Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Bezsensowne pojedynki 1 vs 1
Autor Wiadomość
Vincent
beastmaster



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 63
Wysłany: 2010-05-25, 12:52   

yarzapp napisał/a:
@up, bo reszta idzie w demony.


Tak i tym oto sposobem zamiast 7 slotów jednostek mamy 4. W sam raz aby rzucić berserka na 3/4 naszej armii jeśli stoi ściśnięta, lub zabić ifryty i oślepić resztę. Genialne...

ty masz czarne smoki ja mam wielkie gorgony
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-05-25, 14:47   

Tym oto sposobem w 3 tygodniu mamy ponad 80 demonów, prawie pewny pierwszy ruch i kładziemy wszystko na hita. Jakby były jeszcze Arcydiabły to na takim jebusie gdzie wyciśniemy ok. 200 demonów Inferno staje się bardzo potężne. W grze są tylko 2 jednostki zamkowe szybsze od Arcydiabła, powodzenia w rzucaniu berserka. Dodam jeszcze, że wolne sloty można zapchać zawsze demonami po 1.
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-25, 16:30   

Pentacz napisał/a:
Maszkarra napisał/a:
Wszystko zależy od bohatera/czarów. Teraz to będzie takie gdybanie..

Tak, gdybanie... bo rzeczywiście przez pierwsze 8dni gry różnica w bohaterach i czarach jest zazwyczaj kosmiczna, prawda?



Pentacz, a wykupisz w 8 dniu populację z zamku? Bo nie sądzę.

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Pentacz 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 94
Skąd: krk
Wysłany: 2010-05-25, 17:35   

A co to za problem? zależy od mapy. np. na jebusie nie widzę przeszkód.


 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-05-25, 17:38   

Spróbuj na balance lub pc2. Powodzenia :)
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-05-25, 22:37   

To wciąż jest dla mnie czarna magia, 80 demonów w trzecim tygodniu, może jeszcze w 1/3/1? Nie mogę w to uwierzyć, skoro farmienie zaczynamy w drugim.
Pentacz: "nie pieprz głupot tylko sprawdź sobie w edytorze" tylko na to czekam!!

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Pentacz 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 94
Skąd: krk
Wysłany: 2010-05-25, 23:43   

LaEa - podałem przykład pod konkretną mapę... jakiego bym przykładu nie podał zawsze możecie mi przeciwstawić jakiś wyjątkowy przypadek na wybitnie bogatej lub biednej mapie na której się nie sprawdzi... napisałbym spróbujcie przeciwstawić się rampowi 1/2/3-1/2/5 z upg pegazami rogami elfami i centami na biednych mapach to napisałbyś że na jebusie każdy wpadnie z archaniołami?

page - nie do końca rozumiem o co ci biega. 1/3/1 demonów bardzo ciężko poprzerabiać, w sumie można niby 3 walki odpowiednie trafić żeby psy gogi i impy przerobić ale... no i jakim niby sposobem na edytorze to sprawdzić? możesz spróbować w zwykłej grze, 1/3/2-1/3/3 w sumie powinny już być przerobione. Coś nie wyszedł przytyk:>?


 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-05-25, 23:53   

Ale czemu ten jeden dzień miałby zrobić różnicę to się już nie dowiem ;-) czemu edytor? Mnie nie pytaj, to dla Ciebie ustawione walki są remedium.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-26, 03:10   

page, za przeproszeniem, pierdzielisz od rzeczy, jakie ustawione walki? Czysta praktyka, robisz up czartów, powiedzmy w 122, a potem walczysz z czymkolwiek i przerabiasz na demony, nie zapominaj, że masz więcej niż jednego herosa, więc możesz w ciągu jednego dnia przeprowadzić mnóstwo walk.

Vincent napisał/a:
Tak i tym oto sposobem zamiast 7 slotów jednostek mamy 4. W sam raz aby rzucić berserka na 3/4 naszej armii jeśli stoi ściśnięta, lub zabić ifryty i oślepić resztę. Genialne...

No właśnie jak masz 4 sloty to są tak rozstawione, że walniesz berserkiem tylko dwa. Jak masz więcej slotów to już walniesz trzy. Zresztą, ile razy przegrasz mapkę przez berserk? (Malekith, bez komentarzy proszę :D )
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2010-05-26, 08:31   

Pentacz napisał/a:
napisałbym spróbujcie przeciwstawić się rampowi 1/2/3-1/2/5 z upg pegazami rogami elfami i centami na biednych mapach

Np. conf z upg burzakami, rusałkami, lodami ogniami(może) i ziemniakami. ;>
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-05-26, 09:11   

O, dochodzimy do sedna. Walczę, z czymkolwiek, ale musi to być coś wystarczające słabe, by dostać w dupę od mojej armii, ale także na tyle silne, by rozpieprzyć np. cały slot gogów, choć te kontratakują. Zgadza się? A kto powiedział, że do 1/3/1 takiego przeciwnika na mapie znajdziemy? Chyba, że używacie Ściany Ognia i sami siebie krzywdzicie.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-05-26, 11:56   

page, nie wiem, skąd wytrzasnąłeś pomysł, żeby napisać o ścianie ognia, poza tym brniesz niepotrzebnie w zaparte, potworów do bicia znajdziesz zawsze dużo, ifryty sobie z większością poradzą z takim przeciwnikiem, a znajdź przeciwnika, który nie ubije paru diablików, czy gogów wręcz, no litości...


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2010-05-26, 14:26   

Page jak nie umiesz farmić na zwykłych jednostkach farm na strzelokach. Tyle w temacie i nie szukaj argumentów na siłę.
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-05-26, 14:57   

Jesteście chorzy, ja nie szukam argumentów, tylko odpowiedzi, jak farmić, bo tego NIE UMIEM :-P

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Pentacz 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 94
Skąd: krk
Wysłany: 2010-05-26, 15:17   

page napisał/a:
Ale czemu ten jeden dzień miałby zrobić różnicę to się już nie dowiem ;-)

Nie wiem jak można pisać takie coś po uzyskaniu odpowiedzi:
Cytat:
1/3/1 demonów bardzo ciężko poprzerabiać, w sumie można niby 3 walki odpowiednie trafić żeby psy gogi i impy przerobić ale...

Czyli jeszcze jaśniej (o ile potrafię) - czarty wskrzeszają tylko raz na bitwę. Powiedzmy w 60% przypadków nie masz szans obrobić w 1 dzień 3 guardów takich, aby każdy był w stanie dobić te 30impów/16gogów/10psów, a jeszcze gorzej jeśli chciałbyś przerobić jednostki z innych miast. Dlatego dopiero w 1/3/2-1/3/3 zazwyczaj będziesz gotowy z przerobionymi jednostkami na demony.
Cytat:
czemu edytor? Mnie nie pytaj, to dla Ciebie ustawione walki są remedium.

Ty masz chyba spore problemy z rozumowaniem:/


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group