Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje map
Autor Wiadomość
szatan serduszko
Gość
Wysłany: 2007-08-24, 22:36   

Wysłałem kolejną mapę:)
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-08-24, 23:20   

No też bardzo dobra, szkoda, że jest bardzo mało zasobów, artefaktów i budynków na mapie, ale bedzie trudniej. Dobrze, że jest co zbierac na morzu :-)
 
szatan serduszko
Gość
Wysłany: 2007-08-30, 11:21   

Wysłałem kolejną mapę :-)
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2007-08-30, 23:26   

Szatan serduszko, jesteś wielki :!: :-) dzieki!
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-03-17, 20:32   

Ja tworzę taką mapę: najmniejszy rozmiar, dzieje się w mieście którego panem został taki jeden zły debilek, ma zamek( lecz bez możliwości klasztoru i portalu chwały- przecież jest zły).Gracz rozpoczyna grę w parku- ma bastion. W mieście jest dzielnica mieszkalna, dzielnica główna, więzienie i jeszcze nie powstałe dzielnica niewiemjaka i kanały. W armii gracza po zebraniu wszystkiego będzie ze 400 chłopów 100 niziołków i rozbójników, 60 strzelców.Fort jest wyłączony ale potem dostanie go w zdarzeniu czasowym.Powinien pójść do więzienia żeby uwolnić bohaterów, pójść do dzielnicy mieszkalnej , pójść do kanałów a potem z armią wyruszyć na podbój zamku.

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
bolek
Gość
Wysłany: 2008-03-21, 21:33   

jak zmienić wielkosc mapki
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-03-22, 07:49   

w edytorze dajesz plik nowy i tam wybierasz wielkosc mapy, ewentualnie podziemia czymaja byc.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
bolek
Gość
Wysłany: 2008-03-22, 15:24   

dzienki
 
mcin 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 89
Wysłany: 2008-03-23, 13:07   

zrobiłem kiedyś 3 mapy ale format wszystko popsuł:/
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-09, 00:18   

Ja bym chciał zagrać we wszelakie mapki przypominające istniejące geograficznie miejsca. W kształcie Europy, Stanów, Polski, Ameryki Południowej i tak dalej. A także w te znane już z kart książek fantasy, ale już nie "Władca pierścieni", to jest ograne. Np. w mapę dziejącą się w świecie sagi Terry'ego Goodkinda "Miecz prawdy".
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-22, 18:02   

Ja już od dawna szykuje mapę xl, ale nie chcę mi się jej zbytnio robić :-P .
Gramy nekromantami i musimy... no właśnie to będzie powiedziane jak umieszcze mapę na stronie ;-) .

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Zefir



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 57
Wysłany: 2008-09-28, 17:12   

1. Ja mam pomysł na kampanię, i zrobioną pierwszą misję, ale póki co, nie jestem z niej do końca zadowolony, mapa wydaje mi się sucha, że czegoś jej brakuje, dlatego prosiłbym o jej przetestowanie.

Ogółem kampania nosiła by tytuł Konkwistador i głównym założeniem fabuły jest to, że Ludzie ze starego lądu (Zamek) odkrywają nowe ziemie (z początku wyspy, a później kontynent), która jest zamieszkiwana przez nieznane im rasę (Cytadela).

Bohater z zamku, ale zamek, którym będziemy grać to cytadela

Pierwsza mapa nosi tytuł Nieznany Archipelag, i mówi o przypłynięciu na nieznane wyspy, wylądowanie na nich i oczywiście pokonaniu plemion gnolli, jaszczuroludzi (jeden przeciwnik).

To właśnie tę mapę chciałbym wam wysłać (pkt 4)

2. Drugi pomysł na mapę (nie z kampanii) to raczej pojedynczy scenariusz, w którym kilkoro graczy zaczyna na "obrzeżach" map, a w środku znajduje się wielka przełęcz z kopalniami złota i jest to jedyne połączenie miedzy graczami (4 graczy)

3. Ostatni pomysł może nie każdemu sie spodobać, mapa jest już skończona i czeka na test. Jeżeli ktoś grał w StarCrafta na battlenecie powinien zrozumieć idee pomysłu. Mapa nosi tytuł Fastest Possible Map i polega na tym, że czwórka graczy zaczyna na identycznych polwyspach z wybranym przez siebie zamkiem (trzeba go rozbudowac). Gracze maja od razu pod swoim nosem dientyczna ilosc kopalni, bonusow, do razu do przejecia (nie strzega ich potwory). I niech wygra lepszy

Mysle tez nad zrobieniem czegos podobnego na 2 osoby (turniejowa rozgrywka)

Mapa z zalozenia dla graczy "żywych" :) i nei wiem jak to wyjdzie z komputerem, ale mimo to prosze o test

4 Z tego co rozumiem mapę wrzuca się na stronie AW w dziale upload a w nicku wpisuje swój nick?

I już.
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-28, 19:36   

Zefir napisał/a:
Jeżeli ktoś grał w StarCrafta na battlenecie powinien zrozumieć idee pomysłu. Mapa nosi tytuł Fastest Possible Map i polega na tym, że czwórka graczy zaczyna na identycznych polwyspach z wybranym przez siebie zamkiem (trzeba go rozbudowac). Gracze maja od razu pod swoim nosem dientyczna ilosc kopalni, bonusow, do razu do przejecia (nie strzega ich potwory). I niech wygra lepszy

Mysle tez nad zrobieniem czegos podobnego na 2 osoby (turniejowa rozgrywka)



Jest już Arena, nic więcej nie trza.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-09-28, 19:38   

Tarnoob napisał/a:
Jest już Arena, nic więcej nie trza.
i bumerang.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Zefir



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 57
Wysłany: 2008-09-28, 21:10   

To jak z tym dodawaniem map ? Bo nie wiem :P

Put it all together, we are more and complete
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group