Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Kampanie
Autor Wiadomość
Deltian 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Kowary
Wysłany: 2013-06-13, 00:01   

Pomyliłeś w ogóle kampanie, ta, o której mówisz, to pogromca smoków, a smocza krew dotyczy podziemi i Mutare - głównej bohaterki owej kampanii :D
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-06-13, 11:32   

a faktycznie :) smocza krew jest akurat łatwa więc nie będę nic pisał :)
 
 
gstachow 

Wiek: 43
Dołączył: 24 Maj 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-05-24, 21:51   

Witam wszystkich. Zachciało mi się przejść Herosa III. No i dość szybko utknąłem. Kampania Restoration of Erathia, podkampania Dungeons and Devils, pierwsza misja. Problemem są oczywiście smoki które się rozmnażają wraz z czasem. Opowiem wam jak wyglądało moje ostatnie podejście do misji. W pierwsze trzy tygodnie zdobyte trzy z czterech miast wroga. W mieście głównym mam dostępne do kupienia wszystkie potworki (ale bez upgrejdów) oraz Zamek (podwaja ilość potworków). Pieniędzy też mi na nic nie brakuje. W pierwszym dniu czwartego tygodnia zakupiłem wszystkie jednostki (w tym trzy diabły) . Lecę na złamanie karku na te smoki co są jeszcze na powierzchni a tu ich z 10 sztuk. Bardzo proszę wskazówki dotyczące tej misji.

[ Dodano: 2014-05-24, 22:40 ]
Fałszywy alarm. Właśnie przeszedłem tą misję.
 
ambsadoor 

Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-11-14, 12:23   

Serwus.

Od dawna przeglądam ten temat czerpiąc czasem ciekawe wskazówki.

W Herosów3 gram od czasów kiedy Micheal był murzynem, ale mam pewien problem w misji z Hackiem - tnij i siecz.
W drugiej misji, mam dylemat gdzie jest wejście do podziemi w których ukrywa się koleś z potrzebnym mi artefaktem? - czy nie skupiać sie na bronieniu swojej Twierdzy, bo wpadają mi ciagle jacy przytyrani kolesie w duże ilości wojsk i trzepią moją skorę - nie wiem jak to ugryźć na 160% ...
jakieś wskazówki załoga??

niech elo będzie z Tobą!
 
nunquam 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 71
Wysłany: 2015-11-14, 13:11   

use the force luke

http://bfy.tw/2msy

choć dobrze się zastanów, czy nie zepsujesz sobie zabawy. Osobiście doinstalowałbym sobie hdmoda (o ile nie używasz) i grał jak największą ilością bolków. "Kreg" do głównych bitew, jakiś dobry wspomagający lub paru do czyszczenia mapy ze słabymi neutralami oraz reszta jako zbieracze - transportowcy.

Niemniej to twoja zabawa :-P


BTW poczytaj trochę forum, zobacz jaką można mieć armię (przykładowo) na 217 (koniec 5-tego tygodnia) ;) Zwróć uwagę na liczbę bohaterów u gracza ...

http://tinyurl.com/ndott6t

I niech Twoim celem na koniec pierwszego tygodnia będzie postawienie nie kapitolu a miśków z zamkiem! :mrgreen:
 
 
ambsadoor 

Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-11-14, 17:44   

nunquam napisał/a:
use the force luke

http://bfy.tw/2msy

choć dobrze się zastanów, czy nie zepsujesz sobie zabawy. Osobiście doinstalowałbym sobie hdmoda (o ile nie używasz) i grał jak największą ilością bolków. "Kreg" do głównych bitew, jakiś dobry wspomagający lub paru do czyszczenia mapy ze słabymi neutralami oraz reszta jako zbieracze - transportowcy.


Sory, nie znam całej grypsery forumowej , nie wiem co do hdmod? może ze mnie noob :)

co do misji, to kumam - mam zebrać wieksza armie i ruszyc na podbój, na zachód czy za za niebieską bramę na południe?


nunquam napisał/a:
BTW poczytaj trochę forum, zobacz jaką można mieć armię (przykładowo) na 217 (koniec 5-tego tygodnia) ;) Zwróć uwagę na liczbę bohaterów u gracza ...

http://tinyurl.com/ndott6t

I niech Twoim celem na koniec pierwszego tygodnia będzie postawienie nie kapitolu a miśków z zamkiem! :mrgreen:


zamek i behemoty to wiadoma sprawencja, zresztą kapitolu brak możliwości wybudowania.

w 1misji calkowicie gdzie się dało podkręcałem skille CRAGA więc dozbieram armie przez te 4-5miesiecy i podziele się efektami - dzięki za odzew ! ! :)

niech elo będzie z Tobą!
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-11-14, 22:31   

Ambasadoorze, HDmod jest to mod pozwalający na rozdzielczość HD (jak zsama nazwa wskazuje) a także dodający przydatne usprawnienia - nie modyfikujące istoty gry, ale np. guziki i skróty klawiszowe usprawniające przenoszenei armii moiedzy bohaterami, guzik "wykup wszystkie jednostki w zamku" znany z np. h4 i h5 czy pewnie jeszcze parę innych fajnych rzeczy o których w tej chwili nie pamiętam :).

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
ambsadoor 

Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-11-14, 23:20   

Dago napisał/a:
Ambasadoorze, HDmod jest to mod pozwalający na rozdzielczość HD (jak zsama nazwa wskazuje) a także dodający przydatne usprawnienia - nie modyfikujące istoty gry, ale np. guziki i skróty klawiszowe usprawniające przenoszenei armii moiedzy bohaterami, guzik "wykup wszystkie jednostki w zamku" znany z np. h4 i h5 czy pewnie jeszcze parę innych fajnych rzeczy o których w tej chwili nie pamiętam :).


a to spoko loko, radzę sobie 'bez' od lat nastu ;)

co do misji w kampanii, zagrałem od nowa na niższym poziomie, bo na 160% było poza moim zasięgiem.

5na

niech elo będzie z Tobą!
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2015-11-15, 00:12   

a to spoko loko, radzę sobie 'bez' od lat nastu ;) - no współczuję podejścia :)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
ambsadoor 

Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-11-15, 10:04   

Klawiszologie mam ustawioną samoczynnie na klawiaturze, z resztą sobię radzę
co do tego dodatku, to siedzę na emigracji w miejscu gdzie internet to magiczna sprawa i nie mam możliwości jej ściągniecia...

niech elo będzie z Tobą!
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2015-11-15, 13:11   

ambsadoor napisał/a:
co do tego dodatku, to siedzę na emigracji w miejscu gdzie internet to magiczna sprawa i nie mam możliwości jej ściągniecia...

To jak korzystasz z forum!? :mrgreen:
Dodatek sam w sobie polecam, u mnie przede wszystkim wyeliminował błędy i bugi związane z grafiką, wywalaniem do windowsa i innymi "krzaczkami" jakie pojawiały się w grze. A co najważniejsze, można go "bezkarnie" instalować i odinstalowywać, bez wpływu na save w grze. Także jak Ci się nie spodoba, to go odinstalowujesz i po problemie. Mało tego, z tego co wiem, to da się uruchamiać grę w zwykłym trybie, nawet z zainstalowanym HD modem.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-11-15, 13:30   

Dago napisał/a:
guzik "wykup wszystkie jednostki w zamku" znany z np. h4 i h5


Jest taki guzik? :O Where?? Korzystam z HD moda już od dłuższego czasu i jakoś gonie zauważyłem :-o

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2015-11-15, 13:48   

Zaznaczyłem Ci dużą czerwoną strzałką, najeżdżasz tam myszką i klikasz LPM, otwiera Ci się okienko do rekrutacji wszystkiego co jest akurat dostępne w zamku.

Ostatnio zmieniony przez heroes3 2015-11-15, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2015-11-15, 14:22   

A rzeczywiście, dlaczego dopiero teraz się o tym dowiaduje xD Ale lepiej późno niż wcale, thx

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2015-11-15, 17:56   

Co więcej, poniżej zaznaczenia, są ikonki-miniaturki symbolizujące dostępne rodzaje i ilość wojska. Klikając na tą miniaturkę pojawia się okienko do rekrutacji konkretnego stworzenia, czyli nie musisz wchodzić ani do zamku ani do siedliska stworzenia na ekranie miasta, wystarczy kliknąć ikonkę ;-) Wg strony twórców HD Mod, podobno jest jeszcze gdzieś jakieś ułatwienie, dotyczące tego czy chcemy rekrutować jednostkę podstawową, czy ulepszoną, ale tego jeszcze nie rozgryzłem. U mnie jak klikam na miniaturkę (tą, którą zaznaczyłem strzałką) rekrutacji wszystkich dostępnych jednostek, to zawsze mi rekrutuje up. nigdy się nie pyta kogo chcę.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 19 z 20
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group