Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze wcielenia
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 18:36   Nasze wcielenia

Tarnoob aka Tarnum zwany Jedwabislavem ogląda wzniesione właśnie drugie piętro gmachu Kolegium. Co prawda jest jeszcze puste, ale zapełnia się o wiele szybciej, niż poprzednie. Chcąc ugościć siedmiu pretendentów do tytułu Mentora Kolegium, gestem przywołuje ich do świeżo zastawionego stołu. Jedzenie wygląda na przygotowane przez amatora, ale jest go całkiem sporo, jest elegancko ozdobione i widać, że włożono w nie wiele pracy.
"Towarzysze, zapraszam do stołu, mimo iż nie jestem tutaj gospodarzem" - mówi swoim dziwnym głosem. "Musimy przedyskutować kilka spraw. Przede wszystkim interesuje mnie, skąd przybywacie, jaka jest wasza profesja i czy przeżyliście kiedyś jakieś interesujące przygody. Moja historia nie jest zbyt ciekawa i długa - jestem półsztucznym cyborgo-eksperymentem magiotechnologiczno-technomagicznym. Kolekcjonuję stare graty, wertuję wiele Kronik i od czasu do czasu prowadzę wyprawy ekspedycyjne. Po co? A no, szukam śladów technologii Starożytnych. Jak dotąd nie mam na koncie zbyt wielu osiągnięć (ledwie kilka miotaczy, tym tylko jeden działający), ale chyba jestem na dobrej drodze. Aktualnie mieszkam w Celeste i pobieram wieczorowe lekcje w gildii oświecenia. A co o Was?
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-06-18, 21:15   Re: Nasze wcielenia

Tarnoob napisał/a:
Tarnoob aka Tarnum zwany Jedwabislavem ogląda wzniesione właśnie drugie piętro gmachu Kolegium. Co prawda jest jeszcze puste, ale zapełnia się o wiele szybciej, niż poprzednie. Chcąc ugościć siedmiu pretendentów do tytułu Mentora Kolegium, gestem przywołuje ich do świeżo zastawionego stołu. Jedzenie wygląda na przygotowane przez amatora, ale jest go całkiem sporo, jest elegancko ozdobione i widać, że włożono w nie wiele pracy.
"Towarzysze, zapraszam do stołu, mimo iż nie jestem tutaj gospodarzem" - mówi swoim dziwnym głosem. "Musimy przedyskutować kilka spraw. Przede wszystkim interesuje mnie, skąd przybywacie, jaka jest wasza profesja i czy przeżyliście kiedyś jakieś interesujące przygody. Moja historia nie jest zbyt ciekawa i długa - jestem półsztucznym cyborgo-eksperymentem magiotechnologiczno-technomagicznym. Kolekcjonuję stare graty, wertuję wiele Kronik i od czasu do czasu prowadzę wyprawy ekspedycyjne. Po co? A no, szukam śladów technologii Starożytnych. Jak dotąd nie mam na koncie zbyt wielu osiągnięć (ledwie kilka miotaczy, tym tylko jeden działający), ale chyba jestem na dobrej drodze. Aktualnie mieszkam w Celeste i pobieram wieczorowe lekcje w gildii oświecenia. A co o Was?


Eh ledwo to przeczytałem:/
Tarnoob pisz "po polsku" oki??
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 21:34   

jasne, ale chodzi o czcionkę, czy o styl? ;-) A ty też napsiz cos o sobie, a wlasciwie "swojej postaci". Cieakwie sie robi i klimatycznie.
 
Bartas 


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: 2008-06-18, 21:39   

Tarnoob napisał/a:
jasne, ale chodzi o czcionkę, czy o styl? ;-) A ty też napsiz cos o sobie, a wlasciwie "swojej postaci". Cieakwie sie robi i klimatycznie.


ani o czcionke ani o styl poprostu Twoje zdania są za długie i zbyt skomplikowane ;-)
Napisze coś jak wymyśle new magie
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-19, 11:02   

Tarnum mojego koloru użyłeś i mi sie to nie podoba

Majer jest to psychopatyczny hipnotyk i mag ciemnych sil. Do perfekcji opanował sztukę kontroli umysłu i teraz chce ja wykorzystać przeciwko wam HA HA HA !!!

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 12:06   

To w końcu hipnotyk, czy szlachic? ;-) A fioletowy kolor zarezerwowałem sobie jeszcze w i edycji konkursu :-)
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-06-19, 13:59   

Człowiek, urodzony w Kloszardlandzie(nie znajdziecie się tam, bo to ukryty kraj, chyba że was tam wpuszczę), aktualnie Lord(Książe plus Możnowładca, czyli trzeba najpierw dostać miasto, a potem je tak poprowadzić żeby stało się stolicą prowincji, no i trzeba było chodzić do szkoły z aktualnym królem XD) Śmietnika Wschodniego(jedna z prowincji) i Władca Międzymordzia(miasto takie). Za sobą mam studia magiczne, a teraz odkrywam nowe światy.

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-19, 14:03   

lol772-może wcielić się w dowolną postać,obecnie jest twoim najgorszym koszmarem HAHAHAHA
 
Retech 



Wiek: 28
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-06-19, 14:26   

Retech - pół człowiek, pół wampir, studiuje magię i fascynuje się smokami. Gdy ostro sie wkurzy, lub zostanie ciężko ranny przeważa nad nim strona wampira. Gdy ktoś go zaczepi, jego standardowy tekst to: "Bo cię ugryzę..."

http://smokoligia.dbv.pl/news.php
Dragons are fantastic creatures...
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-06-19, 14:33   

Post wykasowany
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2008-06-19, 22:42, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-06-19, 14:42   

Jestem lordem sex shopów i burdeli .Jako jeden z nielicznych opanowałem magię mrocznych filozofów,pedofili i pedałów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-06-19, 14:57   

Niezłe wszystkie "lubi rzucać czary magii zagłady" mnie to rozwaliło!
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2008-06-19, 15:03   

Post wykasowany
Ostatnio zmieniony przez Malekith 2008-06-19, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-06-19, 16:00   

Bartman - Ojciec Chrzestny Krzemolina... :-P

Fantasy.. better than life..?
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 17:33   

Hmm... A ja w wolnym czasie ratuję świat.... :-P
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group