Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Średni czas grania jednej potyczki
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2014-01-22, 19:17   

Dago napisał/a:
2. LIGHTER? Używasz też faksu, aparatu fotograficznego na klisze, jeździsz autem z korbką i odkładasz swój telefon na widełki ;d?
Wciąż nie mogę się zebrać do instalacji moda HD. :P
Dago napisał/a:
3. nie czaję bo najpierw słusznie prawisz ze enty i umarlaki z 3 szybkości to mięcho do ubicia bez strat, a potem ze to "wyjątek"... O co chodziło?
Ubicie ich bez strat to nie problem, ale taka walka może zająć sporo czasu.
Bethrezen12100 napisał/a:
Burze się wtedy jak ktoś się zgodzi a potem się do nich nie stosuje.
Szczerze mówiąc, ten problem ma się nijak do tematu. Niezależnie od tego co zostało umówione przed grą, złamanie umowy implikuje brak szacunku do przeciwnika lub chęć oszukiwania. Dlatego najlepiej grać do ligi na raport.
 
 
Bethrezen12100


Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-01-22, 19:18   

Mikus jak już mówiłem znajdź sobie kogoś innego do dyskusji.Jak chcesz kogoś obrażać i od trolli wyzywać to..Wyjdź na podwórko, a nie budujesz swoje marne ego na forum :lol:
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-01-22, 20:46   

mi się już w d poprzewracało, nie mogę grac bez hd moda (razi mnie już oryginalna rozdzielczość xD)... uzależniłem się od tego modzika :D

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Redalion 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 398
Wysłany: 2014-01-24, 23:41   

Jezu, jeszcze raz ktoś napisze (czy tu, czy w SB), że mamy tego Sretrezena za debila dlatego, że gra inaczej (albo że nie jet debilem, tylko gra sobie po swojemu ;o), to też będę go miał od teraz za kretyna (pozdro Dago). Przecież tu nie chodzi o to, że gościu sobie gra w taki, a nie inny sposób. Niech sobie gra tury po 1 min, niech sobie używa autowalki i robi tak samo w multi z tymi, którym to nie przeszkadza. Żaden problem. Wniosek. że gościu jest kretynem, wyciągnąć można nie z tego, jak gra, ale co i jak pisze. Debilne wnioski, komiczne argumenty, tezy wyciągnięte z największych czeluści odbytu. Poza tym skrajny beton, do którego nic nie dociera, a do tego absolutny szczyt hipokryzji - gościu wparował do tematu jako świeżak na forum (chyba jego pierwszy post), napisał nam jak gra, potem dodał, że grając inaczej, trzeba być idiotą ( :mrgreen: ) i zaczął rozstawiać wszystkich po kątach, uznając się za kogoś mądrzejszego (pisząc jednocześnie jedne z najchujowszych postów w historii tego forum :mrgreen: ). A po serii DOŚĆ KULTURALNYCH postów (jak na poziom retariady i kretynizmu, który zaprezentował) ze strony innych użytkowników i pojawieniu się w końcu takiego (najwyższy czas :-D ), w którym padł wniosek "no sorry stary, ale nic do Ciebie nie dociera, jesteś chyba jednak trochę trollem albo głupkiem", bodaj ze strony Mikusa - zaczął żałośnie pojękiwać o poziomie Mikusa i że ten ma przestać pisać o nim prawdę (znaczy nazywać go debilem ;o), bo on nie będzie się zniżał do jego poziomu. :mrgreen: A że Mikus jest raczej spokojnym użytkownikiem i że nie jest go łatwo wyprowadzić z równowagi - wszyscy wiemy. ;o

Jedyne, co powinno się zrobić z postami tego potwornego głąba, to 'spłukać' je w forumowym 'kiblu' i to w trybie oszczędzania wody. ;-) Mógłbym w sumie cytować te jego debilizmy (nie tylko te stricte heroesowo - merytoryczne, bo to zrobił np. Malek, ale te, w których przedstawia rozumowanie na poziomie ośmiolatka ze szkoły specjalnej), ale nie bardzo mi się chce. Chociaż jeden jego post sobie zapamiętałem i specjalnie oznaczyłem, bo jest wyjątkowy - to najchujowszy post w historii tego forum, trzeba zostawić dla potomnych - będzie co wspominać za jakiś czas. :mrgreen: Jest dość długi, a i tak każde zdanie i każdy wniosek są skrajnie chujowe, do tego popełnił w nim chyba wszystkie możliwe grzechy nowego forumowicza i gracza h3 zarazem.

Ale nie, obrażamy Bełkotreza, bo chce grać jednominutowe tury. Ogarnijcie się trochę. :o
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2014-02-03, 19:16   

Pozdro tobie, Redalionie. Taka argumentacja do mnei przemawia... Zagłosuję na neiego w dzisiejszym lincz. a nie, wait, to neri jest ofrum mafii... To jest AW> Po cholerę o nim debatować? nie lepiej go - jak sam to nazwałeś - spuścić w kiblu? ;D

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group