Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Otwarty przez: Paweł
2009-10-24, 18:48
Błąd przy rozpoczynaniu kampanii Wojenne Łupy w RoE
Autor Wiadomość
niemaly 

Wiek: 34
Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2009-10-14, 20:27   Błąd przy rozpoczynaniu kampanii Wojenne Łupy w RoE

Mam Złotą Edycję Heroes 3, od dłuższego już czasu. Grałem raczej głównie przez neta z kumplami, ale ostatnio wzięło mnie na przejście kampanii. Przeszedłem Niech żyje królowa i Podziemia i diabły bez żadnych problemów. Kończąc kampanię Podziemia... zapisałem grę i zadowolony po powrocie na ekran wyboru kampanii kliknąłem w Wojenne Łupy i BAH! Wywaliło mnie do Windy z komunikatem "Program przestał odpowiadać i nastąpiło jego zamknięcie" (czy jak tam inaczej Vista to komunikuje). Zdarzało się to już od przypadku do przypadku w czasie gry więc niezrażony uruchomiłem grę raz jeszcze i próbowałem ponownie. Na różne sposoby. Wczytując zapis z końca kampanii, z Nowej Gry, nawet spróbowałem wczytać wcześniejszy save i jeszcze raz ukończyć Podziemia. Nic, efekt zawsze ten sam. BŁĄD! Szukałem patchów, żaden nie chciał się wgrać więc zakładam, że mam najnowszą wersję Herosów. Oczywiście oryginalną.

Pomóżcie, proszę. Chciałbym chętnie ukończyć te kampanie.
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2009-10-14, 23:50   

roznie bywa. czasem tez mi bledy sie zdarzaly i nic nie potrafilem poradzic poza przejsciem tego momentu inaczej. w przypadku pomiedzy kampaniami to troche lipa. proponuje, zebys wyslal komus sejwa, zeby odpalil kampanie i zapisal po odpaleniu i przeslal spowrotem.
Ta kampania jest z podstawowej wersji czy z jakiegos dodatku? Bo juz nie kojarze po nazwach. Jak mi wyslesz lub zalaczysz tu jako plik to sprobuje to zrobic (o ile mam ten dodatek).
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-15, 08:32   

Mam ten sam problem.Tylko przy wojenny zamęt,kampanii którą lubię.
Ps.Te kampanie są z RoE.
 
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-10-15, 10:21   

W moim przypadku problem powodowały były pliki ściągnięte z AW, jeśli je masz to wywal na czas przechodzenia kampanii...

Kampanie <3
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-15, 10:45   

zny, ,nie rozumiem tego postu.Przepraszam,ale nie rozumiem.Mógłbyś mi dokładnie wytłumaczyć??? :lol:
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-10-15, 12:27   

Sauron napisał/a:
Mam ten sam problem.Tylko przy wojenny zamęt,kampanii którą lubię.
Ps.Te kampanie są z RoE.

eh to jest ta sama kampania
niemaly napisał/a:
Mam Złotą Edycję Heroes 3, od dłuższego już czasu. Grałem raczej głównie przez neta z kumplami, ale ostatnio wzięło mnie na przejście kampanii. Przeszedłem Niech żyje królowa i Podziemia i diabły bez żadnych problemów. Kończąc kampanię Podziemia... zapisałem grę i zadowolony po powrocie na ekran wyboru kampanii kliknąłem w Wojenne Łupy i BAH! Wywaliło mnie do Windy z komunikatem "Program przestał odpowiadać i nastąpiło jego zamknięcie" (czy jak tam inaczej Vista to komunikuje). Zdarzało się to już od przypadku do przypadku w czasie gry więc niezrażony uruchomiłem grę raz jeszcze i próbowałem ponownie. Na różne sposoby. Wczytując zapis z końca kampanii, z Nowej Gry, nawet spróbowałem wczytać wcześniejszy save i jeszcze raz ukończyć Podziemia. Nic, efekt zawsze ten sam. BŁĄD! Szukałem patchów, żaden nie chciał się wgrać więc zakładam, że mam najnowszą wersję Herosów. Oczywiście oryginalną.

Pomóżcie, proszę. Chciałbym chętnie ukończyć te kampanie.

przeinstaluj heroes

 
 
niemaly 

Wiek: 34
Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2009-10-15, 14:13   

Dziwna sprawa. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Znalazłem już sposób. Na początek próbowałem reinstalować, z zachowaniem save'ów i ustawień, potem bez. Nic, nadal wywalało. Próbowałem na świeżo zainstalowanej grze bez save'ów uruchomić Wojenny zamęt przez Nową grę, nadal błąd. W końcu sięgnąłem po plik heroes33.exe z działu Download i pomogło. Wszystko śmiga. Razi trochę mój zmysł estetyczny (między innymi poprzesuwane ikony w menu głównym gry), ale ważne, że działa. Dzięki raz jeszcze, a kolegom z podobnym problemem, polecam spróbować z tym "crackiem".
 
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-10-15, 16:36   

Sauron napisał/a:
zny, ,nie rozumiem tego postu.Przepraszam,ale nie rozumiem.Mógłbyś mi dokładnie wytłumaczyć??? :lol:

Cytat:
W moim przypadku

Oznacza to, że miałem podobny problem.
Cytat:
problem powodowały były pliki ściągnięte z AW,

Oznacza to, że taki był jego powód.
Cytat:
jeśli je masz to wywal na czas przechodzenia kampanii...

Oznacza to, że tak ten problem rozwiązałem.

:roll:
 
Hektor
Oszołom



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 318
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: 2010-05-22, 13:57   

A gdzie ja ten plik mam wgrać? I w jakiej formie mam go wgrać?

[ Dodano: 2010-05-23, 12:21 ]
wszystko mi się udało w normalnym HOMM3 wczytałem sejwa, w którym już zacząłem tę kampanię i było ok.




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group