Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Turnieje a Necro?
Autor Wiadomość
Rybak165 


Wiek: 33
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: K-ce
Wysłany: 2010-12-01, 17:46   Turnieje a Necro?

ostatnio mój znajomy powiedział mi że w oficjalnych turniejach H3 obowiązuje zakaz gry zamkiem Necro. Czy ktoś z was słyszał o tym wcześniej?
 
 
Vexatus
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-01, 19:27   

Necro było zbanowane za nekromancje, ale teraz można nim grać używając nekromancji tylko do wyrównania strat w szkieletach (slot u każdego nekromanty zmarnowany), w sumie nekro da się pograć na małych mapach.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-01, 21:25   

W World Cupie można było używać nekromancji, natomiast nie można było budować nekromatronu, ulepszać wampów i trzeba było brać losowego herosa na start.
Ogólnie nekro jest dozwolone, ale zawsze jakieś restrykcje są, bo bez nich robi się zdrowa imba.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Rybak165 


Wiek: 33
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: K-ce
Wysłany: 2010-12-02, 12:32   

Vexatus napisał/a:
Necro było zbanowane za nekromancje, ale teraz można nim grać używając nekromancji tylko do wyrównania strat w szkieletach (slot u każdego nekromanty zmarnowany), w sumie nekro da się pograć na małych mapach.


zgadzam sie. dla mnie ta zasada jest jak najbardziej na miejscu. rzeczywiscie na małych mapach mozna jeszcze rywalizowac z necro ale gdy gra sie na np XL i przeciwnik ma czas na zebranie 23462456 szkieletow/koscieji to jest nieciekawie :p dzieki za info:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group