Akademia Wojny - forum

Sprawy Akademii Wojny - Pomoc i Pomysły.

Sauron - 2010-05-27, 08:29
:
Dostałem pozwolenie na tego miesięcznego usera miesiąca.
zlatan - 2010-05-27, 15:51
:
Ale nikt Ci nie kazał robić go od razu na łeb na szyję.
Leance - 2010-05-27, 16:24
:
zlatan napisał/a:
Ale nikt Ci nie kazał robić go od razu na łeb na szyję.


Czy dobrze widzę, że temat o użytkowniku maja został usunięty? :roll:
Maszkarra - 2010-05-27, 16:32
:
Leance napisał/a:
Czy dobrze widzę, że temat o użytkowniku maja został usunięty?


Dobrze widzisz. Zapewne zostanie założony 29 lub 30 maja.
zlatan - 2010-05-27, 16:51
:
Leance napisał/a:
Czy dobrze widzę, że temat o użytkowniku maja został usunięty?

Dobrze widzisz.

Na przyszłość radzę chwilkę się nad sobą zastanowić, zanim się założy nowy temat.
Majer - 2010-05-27, 21:45
:
Ja mam inną propozycje, może Malek lub Alt się skuszą zrobić profesjonalne opisy jednostek na stronie takie bardziej w stronę ligi i ogólnie multi, bo wydaje mi się że strona powinna trzymać wysoki poziom, a te opisy co są to nie za bardzo pokazują profesjonalizm strony i ludzi na AW, wręcz przeciwnie zalatuje amatorstwem
Leance - 2010-05-27, 22:12
:
Spokojnie, Sauron obiecał, że się tym zajmie :-P Ciekawe co na to sami zainteresowani, taki opis to jednak nie taka prosta rzecz.
The Shadow - 2010-05-27, 22:54
:
Majer napisał/a:
Ja mam inną propozycje, może Malek lub Alt się skuszą zrobić profesjonalne opisy jednostek na stronie takie bardziej w stronę ligi i ogólnie multi, bo wydaje mi się że strona powinna trzymać wysoki poziom, a te opisy co są to nie za bardzo pokazują profesjonalizm strony i ludzi na AW, wręcz przeciwnie zalatuje amatorstwem


Masz racje, Ci bardzo super pro elo gracze będą chcieli wejść specjalnie na 'jednostki' by zobaczyć jakie mają staty, spece itp. Domyślam się, że w tej zakładce chodzi ogólnie o to, by tym 'początkującym' pokazać i jakoś przybliżyć danego stworka, niż opisać je tak, żeby Ci nie wiedzieli o co kaman. Osobiście to uważam te dopiski Tarna za dobre, choć przydało by się kilka poprawek. Ale ogólnie pierwowzór jest okey.
mbehemot - 2010-05-27, 22:55
:
Majer napisał/a:
Ja mam inną propozycje, może Malek lub Alt się skuszą zrobić profesjonalne opisy jednostek na stronie takie bardziej w stronę ligi i ogólnie multi, bo wydaje mi się że strona powinna trzymać wysoki poziom, a te opisy co są to nie za bardzo pokazują profesjonalizm strony i ludzi na AW, wręcz przeciwnie zalatuje amatorstwem

Już jakiś czas temu usunąłem te opisy. Tarnoob pisze nowe, które mają ukazać stwory od strony fabularnej, natomiast opisem taktycznym miał zająć się Malekith.
Przykładowe opisy: Zamek, Bastion. Resztę można przejrzeć w pozostałych podstronach miast.
mbehemot - 2010-08-13, 23:10
:
krzemo napisał/a:
wychodzę z pomysłem, by modzi mieli prawo ustalać moc warnów

Ok, myślę, że 3 wystarczy.
lol772 - 2010-09-10, 21:46
:
Jako że ja sprowadziłem tą plagę, i ja ją proponuję zwalczyć. Trzeba coś zrobić z opcją [ you ]. Nie wiem czy zablokować czy dawać warny, ale nie ku temu to miało napewno służyć.
Xeno - 2010-09-10, 21:49
:
Po prostu trzeba dać punkt w regulaminie, że za stosowanie tagu 'you" jest kara.
zlatan - 2010-09-10, 21:49
:
lol772 napisał/a:
Trzeba coś zrobić z opcją [ you ]

Proponuję wieszać na lewym kwadratowym nawiasie tych co używają [ju].
Leance - 2010-09-10, 21:52
:
Xeno napisał/a:
Po prostu trzeba dać punkt w regulaminie, że za stosowanie tagu 'you" jest kara.


Czuje sie jak w ogrodzie eden - mogę pisać wszystko, co chcę, oprócz tego 'zakazanego' słowa. Jeśli wam się nie podoba, to może usuńcie tę opcję?
Poza tym ktoś kto spamuje i wyzywa dostaje warna, ja używam tego drobnego żartu - też dostaję warna. Widać róznicę?
lol772 - 2010-09-10, 21:52
:
A ja proponuję traktować tę propozcję jak najbardziej poważnie. ^^