Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Inferno vs Cytadela

Inferno vs Cytadela
Inferno
46%
 46%  [ 13 ]
Cytadela
53%
 53%  [ 15 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-24, 08:36   

dobra to i taknie masensu i tak wszystko zalezy od szczescia i umiejetnosci graczy bo oba miasta sa silne.... inferno to raczej demony a Cytadela to mocna obrona

[ Dodano: 2009-09-24, 08:38 ]
a zeby infernem tak dobrze grac to trzeba byc bardzo doswiadczonym bo przecietny gracz z cytadela nie wygra.... ina pozniejszym etapie sa tez gracze ktorzy i inferno pokonaja wmoze ja taki dobry nie jestem ale jestna tym forumparu takich ktorych dosiadczenie jeszcze wiekszepozwolilo by na zwyciestwo tym miastem

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-09-24, 13:46   

Cytat:
a co jak nie ma tych puch z miesem gramem na losowej mapie i ich niestety nie bylo tylko to przerabialem co sam moglem wyrekrutowac i co wtedy tez tak kolorowo??
Bez puch, z nieumarłymi w karczmie i posiadaniu max 2 miast będzie jakieś 80 demona. Z normalnymi hirkami w karczmie i 3 miastem to jakieś 90-100.
Oczywiście mówię o 3 tygodniu.
Boss18 napisał/a:
a zeby infernem tak dobrze grac to trzeba byc bardzo doswiadczonym bo przecietny gracz z cytadela nie wygra
Doświadczony infernowiec rozwali doświadczonego cytadelowca. Przy średniakach mniej więcej równe szanse. Przy lamkach to raczej cytka.
 
 
Tiamath


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 119
Wysłany: 2009-09-24, 14:24   

"...Doświadczony infernowiec rozwali doświadczonego cytadelowca..."

To ja zapraszam bo coś się nie mogę Ciebie doczekać a mamy 2 mapy do rozegrania.

Co do dyskusji to mogę dodać od siebie że:
1. Cytadela to na pewno nie zamek defensywny, chyba że przez defensywność rozumiecie wyłącznie parametry jednostek tego zamku,
2. Speed+Wait+Klątwa proponowane przez Malekitha przegrywają z tarczą/skórą+obrona+bless u Tazara :-) .
3. I jeden i drugi zamek ma plusy i minusy trzeba tylko je znaleźć i wykorzystać.
4. I na zakończenie - gra nie rozstrzyga się tylko w FB.
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-24, 19:58   

nodzieki za madra wypowiedz o Cytadeli zgadzam sie z nia a to prawda ze Cytka ma kamienna i tarcze i to wiele daje ale niestety moje argumenty nie byly zauwazone... no wlasnie Cytka to nie tylko zamek dfeensywny a gracze ktorzy wypowiadajasie na tym forum nie gral nigdy prawie powaznie cytadela i dlatego nie docenia jej sily... a ona tylko wydaje sie by w teori slaba a gdy sie z nia gra zaczynaja sie problemy

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2009-09-24, 20:12   

Z tego co ja wiem to na tym forum to na poważnie cytadelą grają takie osobniki jak:Xeno,Majer i altaeir.Więcej osób chyab nie gra tym miastem tak serio.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-24, 20:17   

no i ja choc jeszcze mistrzem nie jestem i wiele siemusze nauczyc

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-09-24, 20:21   

Ja tam gram wszystkim...
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-24, 20:27   

a konflikt co lepsze infernoi czy cytadela nadal nie rozwiazany

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-09-24, 20:37   

Ehh...
Na początku napisałem, że to wszystko zależy od mapy. Na dużych mapach cytka ma przerąbane z infernem, a na małych na odwrót.
 
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2009-09-24, 20:41   

Boss18 napisał/a:
a konflikt co lepsze infernoi czy cytadela nadal nie rozwiazany


Tego się nie da rozwiązać, bo ty i tak nie zmienisz zdania (skąd ja to znam :lol: ), a mnie do swojego zdania też nie przekonasz. Najlepiej zagrać multi i zobaczyć jak to będzie, ale to i tak nic nie zmieni, bo dużo zależy od szczęścia i doświadczenia gracza.
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-09-24, 21:06   

no wlasnie raz moge ja wygrac raz Ty i i tak nie pokaze to obiektywnego i pewnego zdania ktore miasto jest lepsze bo np mozesz okazac sie lepszym graczrm albo ja a dobry gracz z kazdego miasta zrobi potege nie do pokonania ...wlasnie sama ankieta pokazuje te rozbieznosci w zdaniach i to ze glosy sie rozkladaja w sumie jest to spowodowane nie obiektywizmem ale tez tym czym lubimy grac i jak lubimy grac

[ Dodano: 2009-09-24, 21:41 ]
a wogole to i tak kazda taka ankieta nie pokazuje obiektywnie wyników bo tak naprawde to nasze zdolnosci w tej grze sa najwazniejsze

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-10-15, 15:05   

''a wogole to i tak kazda taka ankieta nie pokazuje obiektywnie wyników bo tak naprawde to nasze zdolnosci w tej grze sa najwazniejsze''
To prawda ja gram wszystkimi miastami !
Jednak mój głos oddałem na Cytadele. Za lepszych strzelców, bohaterów (władcy bestii, którym przytrafiają się dobre umiejętności). Jednak Inferno przegrywa minimalnie.

na wschód od Konina Azja się zaczyna
Ostatnio zmieniony przez Akolita 2010-07-14, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-10-17, 16:37   

Akolita napisał/a:
Jednak mój głos oddałem na Cytadele
A mógłbyś podać jakieś argumenty?

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-10-18, 20:23   

Gandalf napisał/a:
Akolita napisał/a:
Jednak mój głos oddałem na Cytadele
A mógłbyś podać jakieś argumenty?

Chowańce<gnolle
gogi<jaszczuroczłeki
cerbery<oślizgi
Inferno samo powala siebie np.''umiejętnościami'' strzeleckimi magogów, ponadto bardzo słabe są chochliki (które w tym przypadku zwiększonym przyrostem nic nie zrobią) , jeśli chodzi o resztę jednostek prezentują w miarę wyrównany poziom ;-)

na wschód od Konina Azja się zaczyna
Ostatnio zmieniony przez Akolita 2010-07-14, 21:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-10-18, 20:39   

Akolita napisał/a:
Chowańce
Akolita napisał/a:
gogi

Te badziewia to akurat zamieniam na demony. Poza tym takie porównania poszczególnych jednostek nie mają sensu - na podstawie takiego porównania mógłbyś uznać, że ileś tam miast jest lepszych od nekro :lol:
Akolita napisał/a:
cerbery<oślizgi
Cerbery są wytrzymalsze, mają większy atak, powstrzymują kontrę. Oślizgi i tak są przydatniejsze (speed+umiejętności), ale będę się czepiać :-)
Akolita napisał/a:
Inferno samo powala siebie np.''umiejętnościami'' strzeleckimi magogów
A kto by je ulepszał? Strata surowców, kasy, czasu i kolejki budowania. Koniec końców, i tak skończą jako demony, a ulepszone nie mają większej wytrzymałości, więc to się zupełnie nie opłaca.

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group