Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Badziew
Autor Wiadomość
Maciej


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 25
Wysłany: 2009-03-17, 20:26   

Masterangello napisał/a:
Maciej napisał/a:
Nałogowo nie gram, mogę się mylić, ale jak dla mnie zombi są ciekawe i przydatne w obronie i w starciu bezpośrednim. Co do upiorów to sądzę że je niesprawiedliwie oceniasz, zabierając manę mogą nieźle wkurzyć, no i nadają się do wojny podjazdowej.


Tak zgadzam sie Macieju zombi sa ciekawe ale jak przeciwnik gra po 6 piwach i i ledwo co naciska na myszke a co dopiero kursorem na stwory.Tak w bezposrednim nie maja sobie rownych.W posrednim czasem rzuca lawa.Tak Macieju upiory potrtafia wkurzyc czasem przez nie wyrzucam lapa za okno bo tak sie wkurzam , sa znakomite do wojny podjazdowej-podjezdzasz podjezdzasz i podjezdzasz.Matko Jestes 2gim aisztajnem chlopie! same madrosci widze heh.

Jak mam nie pisac jak patrze na takie madrosci to mnie cos od srodka normalnie nie wiem co mnie strzela :)

Zacznij używać opcji autokorekty albo weź słownik ortograficzny, no chyba, że jesteś obcokrajowcem i wszystkie spółgłoski miękkie wymawiasz twardo.
A propos wojna podjazdowa znaczy uderzyć i uciekać, a nie podjeżdżać, o ile też dobrze pamiętam to upiór nie jeździ tylko lata.
 
Masterangello
Gwiazda Portalu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 104
Wysłany: 2009-03-17, 21:58   

mam angielska Viste i nie mam polskich znakow.a nie chce mi sie ciagle poprawiac.Reszty nie chce mi sie komentowac bo szkoda czasu i mojego zdrowia

 
Maciej


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 25
Wysłany: 2009-03-17, 22:07   

To po co w ogóle dyskutujesz na Forum jak jesteś taki heja? A jak Ci się nie chce ciągle poprawiać to przenieś się na forum angielskojęzyczne. Mimo, że niedawno zacząłem to troszeczkę kultury poproszę... Masterangello tłumaczy się chyba Mistrz Aniołów lub Mistrz Anielski ale cierpliwości to Ty nie masz...
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-03-18, 09:13   

Maciej napisał/a:
To po co w ogóle dyskutujesz na Forum jak jesteś taki heja? A jak Ci się nie chce ciągle poprawiać to przenieś się na forum angielskojęzyczne. Mimo, że niedawno zacząłem to troszeczkę kultury poproszę... Masterangello tłumaczy się chyba Mistrz Aniołów lub Mistrz Anielski ale cierpliwości to Ty nie masz...
:lol:
dobrze powiedziane
Cytat:
Reszty nie chce mi sie komentowac bo szkoda czasu i mojego zdrowia
:roll:

 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2009-04-03, 20:56   

po kolei z Nekro: zombie - tylko na przemiał, i zjawy słaba umiejętnośc i staty, no i kościany smok - wiadomo.. Bastion - pegazy, zapierdala to jak się patrzy, a słabiutkie..
Zamek - mnisi, Lochy - wszyscy bohowie to dla mnie badziew, pw z wyglądu :-P , jednostki to samo, oprócz Czarnych Smoków..
Forteca - gremliny, gargulce i golemy - wolne cholernie
WŻ - żywiołaki wody, nie lubię ich po prostu, słaby dmg, słaby wygląd..
Inferno - chochliki - za wszystko.. Twierdza - cyklopy, jakieś takie bez wyrazu i jednak za słabe jak na 6lvl, Cytadela - reptiliony, gnolle, no i bazyliszki - umiejętnośc ok, ale tak szybko padają..

Fantasy.. better than life..?
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-04-03, 23:18   

bartman napisał/a:
wszyscy bohowie to dla mnie badziew

No akurat loch ma świetnych bolków, bo woje mają ogromne szanse na kluczowe umiejętności, a magowie idą w moc na maxa.
Cytat:
jednostki to samo, oprócz Czarnych Smoków

Słabe to są tam tylko trogi (z shaktim są jednak bardzo dobre) i chimery. Najsilniejsze minosy i smoki.
bartman napisał/a:
WŻ - żywiołaki wody, nie lubię ich po prostu, słaby dmg, słaby wygląd..

Dmg mają lepszy od gryfa, więc czemu słaby?
bartman napisał/a:
chochliki

Na demony idealne :-P
bartman napisał/a:
za wszystko..

A farmowanie demonów? Dzięki niemu inferno może rozłożyć nawet zamek, z archami...
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2009-04-04, 01:20   

Malekith napisał/a:
bartman napisał/a:
wszyscy bohowie to dla mnie badziew

No akurat loch ma świetnych bolków, bo woje mają ogromne szanse na kluczowe umiejętności, a magowie idą w moc na maxa.


a teraz..

bartman napisał/a:
Lochy - wszyscy bohowie to dla mnie badziew, pw z wyglądu :-P


prawie.. to samo..

nie ukrywam przecież że moja wypowiedź o Lochach jest subiektywna,,prawda?

Malekith napisał/a:
WŻ - żywiołaki wody, nie lubię ich po prostu, słaby dmg, słaby wygląd..

Dmg mają lepszy od gryfa, więc czemu słaby?


ok..ale gryf ma do tego morale i zajeb... umiejętność

a chochliki to rzeczywiście jedynie materiał..czy raczej użyteczna żywa tkanka :-D

Fantasy.. better than life..?
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-04-04, 12:48   

bartman napisał/a:
nie ukrywam przecież że moja wypowiedź o Lochach jest subiektywna,,prawda?

Ale to są fakty. To tak jakby powiedzieć, że crag ma słabą specjalność, albo że loga jest cienka...
bartman napisał/a:
ok..ale gryf ma do tego morale

Brak morali bywa czasem bardzo przydatny.
bartman napisał/a:
i zajeb... umiejętność

Lód za to strzela i to dość dobrze...
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2009-04-04, 13:00   

Malekith napisał/a:
bartman napisał/a:
nie ukrywam przecież że moja wypowiedź o Lochach jest subiektywna,,prawda?

Ale to są fakty. To tak jakby powiedzieć, że crag ma słabą specjalność, albo że loga jest cienka...


no nie całkiem, po pierwsze określenie BADZIEW jest dośc pojemne i temat ten z założenia jest inny niż np. jednostka 1lvl, smoki vs archy itp
także chylę czoła przed wiedzą i znajomością statów, ale Twoja chłodna ocena bardziej pasuje tam a nie tu.. nie lubię Lochów, bo jednostki są paskudne i bohowie nieciekawi, jak dla mnie przynajmniej.. i dla tego są BADZIEWNE

Fantasy.. better than life..?
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-04-04, 13:20   

bartman napisał/a:
nie lubię Lochów, bo jednostki są paskudne i bohowie nieciekawi, jak dla mnie przynajmniej.. i dla tego są BADZIEWNE


Chyba o to chodzi by nadać trochę grozy grze, przecież nikt do końca nie będzie grał tylko w Mario. A małe urozmaicenie zawsze się przyda. Lochy mają bardzo dobrych bohów. W szczególności: Z talentem Magicznym, Logistyką i Minosami. To moje "najbardziej ulubione Bohowie". ;-)
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2009-04-04, 13:28   

The Shadow napisał/a:
przecież nikt do końca nie będzie grał tylko w Mario


..za mroczne dla mnie hehe..

jeżeli chodzi o trochę grozy to wolę Nekro, które nawiązuje do bardziej klasycznej jej odmiany..
Lochy są dla mnie zbyt wymyślone popatrz na troglodyty - zero pomysłu na jednostkę, czy oczy - są bardziej kosmiczne niż Inferno ;-)
harpie - kojarzą mi się z morzem i w ogóle mi do tego zamku nie pasują

Lochy to zlepek różnych pomysłow, w moim przekonaniu nieudany

Fantasy.. better than life..?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-04-04, 16:42   

bartman napisał/a:
Lochy to zlepek różnych pomysłow

z tym się zgodzę
bartman napisał/a:
w moim przekonaniu nieudany

może nie tyle co nie udany co przekombinowany, ale już się przyzwyczaiłem to tego - teraz w loch zaczął mnie razić wygląd miasta w środku - to dopiero jest takie pozlepiane :-|

 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2009-04-04, 17:45   

Skwer napisał/a:
teraz w loch zaczął mnie razić wygląd miasta w środku - to dopiero jest takie pozlepiane :-|


no faktycznie jest.. nie ma porównania np. z wyglądem Cytadeli czy Bastionu..

Fantasy.. better than life..?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2009-04-04, 17:53   

bartman napisał/a:
no faktycznie jest.. nie ma porównania np. z wyglądem Cytadeli czy Bastionu..

Jeżeli mówicie o tym to najlepiej dopasowane jest Inferno, każda jednostka pasuję do tego miasta, a w środku żaden budynek nie gryzie się z pozostałymi.
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-04-04, 18:24   

Paweł napisał/a:
Jeżeli mówicie o tym to najlepiej dopasowane jest Inferno, każda jednostka pasuję do tego miasta, a w środku żaden budynek nie gryzie się z pozostałymi.


Dokładnie. Wszystko takie "gorąco-ogniste". Tak jak powinno być piekiełko.
Ale drugim takim troche niewypałem jest według mnie Nekropolia.
Bo ta kuźnia i jeszcze jakieś inne budnyki świecące na różowo, to nie to. A reszta już jest git ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group