsze najdłuższa.

4 minuty? Chyba nie licząc walki ..

To zależy kiedy osoby grające ustalą FB. Osobiście lubię później pod koniec 2 lub 3 miesiącu mieć "walkę ostateczną" .
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 15:59   

Daffodil napisał/a:
Maszkarra,chyba sam wiesz,że trzeba grać dłużej,niż ty podałeś. :P


Naprawdę trzeba Daffodil'u? Otóż nie sądzę. Ja robię ture szybko, swoje poczynania obmyślam podczas gdy przeciwnik wykonuje swój ruch. Mape XL robię w 3h max. Wykluczam różne "zabawy", jak ktoś chce mieć "poteńrznego czarnksienrznika", który będzie miał 99 do wszystkich statów. Dla mnie celem jest jak najszybsze zakończenie rozgrywki z maksymalną ilością jednostek i artefaktów (chociaż nie zawsze się uda).

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2010-05-26, 16:00   

Marudzicie. :-P Mniej więcej tyle ile podał Sauron, trwają gry na poszczególnych rozmiarach(zależy to też od mapy, bo na jednej spotkanie jest szybsze, a na innej trzeba wszystkie strefy przełazić by dostać się do oppa- np. blockbuster (taki templat)). No może S nie trwa raczej nigdy godziny, 40 minut to góra, chyba, zę ktoś się zgubi.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 16:03   

Maszkarra napisał/a:
Ja robię ture szybko.

Jak Ty robisz szybko turę , to ja w ogóle ich nie robię.
Cytat:
Dla mnie celem jest jak najszybsze zakończenie rozgrywki z maksymalną ilością jednostek i artefaktów (chociaż nie zawsze się uda).[

Gorzej jak natrafisz na Jebusie trudnego guarda , więc raczej szybko nie wyjdziesz na pustynie i TYM bardziej nie stoczysz szybko finala.
Cytat:
No może S nie trwa raczej nigdy godziny, 40 minut to góra, chyba, zę ktoś się zgubi.
Jak można zgubić się na S ?:D
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 16:07   

LaEa napisał/a:
Jak Ty robisz szybko turę , to ja w ogóle ich nie robię.

Następnym razem włączamy stoper :->

LaEa napisał/a:
Gorzej jak natrafisz na Jebusie trudnego guarda , więc raczej szybko nie wyjdziesz na pustynie i TYM bardziej nie stoczysz szybko finala.

KAŻDEGO guarda na jebusie da się ubić po 1-1,5h gry (mam na myśli strażników strefy, nie artów). Ty dysponujesz magią (zaklęcia możesz rzucić kiedy klikniesz na taką małą pixelową księgę w prawym, dolnym rogu ekranu), a neutrale nie. Mass slow i robisz z nimi co chcesz (już pomijam takie zamki jak Inferno, gdzie dysponując diabłami kosimy wszystko co chcemy).

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2010-05-26, 16:08   

Zapomniałem wstawić minki " :-) ", oznaczającej, że słowa przed nią należy potraktować z przymrużeniem oka. Mój błąd. :-P
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 16:18   

Maszkarra napisał/a:
Następnym razem włączamy stoper :->

OK
Maszkarra napisał/a:
małą magią Mass kosimy Inferno
?
Maszkarra napisał/a:
KAŻDEGO guarda na jebusie da się ubić po 1-1,5h gry
Pewnię , że się da , ale ja mam świra na punkcie straty jednostek. Tracąc jedną jednostkę pierwszego poziomu potrafię rzucić wskrzeszenie . No i na pewno nie pokonasz hordy 6 poziomu bez strat w 1 MIESIĄCU.
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-26, 16:21   

LaEa napisał/a:
Maszkarra napisał/a:
KAŻDEGO guarda na jebusie da się ubić po 1-1,5h gry
Pewnię , że się da , ale ja mam świra na punkcie straty jednostek. Tracąc jedną jednostkę pierwszego poziomu potrafię rzucić wskrzeszenie . No i na pewno nie pokonasz hordy 6 poziomu bez strat.


Ostatnio guardem było horda czarnych rycerzy (upg), wtopiłem 15 chochlików (celowo, żeby slota zwolnić). To była 1 godzina gry. Ale już więcej nie będę się wypowiadał na temat czasu gry, bo to do niczego nie prowadzi.


LaEa napisał/a:

Maszkarra napisał/a:
małą magią Mass kosimy Inferno?


To Ci się udało :mrgreen:

@Edit
Nimsy zrezygnowała z nabicia posta, jestem zdumiony :lol: .

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-05-26, 18:32   

ostatnio w 2 tyg gry moje staty 5-5-1-2 bez magi ubilem 3 diablami 102 mumie (30hp) wiec wbita w 3 tyg z magia na pustynie to naprawde nie problem

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2010-05-26, 21:51   

LaEa napisał/a:
Pewnię , że się da , ale ja mam świra na punkcie straty jednostek. Tracąc jedną jednostkę pierwszego poziomu potrafię rzucić wskrzeszenie . No i na pewno nie pokonasz hordy 6 poziomu bez strat w 1 MIESIĄCU.
Ja kiedyś w 3 tygodniu zamkiem rozwaliłem 45 czarnych smoków tracąc z 10% armii. Pilnowały siedliska azurów :P No i same czary 1 lvl.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-31, 00:26   

nie wbicie w 3 tygodniu na jebusie na pustynię w grze z orientującym się graczem = pewna porażka, chyba, że masz naprawdę kozacką strefę, albo przeciwnik się o coś rozbije.
LaEa napisał/a:
Pewnię , że się da , ale ja mam świra na punkcie straty jednostek. Tracąc jedną jednostkę pierwszego poziomu potrafię rzucić wskrzeszenie . No i na pewno nie pokonasz hordy 6 poziomu bez strat w 1 MIESIĄCU.

A co to za problem? W 3 tygodniu luźno, przy dwellu 7 poziomu to i w 2 nie jest wielki problem wbić na jebusie na pustynię.
Długość trwania gry nie zależy tylko od rozmiaru mapy, ale też od poziomu graczy (zwykle dobry gracz się dłużej rusza), no i przede wszystkim od template'a (jebus XL trwa 4-6 godzin, a blockbuster L trwa zwykle koło ośmiu). Nigdy nie grałem malkowego Clasha, ale podejrzewam, że jeszcze dłużej może trwać. Takie template'y jak long run, czy marathon też pewnie do najkrótszych nie należą. Najszybciej gra się balance, balance PC2, czy 2sm4d3.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2010-05-31, 12:16   

wystaczy troche pocwiczyc lancuszki no i czasem troche szczescia bo jasne ze np horde cyckow latwiej ubic niz czarodziejskie smoki nie majac jednostki x>15 speeda... Long run potrafi sie dluzyc to wiem tak samo Clash zwlaszcza jak sie zbiera smoki... ale takie pc2 to mysle ze max 4 godziny chyba ze Xl lub L to roznie bywa... wszytsko zalezy od poziomu graczy

a z mass slowem to da sie wbic nawet w 2 tyg na pustynie albo najlepiej 1-3-1

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-31, 13:38   

Bez mass slowa też się da.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group