Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Animal room
Autor Wiadomość
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-11-27, 19:41   Animal room

Parafrazując nazwę kanału animal planet :-)
Temat zwierzęcy. O zwierzątkach. Każdych. Domowe, dzikie, własne, obejrzane, obojętnie.

Zacznę od odpowiedzi, którą początkowo chciałem umieścić odpowiedzi do tematu : "śmieszne cytaty...". Tu bardziej pasuje ;-)
Co do pytona: nie, pyton mnie nie zje. Żartowałem z tym. Chyba wyłącznie przełyk anakondy poradziłby sobie z czymś wielkości człowieka. Nie mamy wielkości gryzonia nawet biorąc pod uwagę kapibarę (lubię tę nazwę :lol: ). Spokojne: o ile są najedzone, nie wejdzie się na ich teren, nie nadepnie i nie przejdzie przypadkiem obok gniazda. Jeśli jakiś miałbym się obawiać: to jadowitych: mamba, żararaka (też ładna nazwa), taipan. Chyba już bym nie wstał 8-)
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2008-11-27, 19:47   

no, jak by cie strzelił w krwiobieg to napewno :lol:
świetnie, temat idealny dla mnie :mrgreen:
Postaram się aż tak bardzo nie rozpisywać, nie chcę tu nikogo zanudzić na śmierć :-D
Nie byłabym taka pewna, czy anakonda dałaby radę...
I faktycznie, kapibara to świetna nazwa. Ja lubię jeszcze okapi.

[ Dodano: 2008-11-27, 19:50 ]
hmm... "synek karalucha" to młody karaluch... ale takie chyba nie potrafią pisać na klawiaturze... jednak na tą nazwę już bym się bardziej zgodziła.

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-11-27, 20:01   

Rozgaduj się ile wlezie, jak to kogoś nie interesuje nie będzie tu zaglądał i tyle :-)

"Oszukałeś nas ty synu karalucha" (cytuje z pamięci). Sens tej obelgi powinien skojarzyć Zlatan :-)
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2008-11-28, 07:35   

Michał3103 napisał/a:
"Oszukałeś nas ty synu karalucha"

Rany ludzie, kto tak go nazwał... albo kogo ON tak nazwał...

No więc tak: zacznę od koni. Bardzo chciałabym tak dobrze umieć na nich jeździć, żeby móc startować w konkursach, ale na to potrzeba jeszcze trochę czasu... Piękne, majestatyczne zwierzęta, które uwielbiam. Fakt, raz spadłam i raz mi Pingwin na stopę nastąpił, ale na szczęście w obu przypadkach nie skończyłam w szpitalu i nadal kocham te zwierzęta :lol: . Wszystkie są śliczne, nieważne jakiej maści są...

Tak mi się przypomniało, to napiszę. Muszę gonić swoje myśli, więc często chyba będę zmieniała tematy...
Mam wielką ochotę na bycie właścicielką wielkiego, pięknego warana. Cudowne jaszczury, tak bardzo przypominają mi bazyliszki z Cytadeli... Co oczywiście nie oznacza, że moje życie kręci się wokół Herosów i tylko Herosów, bo to skojarzenie przyszło do mnie dopiero niedawno... A takiego np. Warana z Komodo to już od całkiem dawna chciałam mieć... tak sobie myślę, że jak tylko będzie taka możliwość, zrobię sobie w domu zwierzyniec. I to najlepiej dla takich zwierzątek jak właśnie gady, i coś w stylu "tygrys", czyli różne dzikie koty. Chętnie bym je odchowywała, bo niektóre kociaki nie mają szans na przeżycie-tracą matkę w jakimś wypadku(często spowodowanym przez człowieka) i co taka kicia może poradzić... No to bnrałabym takie maleństwa do domu i odchowywała.

A ty? Jakie zwierzęta najbardziej lubisz(pytanie do każdego, kto to przeczyta)?


Ja uwielbiam wszystkie, bez wyjątków... no może robaki są takim wyjątkiem, ale niech sobie żyją, tyle że z dala ode mnie, bo się ich brzydzę(proszę nie mylić ze strachem). Takie małe cuś niewiadomo gdzie łazi, jakie choroby czy brudy przenosi...

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-11-28, 07:44   

Sandra napisał/a:
zacznę od koni. Bardzo chciałabym tak dobrze umieć na nich jeździć,

http://pl.wikipedia.org/w...2_uniesie%C5%84

Skojarzyło mi się :-D

"Wszystkie zwierzęta są równe, a niektóre równiejsze". Tak? :roll: Zwracasz uwagę jak ktoś źle pisze o wężach, a robi to na tej samej zasadzie, na jakiej ty myślisz o robalach. W czym skolopendra gorsza od np. od agamy? :roll: Ja zwierzyńca w sumie nie chcę mieć w mieszkaniu. Mieszkanie to nie miejsce dla pytonów i waranów. Przyroda jest dla nich, a nie taka ludzka ciasnota.
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2008-11-28, 14:16   

Michał3103 napisał/a:
a nie taka ludzka ciasnota.

Hej, hej... ja tu o ciasnocie nie mówię... Dla większości zwierząt najważniejsze jest, by mieć pokarm i móc żyć. Z tym się całkowicie zgadzam, w koncu ja też chce żyć, a bez warunków się nie da... I takie zwierzęta zazwyczaj mają lepiej, gdy nikt na nie nie poluje, jedzenia dużo, teren ogromny... tak, mam zamiar się dostosować do ICH warunków, nie na odwrót. Ogólnie najbardziej mi zależy na ocaleniu zagrożonych gatunków...

Ależ ja nic złego na robaki nie mówię... piszę... o nie! Niech sobie żyją na zdrowie, ja nic do nich nie mam. tylko lepiej nie przy mnie... Zazwyczaj gdy jakiś wejdzie mi do domu, to go wyrzucam na zewnątrz, ale nie zabijam... No, chyba że kleszcz mi się do kota przyczepi, to wtedy nie widać innego wyjścia, ale egzekucją ja się nie zajmuję.

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
zlatan 



Pomógł: 9 razy
Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 1163
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: 2008-11-28, 20:00   

Michał3103 napisał/a:
"Oszukałeś nas ty synu karalucha" (cytuje z pamięci). Sens tej obelgi powinien skojarzyć Zlatan

Może jestem przytępy, albo mam zaćmę, albo coś, ale nie kojarzę :-P Weź przypomnij :-)

Jeszcze co do zwierzaków, wrzucałem już w SB, ale skoro powstał nowy temat to się jeszcze raz pochwalę :-P

http://i26.tinypic.com/17wk7l.jpg
http://i27.tinypic.com/1z6bmlv.jpg
http://i25.tinypic.com/r7ud5i.jpg
http://i29.tinypic.com/dx1ok7.jpg
http://i30.tinypic.com/ddgd1z.jpg
http://i29.tinypic.com/1ze8kzq.jpg

Mój pies sprzed paru miesięcy.
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-11-29, 08:35   

zlatan napisał/a:
Reszta najlepszych motytwów to też własnie sąd nad bosmanem u Indian, także odnalezienie Sally w Australiii, ślub Tomka, handlarz niewolników w Afryce, i tak bez końca mozna :-)
Obelga to było wydarzenie następujące krótko przed ślubem Tomka i Sally ;-)

[ Dodano: 2008-11-29, 08:38 ]
Sandra napisał/a:
Dla większości zwierząt najważniejsze jest, by mieć pokarm i móc żyć.
Skąd wiesz? Musiałabyś być milionerką żeby stworzyć im naturalne warunki. Węże to jeszcze jeszcze, ale koty wolności i swobody potrzebują.
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2008-11-29, 12:42   

Michał3103 napisał/a:
Musiałabyś być milionerką żeby stworzyć im naturalne warunki.

I do tego mam zamiar dążyć...

Ja jeszcze do ich ślubu nie doszłam... jestem na "tajemniczej wyprawie"...

zlatan napisał/a:
to się jeszcze raz pochwalę

A ja jeszcze raz skomentuję :lol: ... piękny, śliczny psiaczek... uroczy...

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-02-01, 20:09   

Kiedyś więcej oglądałem programów przyrodniczych, ponieważ miałem na to więcej czasu i bardziej mnie to interesowało. Głownie interesowały mnie te co leciały okazyjnie na jedynce, czy dwójce. Często przykuwały moją uwagę. Ciekawe było oglądanie i dowiadywanie się o sposobach przetrwania danych zwierząt w dziczy. Najlepiej wspominam ten, w którym była mowa o wilkach, które w zimę w watahy się zbierają. :-)

Ogólnie to wolę Discovery niż Animal Planet. ;-) Ciekawy jest tam program gościa, który pokazuje jak przetrwać w dziczy, niezależnie, czy jest to zimne, czy upalne miejsce. ;-)
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-02-01, 21:09   

Cytat:
Ogólnie to wolę Discovery niż Animal Planet. ;-) Ciekawy jest tam program gościa, który pokazuje jak przetrwać w dziczy, niezależnie, czy jest to zimne, czy upalne miejsce. ;-)

Bear Grylls zgadza się? ;-) też lubię pooglądać co typ wyprawia, kiedyś w turkach przeciwników na maksiorze oglądałem :)
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-02-01, 21:13   

altaeir napisał/a:
Bear Grylls zgadza się?

Oczywiście. Kiedyś był jeszcze lepszy koleś, który pokazywał ciekawsze sytuacje przetrwania, aczkolwiek teraz tego się ogląda i nie jest źle. Tylko to jedzenie robaków mnie obrzydza. :lol:
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2010-02-01, 21:16   

A widziałeś odcinek gdzie pokazywał jak przetrwać na Saharze, zabił wielbłąda, wypruł mu wnętrzności, generalnie mówiąc wypatroszył, wywalił mięso, wywinął skórę wszedł do środka i spał w takim "śpiworze"? :mrgreen:
 
Masterangello
Gwiazda Portalu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 104
Wysłany: 2010-02-01, 21:37   

No szkoła przetrwania to jeden z ciekawszych programów które są w tej chwili na antenie.Na discovery był też program o nazwie za kratkami czy coś takiego,i w jednym odcinku był gośc co siedział z kolegami w brazylijskim więzieniu za próbę przemytu narkotyków i i była rekonstrukcja zdarzeń i on opowiadał o tym.Naprawde ciekawe.na zakończenie mówi że po wyjściu ożenił się z łądną brazylijką a pierwsze pytanie teściowej brzmiało "gdzie się nauczyłeś tak dobrze mówic po portugalsku?:P.Jeszcze lubię cejrowskiego na tvp

 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2010-02-02, 19:46   

Macie tematy :lol: Ja czasami oglądam Discovery szczególnie podoba mi sie serial ''Brudna robota'' Niezłe było jak był na farmie krów :->

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group