Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Morowe Jezioro
Autor Wiadomość
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2015-04-28, 21:07   

Noo to nakłoniliście mnie do ponownego podejścia do tej mapy, kiedyś grałem, ale z teg co pamiętam to znudzila mi sie gdy doszedlem do garnizonu ze smokami, a nie mialem czarów, jakoś tak (zreszta nie ważne).
Lubie mapy w których należy planować ruch i walki.
Jakie miasto polecacie?

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-04-29, 16:17   

Bierz to, w czym czujesz się dobrze. Jak umiesz farmić demony to inferno. Nekro jest mega proste. Conflux dobry do szybkiego zlikwidowania niebieskiego/czerwonego. Ewentualnie bastionem też szybko go zniszczysz. Ale potem zostanie fioletowy. Bierz po prostu czym umiesz i lubisz grać.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Konsumenci 2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-04-29, 20:10   

Jeśli masz wystarczające umiejętności to wszystkim przejdziesz ,ale ostrzegam nie przejmuj się niepowodzeniami i rób dużo savów bo trafiają się sytuacja ,gdzie musisz się czasami cofnąć o większy okres czasu do tyłu z różnych przyczyn :)
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2015-04-30, 09:05   

Ale uwazaj abys nie cofnal sie o wiekszy okres czasu do przodu.
Rozmiary mapy czynia ja dosc prosta. Najwiekszy problem to pokonanie smokow na bramie.
Sam przechodzilem ja na 200% z wylaczonym w edytorze fortem.
Tak jak mowilem, rozmiar mapy i dostep do niebieskiego oponenta daja nam szeroki wachlarz mozliwosci. Na poczatku bezproblemowo wiekszosci walk mozna unikac.

 
 
klaman 
klaman

Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 3
Wysłany: 2015-09-01, 15:58   .

Bardzo wymagajaca mapa . Mega satysfakcja za kazdym przejsciem jej na poziomie trudnosci 200 %. Mozna dobrze rozegrac te mape np nekropolia uzywajac nekromancji..
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2015-09-01, 18:51   

Teraz dopiero zauważyłem, że napisałem relację z gry na 200% Confem i nie zakończyłem relacji ;]
Tak więc w mega skrócie:
Niebieski szybko załatwiony bez problemów. Potem jak Polacy, Litwini i Rusini ze Szwedami - unikać dużych bitew (z mainem fioletowego) i niszczyć małe oddziały zgarniając staty i armię. W końcu zacząłem wyrównywać straty do wroga i najpierw jedna armia (bitwa z wielkimi stratami, ale kilka lvl upów), potem partyzantka i w końcu wszystkie wrogie armie wybite. Potem patrol i jak już miałem olbrzymią przewagę to wbiłem do homelandu fioletowego i po grze.
Było łatwo, ale tylko dlatego, że niebieski też miał WŻ. Spróbuję kiedyś z 2x3 innymi miastami na 200%.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Volkor
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-01, 20:31   

jakby ktoś nie mógł znaleźć w katalogu map H3, to angielski tytuł tej mapy brzmi Pestilence Lake :mrgreen:
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2021-01-16, 14:37   

Mi sie wydaje ze najłatwiej jest Bastionem. Najtrudniejsza jest wczesna faza gry, Bastion z up'em elfow ją ulatwia. Na dodatek na starcie pod nosem mamy 3 tartaki, co pozwoli efektywniej je rozwijac.
Mi sie udalo przejsc w 65 dni, przy czym nie gonilem za wynikiem. Dwóch głównym bohaterów to oczywiscie kyrre i mephala, duzo pomogl niebieski któremu ku memu szczesciu tez wylosowalo bastion.
Fioletowy gdy sie pojawił nie sprawił zadnych wiekszych problemów, nie uzbierał zadnej wiekszej któa byla by wyzwaniem.
Gralem na hocie, czy to moglo zmienic gre CPU na mniej wymagajacą? Czy mi sie tak poprostu udalo

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group