Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2010-01-02, 12:52   

Myślę,że jest to dobry regulamin i nie ma się do czego przyczepić.Na szczęście nie jest taki rygorystyczny jak na pun.pl więc jakoś będzie się żyło.Mam nadzieję,że modzi aż tak bardzo nie będą się do niego stosować i za byle obrazę stawiać warnów.
 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-01-02, 13:10   

Jak zwykła mawiać moja prababcia Katarzyna z domu Szucka: nie ma ludzi nerwowych, są tylko chamy. Dlatego myślę, że nie ma jakiegoś marginesu „dopuszczalnych obraz”.

@Bartman: chodziło mi o to, że od tytułów jest odrębna rubryka, a nick powinien być w miarę możliwości czytelny… Czy na ulicy wołasz do kogoś „Hej król 666 em małpa ster wykrzyknik 85"? ;-)

Dzięki za pozytywne opinie.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-01-02, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-02, 13:14   

bartman napisał/a:
..dopóki nikt nikogo chamsko nie obraża jest ok, większość punktów ma sens, ale zapędy do kontrolowania nicku (np. czy wielką czy małą literą, tytuły? - przecież nick powinien coś mówić o użytkowniku - o jego osobowości, imieniu czymkolwiek)

to chyba raczej tylko uwaga (propozycja), a i myślę, że każdy najpierw zakłada sobie konto, później czyta regulamin - na wybór nicku jest za późno

 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-02, 13:19   

Podobnie jak bartman uważam, że pisanie nicku z małej czy z wielkiej litery nie jest związane ani z ortografią, ani z szacunkiem, ani z lenistwem użytkownika. W moim wypadku jest to wybór świadomy, o czym zresztą już Pawłowi powiedziałem.
Może nie wszystkie punkty są fortunnie sformułowane, ale regulamin raczej będzie spełniał swoją rolę, jest dość szczegółowy i kładzie nacisk na chamstwo.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-02, 14:21   

W poprzednim regulaminie umieszczony był zapis o niepisaniu dwóch postów pod sobą.
Poprzedni regulamin bawi się w zabranianie publikowania treści "faszystowskich", tym razem nie chciana opcja polityczna to "komunizm", w dalszym ciągu nie chcemy "rasizmu i rusofobii"... myślę, że są to banialuki zupełnie niezwiązane z rzeczywistością tego forum, ale jeśli już mamy dbać o poprawność polityczną, zróbmy tak:
1. uczyńmy to forum niepolitycznym od początku do końca razem z Hyde Parkiem, albo
2. pozwólmy sobie na ujednolicenie (skoro nie ma komunizmu, nie będzie też faszyzmu, ani - jak dla mnie - demokracji, bo wszystkie trzy są kretyńskie i tylko mnie denerwują).

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-01-02, 14:26   

Zaraz… jeżeli Ci się nie podoba, masz prawo o tym pisać w „Politykonie” w Hyde Parku. A niezgodna z prawem chyba nie jest :-P
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-01-02, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-02, 14:38   

To prawda, nie jest.
Rozwinąłbym też kwestię MultiKont. Była kiedyś (wiem z Waszych relacji i śladów porozrzucanych po forum) sprawa rzekomego MK Pawła, ponieważ chyba Skwer pisał z tego samego numeru IP. Mieszkają ziomki obok siebie, pewnie mają Internet z tego samego źródła, a Pawła banowano wielokrotnie. Przedyskutujcie to z Majerem, by takie sytuacje się nie powtórzyły.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2010-01-02, 14:49   

M.in. Dlatego napisałem „na podstawie identycznych adresów IP oraz innych przesłanek”.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-01-02, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-01-02, 14:53   

Regulamin widzę, że został naprostowany, bardzo dobrze. Najważniejszy jest punkt dotyczący chamstwa i obrazy użytkowników. Teraz ten punkt będę najbardziej egzekwowany prze zemnie, bo nie chcę, aby powtórzyła się sytuacja z przed kilku dni. Proszę też pozostałych użytkowników o to, aby zaczęli czytać regulamin i zaczęli go respektować.

Uważam, że user powinien swój nick napisać z jakiej litery chce, nieważne czy to będzie wielka, czy mała litera. ;-)
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2010-01-04, 14:04   

Zgadzam się z wzystkim,oprócz tych nicków-Co zabrania pisać nicków falką???
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-01-04, 19:10   

PS miałbym taki pomysł, (może wyjadę jak w gaciach na śniegu), no ale co do zamykania niektórych tematów to można by zrobić jakieś głosowanie, kto za, albo przeciw, żeby nie wyniknęła sytuacja jak ostatnio. Ale to tylko moje trzy grosze...
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-01-04, 19:16   

Myślę, że to wprowadziłoby tylko zamieszanie i chaos, a do tego utrudniłoby modom pracę. Nie lepiej po prostu nie usuwać żadnych tematów poza zdublowanymi i ze wszech miar totalnie kretyńskimi (vide tematy bartema789)?

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-01-04, 19:17   

Gandalf napisał/a:
Myślę, że to wprowadziłoby tylko zamieszanie i chaos, a do tego utrudniłoby modom pracę. Nie lepiej po prostu nie usuwać żadnych tematów poza zdublowanymi i ze wszech miar totalnie kretyńskimi (vide tematy bartema789)?

popieram w 100% po co utrudniać modo pracę :shock:

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-01-04, 19:25   

http://www.heroes3.eu/for...awa%B3y&start=0

Zobacz sobie ten temat. Niby Hyde Park, dużo postów, dosyć krótkich leci, ale zawsze tam było zabawnie, miło i fajnie było się pośmiać.Oprócz tego bardzo dużo oglądających tam siedziało. A tu na drugi dzień temat zamknięty, praktycznie bez powiadomienia. Chodzi mi mniej więcej o takie przypadki. A co do modów, to chyba po to są, żeby ulepszać Nasze forum, a co do nawalonej roboty, to powinni być na to przygotowani, w końcu taka robota.

PS nie to, żebym specjalnie Wam ładował dodatkowej roboty, ale to moja sugestia, a oprócz tego nadal jestem zły za zamknięcie tego tematu i tyle ;p
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2010-01-04, 19:37   

Te kawały alta bardzo mi się podobały, szczególnie pierwszy. :-D A co do całego tematu, cóż, było tam trochę krótkich i kiepskich dowcipów, moderatora to wkurzyło i zamknął... jak dla mnie, można by po prostu usunąć parę dennych postów nabijaczy, ale wtedy od razu podniósłby się krzyk: "Jak to?! Moje usunięte, a jego zostało???", itp., itd. Zresztą ocena jakości jest w tym przypadku bardzo subiektywna. ;-)
EDIT:
Cytat:
Ja mam z UPC internet tak jakby co :-o
Aby być dzieckiem Neostrady, wcale nie trzeba z takowej korzystać. Chodzi raczej o pewnego rodzaju zachowania. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group