Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Pomoc i Pomysły.
Autor Wiadomość
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-02-24, 16:12   

hrabo napisał/a:
3,5 k ocen w 3 minuty to jakieś 20 na sekundę, 100% bot:P

U mnie nabił 2000 tysiące gdy pisałem komentarz czyli maksymalnie minuta.
Z obliczeń wychodzi 33 na sekundę czyli o wiele więcej. W ogóle około 1/4 mapek dostała obniżoną lub zawyżoną ocenę więc na pewno bot bo nie wierzę, że ktoś nabiłby z 50000 ocen (nawet więcej) w dzień.
Edit: U mnie ta mapa miała same 5 :-P

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
Ostatnio zmieniony przez New Year 2016-02-24, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-02-24, 17:23   

Teraz już jest normalna ilość...

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-04-24, 11:16   

Czy jest opcja, aby wyszukać swoje odpowiedzi (posty) w danym temacie? Jeśli jest, to gdzie bo jej nie widzę. Jeśli jej nie ma, to czy da się dodać?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2016-04-24, 22:18   

heroes3 napisał/a:
Czy jest opcja, aby wyszukać swoje odpowiedzi (posty) w danym temacie? Jeśli jest, to gdzie bo jej nie widzę. Jeśli jej nie ma, to czy da się dodać?


Wyszukiwania w danym temacie nie mogę znaleźć, jedynie w całym dziale.
http://www.heroes3.eu/forum/search.php
W polu "Szukaj autora" wpisz swój nick, na liście "forum" wybierz dział, "Pokaż wyniki jako" zaznacz posty.

Jeszcze sprawdzę czy da się szukać tylko w wybranym temacie.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-04-24, 22:22   

Super, zawsze już coś. Jak się ograniczę do jednego działu i mam 1/5 postów do przeszukania, to już jest mi łatwiej. Dzięki! :-)
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-17, 20:05   

Nie wrzucę tego do 'błędy na stronie', ale powiedzcie mi coś:
O co chodzi z galerią 'screeny' na AW? Jest ich mało, a większość jest bez wyrazu (ktoś zescreenował wejście do śordkowej strefy w 2/1/3 w Morowym Jeziorze - da się wejść w pierwszym tygodniu). No i nie wiem, nie robimy z tym nic, dodajemy dużo, żeby była wielka galeria, czy dodajemy tylko takie niezwykłe i robimy taką pro galerię rzeczy niespotykanych?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2016-05-20, 13:18   

Ravciozo napisał/a:
O co chodzi z galerią 'screeny' na AW?

Ta część portalu nie była aktualizowana od ładnych kilku lat. Ostatnio wrzuciłem na FB zrzuty z Mastera 2015, mogę je umieścić też w galerii. Kojarzysz inne screeny jeszcze na forum?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-20, 16:06   

Nie. Nie kojarzę. Za to mam trochę u siebie na dysku jakby co. Pewnie dużo osób ma.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-06-06, 12:07   

Patrząc na mapy typu:
http://www.heroes3.eu/dow...-podziemne-laki
powtarzam moją propozycję podziału download na "poczekalnię" i "stronę główną". Albo chociażby na dodawanie przy mapach jakiś grafik typu "mapa testowana i polecana przez AW". Chociaż chyba pierwszy pomysł wydaje się sensowniejszy.
Konkurencyjny portal wrzuca mniej mapek, ale ich poziom jest sensowniejszy. Więc, żeby AW nie dołowała poziomem, proponuję coś zrobić z działem download.
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2016-06-07, 11:19   

heroes3 napisał/a:
powtarzam moją propozycję podziału download na "poczekalnię" i "stronę główną"

Mam w planach zrobić właśnie taki podział, niestety brak wolnego czasu przedłuża realizację.
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2016-06-07, 20:14   

A co z mapami, które już są w dziele map? Mam nadzieję, że nie będzie czystki, bo szkoda by było. Część map jest tylko tutaj zapewne.

2. Co z przerobionymi mapami z templów? (takie mapy też widziałem)
Niektóre są całkiem grywalne imo. Będę wiecznie w poczekalnii? Co będzie wyznacznikiem zatwierdzenia mapy?

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-06-07, 20:55   

Tilogour napisał/a:
A co z mapami, które już są w dziele map? Mam nadzieję, że nie będzie czystki, bo szkoda by było. Część map jest tylko tutaj zapewne.

Myślę, że wszystkie sprzed tego podziału powinny być z automatu przeniesione do "działu głównego". Oczywiście wszystkie poza tymi 'ukrytymi', bo te już zostały określone jako niezdatne do czegokolwiek.

Tilogour napisał/a:
2. Co z przerobionymi mapami z templów? (takie mapy też widziałem)
Niektóre są całkiem grywalne imo. Będę wiecznie w poczekalnii? Co będzie wyznacznikiem zatwierdzenia mapy?

Wypadało by wtedy dodać opis, że mapa jest przeróbką/poprawką już istniejącej, albo że powstała na bazie templ'a, ale nie to będzie wyznacznikiem tego gdzie wyląduje mapa.
Ja bym proponował 5 pozytywnych ocen od zarejestrowanych użytkowników, żeby mapa dostała się do działu głównego. Tyle się chyba uzbiera, bo w końcu aż tak mało to nas tu nie jest :roll:
 
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2016-09-03, 00:14   

Jak dla mnie dwie rzeczy aż proszą się o zmianę:
1) Od razu po zalogowaniu powinna pojawiać się w prawym górnym rogu zakładka Moje mapy/ Moje pliki ponieważ są one dopiero dostępne po przejściu na główną stronę albo do zakładki Download
2) Podczas wejścia na stronę główną (użytkownik niezalogowany) powinien mieć w prawym górnym rogu ekranu możliwość zalogowania się (od razu), a nie poprzez wybranie zakładki forum -> zaloguj. Znacznie przyspieszyłoby to prędkość logowania.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-09-03, 22:37   

@Michael, pomysł popieram! Żeby to się ładnie graficznie komponowało, to proponuję dodać na stronie głównej, po lewej stronie jeszcze jeden panel. Bo mamy tam panel "gra" i "portal", to myślę że dało by się tam dorobić "panel użytkownika" z przyciskiem "zaloguj". Po zalogowaniu ten panel mógłby się rozszerzyć o dodatkowe przyciski typu właśnie "moje mapy", "ustawienia", "profil" etc. Wolałbym tak, niż umieszczanie tego u góry, bo (tak mi się wydaje) ładniej się to wkomponuje w grafikę strony i będzie lepiej widoczne. Ale pomysł jako taki popieram ;-)
 
Michael 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 247
Wysłany: 2016-09-03, 23:03   

@heroes3 zdecydowanie zgadzam się, że takie rozwiązanie byłoby najwygodniejsze :-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 16 z 21
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group