Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Gry komputerowe- ogólnie
Autor Wiadomość
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-15, 12:19   

Za wolno info szukasz już to widziałem w ten sam dzień co wrzucone na neta zostało. A rozwiązałeś zagadke na głownej tronie ubi. nagrodą jest losowanie gdzie można do studia montrealu pojechać. Ja rozwiązałem sam. Ale konta i zgłoszenia nie dawałem.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-06-15, 14:16   

Przecież nie chodzę cały czas szukając informacji.Raz na jakiś czas wejdę zobaczyć co nowego i wtedy to może już nie są najnowsze informacje. :-)
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-17, 13:13   

Chce wam polecić fajną strzelanke przez neta, darmową oczywiście, która ruszy na każdym sprzęcie. Narazie trzeba się bawić w beta klucze bo nie wszystko w niej dopracowane, ale gra już w nią trochę ludzi. Rok produkcji 2008-2008 jakoś tak.

http://www.battlefield-heroes.com/


Więc tak zakładamy konto na EA następnie trzeba podać klucz beta i można grać pod tym adresem

http://www.battlefieldheroes.com/

Dam info jak zdobyć beta klucz

"Każdy kto nie miał jeszcze okazji zdobyć klucza do BF:H niech czym prędzej uda się TUTAJ.
Jeśli nie macie konta, załóżcie je, po czym klucz aktywacyjny zostanie wysłany na email przypisany do Waszego konta, więc uważajcie co "wklepujecie".
Co zrobić dalej?

1. Wejść na stronę beta.battlefield-heroes.com
2. Ustalić identyfikator użytkownika oraz hasło wykorzystywane przy logowaniu do
gry.
3. Aktywować na stronie otrzymany numer seryjny korzystając z funkcji: Activate my Beta Key.
4. Stworzyć konto na EA Nation (jeśli go nie masz) korzystając z opcji: Signup for an EA Account. Ważne - na różnych etapach logowania do gry strona będzie pytała o login do strony Battlefield Heroes (ten podawany jako pierwszy) lub o login do EA Nation. Nie pomyl tych dwóch rzeczy.
5. Na podanej wyżej stronie zalogować się do posiadanego konta EA Nation i powiązać je z posiadanym numerem seryjnym bety.
6. Wcisnąć Play Now! aby ściągnąć program (tzw. client) niezbędny do uruchomienia gry i wykonać wszystkie polecenia, które pojawią się na ekranie.
7. Grać!

Miłej gry!"

Wzięte z http://www.mmorpg.org.pl/

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-06-17, 14:23   

Nie chcę nic mówić, tylko jak niedawno zapodałem linka na Wormsy to ktoś mi sprzątnął tzw. Usunął link, ale dobra :-> Oblookam ten link, niech Cię głowa o to nie boli, tylko musze się oduzależnić chwilowo od cs'a...
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4008
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-06-17, 20:40   

Jak przejdę "Prince of Persia" to może zobaczę tą grę, Majer. Chociaż jakoś nie mam przekonania do takich gier.
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-09-18, 17:40   

Drodzy forumowicze! Czy ktoś z Was mógłby polecić mi grę z takiego zakresu oczekiwań: chodzi o symulator lotu jakimś samolotem bojowym (myśliwcem, bombowcem, czymkolwiek), zależy mi bardziej na ciekawej fabule niż na realizmie, może być w klimatach II wojny, ale nie musi, no i najważniejsze: żeby gładko poszła na moim kompie: P4 2,6 Ghz, Radeon 9200 128ram, 1 GB Ramu i żeby była do zdobycia. Wydaje mi się, że jest tu dużo zapalonych graczy i to dobre miejsce na takie poszukiwania? :-)

Kampanie <3
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-09-18, 20:27   

zny napisał/a:
Drodzy forumowicze! Czy ktoś z Was mógłby polecić mi grę z takiego zakresu oczekiwań: chodzi o symulator lotu jakimś samolotem bojowym (myśliwcem, bombowcem, czymkolwiek), zależy mi bardziej na ciekawej fabule niż na realizmie, może być w klimatach II wojny, ale nie musi, no i najważniejsze: żeby gładko poszła na moim kompie: P4 2,6 Ghz, Radeon 9200 128ram, 1 GB Ramu i żeby była do zdobycia. Wydaje mi się, że jest tu dużo zapalonych graczy i to dobre miejsce na takie poszukiwania?

Battle of Briain2 lub 3:Wings of Wictoryjeśli szukasz symulkatora.Strategicza też troche jest :mrgreen: .
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-09-20, 08:36   

Cytat:
Drodzy forumowicze! Czy ktoś z Was mógłby polecić mi grę z takiego zakresu oczekiwań: chodzi o symulator lotu jakimś samolotem bojowym (myśliwcem, bombowcem, czymkolwiek), zależy mi bardziej na ciekawej fabule niż na realizmie, może być w klimatach II wojny, ale nie musi, no i najważniejsze: żeby gładko poszła na moim kompie: P4 2,6 Ghz, Radeon 9200 128ram, 1 GB Ramu i żeby była do zdobycia. Wydaje mi się, że jest tu dużo zapalonych graczy i to dobre miejsce na takie poszukiwania?

Red Baron ale to z I wojny bardziej.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4008
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-09-24, 19:59   

Po długiej katordze przeszedłem wreszcie: Prince of Persja- Piaski czasu. ;-) Dwa razy podchodziłem do tej gry, raz znudziła mnie na 75%, ale wziąłem się w garść i ją jednak przeszedłem do końca, lecz nie kontynuowałem gry od zapisu tylko zacząłem od nowa, aby wczuć się lepiej w klimat.

Ogólnie to mam pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o tą grę, zanim zacząłem w nią grać to uważałem ją raczej za badziew, który nie jest warty przejścia. Teraz mam całkiem inne zdanie, ponieważ była tam wspaniała fabuła i bardzo dobrze obmyślone pułapki, przez które przejść było trzeba. Jutro biorę się za "Duszę wojownika", która przez większość graczy uważana jest za lepszą grę. ;-)
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-11-21, 10:41   

gram ostatnio w dragon age ale nie moge rozwalic ogra na mniej wiecej 2 % gry moze jakies sugestie? ma 5 lvl czlowiek, wojownik, 2 bronie. druzyna: mag, szary straznik i pies. odbiore mu najwyzej 2/3 hp

 
 
zny 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 93
Wysłany: 2009-11-21, 14:07   

A grał ktoś w Jedi Knighta 2 albo akademię? Zastanawiam się czy sobie nie zrobić reinstala :D

Kampanie <3
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-11-23, 08:43   

Sporo gram w SPORE.Nawet założyliśmy z kumplami kółko graczy Spore!
 
 
SebaSan1981 
Astromaniac



Wiek: 42
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: South Elmsall UK
Wysłany: 2009-11-23, 16:50   

Ja obecnie na PC poza Herosami nie gram wogóle. Kiedyś grałem dość dużo, teraz nie mam na to zbyt wiele czasu. Jak juz to wolę pograć na snesie. Jakoś te nowe gry na PC mnie do siebe nie przekonują. Wszystkie są odtwórcze mimo że graficznie i dźwiękowo lepsze od starszych. Być może jest to spowodowane sentymentem ale wolę sobie odpalić np. stare GTA2, NHL Open Ice Challenge, Fallouta2 albo Wrestlemanię niż grać w nowinki. Jestem graczem starej daty i wolę po prostu gry które interesowały mnie przed laty, bez interesowania się najnowszymi produkcjami.


...figurkowy zawrót głowy ;)
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-11-24, 09:18   

SebaSan1981 napisał/a:
Jak juz to wolę pograć na snesie. Jakoś te nowe gry na PC mnie do siebe nie przekonują. Wszystkie są odtwórcze mimo że graficznie i dźwiękowo lepsze od starszych.

ja tez wole starsze: gothic, heroes, ostatnio hitman, pop itd aLE nowe sa tak samo dobre moze nawet niektore sa lepsze tylko trzeba wiedziec w co grac:)

1. nie brac nowych kontynuacji starych gier bo to zazwyczaj rozczarowuje
2. miec porządnego PC
3. duzo czasu przede wszystkim

nie chce mi sie w starych grzebac bo sa tam tak samo beznadziejne gry jak i w nowych tylko stare sa juz przetestowane i polecane przez znajomych a nowe sami sprawdzamy. wystarczy miec troche checi i kazdy cos dla siebie znajdzie

wiekszosc graczy woli starsze gry bo tez gdzies w tych momentach zaczeli swoja przygode z nimi a teraz nowe juz ich tak nie zaskocza...

 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4008
Skąd: 6752
Wysłany: 2009-11-28, 21:57   

Gram teraz w prawdziwą szatańską grę, która nosi tytuł- "Painkiller". Zainspirowała mnie tak gra już bardzo dawno temu, ale jakoś nie mogłem się zebrać, aby w nią zagrać na serio. Wczoraj zagrałem i nie żałuję, gra jest, w niektórych momentach przerażająca, najbardziej strasznym miejscem jak dotąd wydaje mi się "Wariatkowo"- te krzyki i wrzaski naprawdę mogą przestraszyć.

Ponadto gra dysponuje bardzo dobrą grafiką jak na czas wydania. Bronie są dopracowane w stu procentach, chyba nie zapomnę tego karabinu na kołki, którego animacja była wspaniała, należy też dodać, że autorzy dopracowali, także coś takiego jak przybicie kołkiem wroga do ściany.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że gra została stworzona przez polaków. Zdecydowanie polecam tą grę każdemu kto lubi FPS, bo to obowiązkowa pozycja dla każdego prawdziwego gracza. ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 15
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group