Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Starożytne behemoty - lubicie je?

Starożytne behemoty są:
Świetne!
27%
 27%  [ 33 ]
Bardzo dobre!
27%
 27%  [ 33 ]
Dobre!
17%
 17%  [ 21 ]
W miarę dobre
13%
 13%  [ 17 ]
Nic specjalnego
7%
 7%  [ 9 ]
BEZNADZIEJA!
7%
 7%  [ 9 ]
Głosowań: 88
Wszystkich Głosów: 122

Autor Wiadomość
ProXy 
;)



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: 2009-08-28, 13:13   

Oreanor napisał/a:
Ja dałem, że w miarę dobre, ponieważ jakoś u mnie zawsze przegrywały z innymi jednostkami 7 poziomu, ale decydowały o sile twierdzy (razem z rokami), a że jakoś nie lubię tego miasta, to może moja antypatia bierze się właśnie stąd.

Akurat w testach dostaną chyba tylko z Tytanem, więc nie wiem, jak przegrywały, to przez to obniżanie obrony przeciwnika... Co do Beszków Crag + taktyta + mass haste to istna maszynka do zabijania :)

"Umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciela."

 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-08-28, 13:49   

No jeżeli chodzi Ci o bezpośrednie "bezsensowne" starcia jednostek 7 lvl to Starożytny Behemot przegrywa tylko z Tytanem, Archaniołem i Arcydiabłem- pozostałe jednostki są poskładane. Obiektywnie powinno się oceniać efektywność, ponieważ Behemot + Carg Hack niszczy wszystko. Powinniśmy nawet uwzględnić to, że Behemotami otwieramy sobie mapę już w pierwszym tygodniu, a to boli przeciwnika. ;-)
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2009-08-30, 16:30   

Jeśli archanioł atakuje pierwszy to behemot zazwyczaj wygra również z nim (sprawdzałem na 5 walk z pierwszym atakiem archa beszek nie przegrał ani razu).
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-08-30, 20:26   

Bo źle przeprowadzałeś ten test, mistrzu. Jeśli chcesz, aby Archanioł wygrał, musisz nim najpierw odczekać kolejkę. ;-)
 
pgierula 
Chelsea Till I Die



Wiek: 29
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 18
Skąd: Się Biorą Dzieci?
Wysłany: 2009-08-31, 11:22   

Moim zdaniem to tak:
+ świetnie wyglądają xD
+ są wytrzymałe
+ za to że odejmują aż 80% obrony
- są zbyt wolne
- atk i obr nie imponują

Ogólnie rzecz biorąc Behemoty to jedne z lepszych jednostek w H3, to czy są najlepsze podlega juz tylko własnemu zdaniu samych użytkowników, IMHO ja je lubie :P

...a ostatnim wrogiem, który zostanie pokonany, będzie śmierć...
 
 
ProXy 
;)



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 130
Wysłany: 2009-08-31, 12:19   

pgierula napisał/a:

- są zbyt wolne
- atk i obr nie imponują

Wyobraź sobie behemota, z statystykami 30/30, który ma 300 życia i obniża obronę o 80%, do tego dać stałe obrażenie 60, no nie teraz biję najwięcej z 7 poziomu, więc po by było go jeszcze bardziej dopakować? :lol:

"Umiej być przyjacielem, a znajdziesz przyjaciela."

 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-09-03, 10:09   

u mnie bohemoty to prawie cala sila armi wiec jest niemozliwe zebym ich nie lubil, 7 starozytnych bochow po 3 wykupieniu armi robi cuda.. hehe sa jeszcze wilczy i ptaki ale one razem stanowia polowe sily armi a bohemot druga

 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-15, 11:27   

Jak można nie lubić behemotów???Wysokie dmg.,niezłe staty,przydatna umiejętność i fajny wygląd. :lol: To raczej moja ulubiona jednostka w twierdzy.W niej siła twierdzy.Ocena jednostki- 9/10
 
 
Boss18 
;):):):)



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 555
Skąd: Cytadela;)
Wysłany: 2009-10-18, 09:51   

Nom behemoty to potęga z wieloma innymi jednostlkami 7lvl nie boje sie tak walczyc jak z behemotem a nba dodatek np crag hack i wiekszosc jednostek pada prawie na hita ... to przykre ze nawet wysoka obrona Cytki niewiele daje

Chcesz mnie pokonać ;) Pokonaj Tazara;)
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-10-18, 16:34   

Boss18 napisał/a:
to przykre ze nawet wysoka obrona Cytki niewiele daje

Ale jeśli grasz Tazarem (można to wywnioskować z treści niektórych Twoich postów), płatnerz powinien załatwiać sprawę, pod warunkiem, że zdobędziesz odpowiedni level (umiejętność st. behemotów tyczy się pkt obrony, w żaden sposób nie umniejsza bonusu z płatnerstwa). Rzucasz jeszcze tarczę i nie musisz już tak się bać. ;-)

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-10-20, 21:15   

Boss18 napisał/a:
Nom behemoty to potęga z wieloma innymi jednostlkami 7lvl nie boje sie tak walczyc jak z behemotem


Powiem, że tu się z Tobą nie zgadzam, ponieważ Behemoty stojące na otwartej mapie są jednym z najłatwiejszych łupów do zniszczenia tego poziomu. Po pierwsze steruje nimi komputer, który nie myśli, a nawet niema możliwości rzucenia czaru, bo jest to niemożliwe. Mnóstwo Behemotów można zniszczyć praktycznie niezbyt dużą armią, ale pod warunkiem, że bohater będzie posiadał magię ziemi na mass i oczywiście spowolnienie, do tego. ;-) Wiele razy w grze z żywym graczem musiałem przebijać się przez takie monstra i problemów nie było, trzeba posiadać tylko odpowiednią umiejętność i adekwatny czar. ;-)
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-10-22, 09:31   

Gandalf napisał/a:
Ale jeśli grasz Tazarem (można to wywnioskować z treści niektórych Twoich postów), płatnerz powinien załatwiać sprawę, pod warunkiem, że zdobędziesz odpowiedni level (umiejętność st. behemotów tyczy się pkt obrony, w żaden sposób nie umniejsza bonusu z płatnerstwa). Rzucasz jeszcze tarczę i nie musisz już tak się bać. ;-)

ze mną na pc2 to mu się nie uda, bo raczej nie będzie miał większego lvl niż 13-15, ale to już praktycznie max

 
 
silverfrog 
Born again



Wiek: 40
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 71
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-10-28, 05:26   

Bardzo lubię Behemoty. Są tanie, silne, mają dużą wytrzymałość. Może nie najlepszy atak i obronę ale przy takim Cracku przestaje to mieć znaczenie :-) Mają wspaniałą umiejętność dzięki której obawiać się ich powinny jednostki z największą nawet obroną. Obniżanie obrony czyni z nich heroesowy odpowiednik pocisków przeciwpancernych :mrgreen: Wady to mała prędkość (jak na ten poziom), i fakt że to niestety piechota :-> Przy zdobywaniu zamków nie za bardzo mają co robić zanim padną mury :-|
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-26, 17:38   

Myślę jak większość ;)

+ mamy je w pierwszym tygodniu
+ są w mieście Crag Hacka...
+ ...a odbierają 80% obrony!
+ 300 HP to najwięcej wśród oryginalnych jednostek 7 poziomu (razem z Czarnym i Tytanem)
- dość wolne
- nie latają
- ciężko uzbierać kryształy, gdy w zamku magazyn zasobów ich nie daje; ale to samo można powiedzieć też o paru innych jednostkach 7 levelu

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
FeestQ 


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 919
Wysłany: 2009-11-26, 20:11   

page napisał/a:
- dość wolne


Jak rzucimy przyśpieszenie to nie są aż tak wolne.

page napisał/a:
- ciężko uzbierać kryształy, gdy w zamku magazyn zasobów ich nie daje; ale to samo można powiedzieć też o paru innych jednostkach 7 levelu


W porównaniu z innymi siedliskami z 7 lvl (np.smocza jaskinia czy smocze klify, a jednostki pochodzące z tych budynków wcale nie są lepsze od behów) wybudowanie siedliska behemotów to pestka ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group