Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Gry komputerowe- ogólnie
Autor Wiadomość
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-04-29, 11:10   

Co do tego że ma wyjść AC2 było wiadomo już dawno,ale pewnie będzie jak zawsze,czyli najpierw konsole pół roku później pecet.Z tej stronki którą podałeś mam awatar :-)
Mnie wkurzała monotonność zadań które trzeba było wykonać żeby móc wykonać główne zlecenie.Poza tym przeszkadzało mi że asasyn nie potrafił pływać.
Za to walki były świetne.Moje ulubione metody:rzucanie na stragany przeciwników,zrzucanie z dachu,przełamanie chwytu i kontra i ataki specjalne ale tylko wtedy gdy mi się chciało.Nie wiem jak wy ale ja używałem wszystkich broni,krótkie ostrze do walki w uliczkach przeciw grupie przeciwników,itd.
Byłbym zapomniał najbardziej nie odpowiadało mi rzucanie kamieniami lub strzelanie z łuku przez żołnierzy podczas gdy nie chciało mi się zabijać moich wrogów.Gdy na dodatek podczas odpadania nie zdążyłem się jeszcze raz złapać chwytu,schodziłem na dół i rozpoczynałem rzeź.W ostatnim momencie gry zrobili trochę za dużą siekę.

Co do kolejnej części to na pewno wydarzenia będą w czasach Leonardo da Vinci i najprawdopodobniej miejscem akcji będzie Wenecja.
Lepiej jak wam dam link żebyście sobie poczytali:
http://www.cdaction.pl/news/6077
http://www.cdaction.pl/news/6094

Jak dla mnie to to zadrapanie jest spadającą wazą którą potrącił główny bohater(gdy biegł po dachu oczywiście) i oznacza to że nadciąga.
Patrząc na pierwsze obrazki z gry,nasuwa się pytanie,jak będzie się ukrywał nasz bohater.W czasie pierwszej części czyli czasy krucjat jego strój umożliwiał mu przebywanie wśród uczonych,ale w czasach Vinciego ludzie się tak nie ubierali.
Z pewnością Leonardo będzie w grze kimś ważnym,skoro na pocztówce jest o nim mowa.

Ja osobiście czekam na konwersje Fable 2 z konsol na kompa.Jedynka mi się bardzo podobała,wiec mam nadzieje że 2 będzie tylko lepsza.Poza tym w tym roku czekam na Risen i Gothic Arcania Tale.
 
Tomson 
FanOfRealMadrid



Wiek: 29
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: PoLaNd
Wysłany: 2009-05-01, 12:34   

Ja to pykam w Fife08 i Pes2009 ;D

"Napisz nazwy wszystkich wielkich klubów, a kiedy skończysz, nad nimi wszystkimi napisz Real Madryt"
 
 
Laxx 
Tawerniana Diablica



Wiek: 33
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 68
Wysłany: 2009-05-05, 17:52   

A ja pykałam parę lat temu w Raymana xD hehe i Crock`a ;-) ach, i te przygłupawe Simsy... :mrgreen:

No a teraz Herki. Głównie one (zwłaszcza III). Czasem inne strategie np. Polanie 2 ;-)

Redaktorka serwisu Tawerna.biz :)
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-05-30, 22:46   

Nieoficjalny trailer z AC 2.Najnowszy wyciek jest dostępny na:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-05-31, 09:31   

No to może trochę moich gierek :evil: :
H3(Sod+AB),Dark Meesiah,Wiedźmin.Titan Quest, Worms Arm, Worms WP,Oblivion, Drakened Sky, Gothic1,2,3 , Diablo2, Cs 1.6, Crock, Rayman2 (z dzieciństwa :p), MM6,MM7,MM8, I.G.I 1/2, Baldur's Gate... No i musze jeszcze się namyślić, bo tytuły pozapominałem, jak coś to dopisze :)
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-05-31, 10:05   

A ja gram teraz w (i grałem) Prince of Persia Dusza Wojownika, GTA VC, NFS MW, Delta Force Xtreme, PES 6, Fifa 09 i 08, Fable Zapomniane Opowieści, no i dalej nie wiem (nie pamiętam i reszta gier jest mnie znacząca) a Gothic 1,2 -grałem w nie więcej niż we wszystkie gry (z wyjątkiem H3) razem wzięte. No i Gothic 3 i Heroes 3 w którym nie mogę ostatnio odnaleźć tej "mocy i magii" :-/ z pół roku w nie nie grałem

 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-05-31, 13:20   

Taaa... RPG są najlepszym rodzajem z wszystkich gier... Ta magia, potwory... przygoda, ah....
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2009-05-31, 15:29   

The Shadow napisał/a:
Taaa... RPG są najlepszym rodzajem z wszystkich gier... Ta magia, potwory... przygoda, ah....

ja mówię o heroes 3.. ogólnie to w H3 grałem najwięcej ale teraz jakoś straciłem zapał do tej gry :-/

 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-05-31, 19:47   

Skwer napisał/a:
ja mówię o heroes 3.. ogólnie to w H3 grałem najwięcej ale teraz jakoś straciłem zapał do tej gry



Powiem szczerze, ja 12 razy miałem taką sytuację, ale pod długiej przerwie, znajdź sobie jakiś zapalonych kolegów, fanatyków, co z tobą zagrają i powróci ten smak. Zrób sobie przerwę...najlepiej długa.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2009-05-31, 19:59   

The Shadow napisał/a:
Powiem szczerze, ja 12 razy miałem taką sytuację, ale pod długiej przerwie, znajdź sobie jakiś zapalonych kolegów, fanatyków, co z tobą zagrają i powróci ten smak. Zrób sobie przerwę...najlepiej długa.

Hmm... O ile mi wiadomo ta przerwa trwa już bardzo długo, zbyt długo, gdzieś pewnie z rok. Ja do Heroes 3 powracam tak co jakie 1,5 miesiąca, przechodzę 6-10 scenariuszy i znowu zarzucam grę na jakiś czas. :-) Heroes 3 to dobra gra, ale trzeba grać z rozsądkiem, aby się nie uzależnić. ;-)
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-05-31, 22:58   

Paweł napisał/a:
Heroes 3 to dobra gra, ale trzeba grać z rozsądkiem, aby się nie uzależnić.


Gra bardzo fajna, ale jak już jesteś w trakcie gry, to ona się po pewnym czasie zacznie nudzić. Grasz w ten sam scenariusz czasem po 5h, wiesz wszystko o tym świecie, nic Cię nie zaskoczy... No tak, żeby nie stracić do końca tego smaku trza robić przerwy, bo inaczej to wszystko się po prostu znudzi.
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-01, 11:23   

alt niestety nie zobaczyłem filmiku. Już usunięty a szkoda. Powiedz chociaż co w nim było albo jak ci sie uda zapodaj nowego linka.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-06-01, 13:01   

The Shadow napisał/a:
Gra bardzo fajna, ale jak już jesteś w trakcie gry, to ona się po pewnym czasie zacznie nudzić. Grasz w ten sam scenariusz czasem po 5h, wiesz wszystko o tym świecie, nic Cię nie zaskoczy... No tak, żeby nie stracić do końca tego smaku trza robić przerwy, bo inaczej to wszystko się po prostu znudzi.

Na siłę problemy wymyślacie...
Po to są aż 2 polskie ligi h3, żeby się z kompem nie nudzić :P
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2009-06-01, 14:29   

Malekith napisał/a:
Po to są aż 2 polskie ligi h3, żeby się z kompem nie nudzić :P


Z czasem podnieta grania z żywym playerem znudzi się. Taka jest prawda. A z tą ligą to ja nie wiem, czasem ktoś chce, później ktoś nie może, coś mu się stanie i się nie pogra :)
 
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-06-01, 14:45   

The Shadow napisał/a:
Z czasem podnieta grania z żywym playerem znudzi się. Taka jest prawda.

Ja tam gram w lidze od listopada i mi się to w ogóle nie znudziło :)
The Shadow napisał/a:
A z tą ligą to ja nie wiem, czasem ktoś chce, później ktoś nie może, coś mu się stanie i się nie pogra :)

Po to jest lista chętnych do gry i opisy w gg. Zwykle się z nikim nie umawiam na jakąś godzinę (wyjątek to turniej), tylko rzucam krótkie "h3?" i jak ktoś chce grać to gram, a jak nie to nie. Jeśli na prawdę chcesz zagrać, to na pewno kogoś znajdziesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 15
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group