Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Malekith
2010-03-04, 18:48
FORUMOWICZ MAJA 2008
Autor Wiadomość
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-29, 20:26   FORUMOWICZ MAJA 2008

Zgodnie z sugestią Shaktiego, który widać się spieszy i może w weekend nie mieć czasu już teraz uważam głosowanie na forumowicza maja 2008 za otwarte ;-) Ostatecznie kilkanaście godzin nie zrobi nikomu różnicy, a nie chciałbym stracić jednego ważnego głosu ;-) Mam nadzieję, że nikt się na taką nagłą zmianę nie obrazi.

Jedna osoba = jeden głos

Zapraszam wszystkich uprawnionych do głosowania i jednocześnie przypominam, że uzasadnienie byłoby mile widziane ;-) [/b]
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-29, 20:39   

Mój głos oddaje na Shaktiego. Miałem dylemat miedzy Shaktim,Majerem i Bartasem. Z nimi sie ciekawie i na temat rozmawia.Znają się na rzeczy jednym słowem. Bartas jednak za krótko na naszym forum jest,Majer ostatnio mniej się udzielał,więc głos idzie na Shaktiego.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-05-29, 20:41   

...a więc po głębokim namyśle i rozważeniu wszystkich ZA i PRZECIW..
Ladies & Gentlemens.. itd

zagłosuję na Atosa
uzasadnienie: może nie jest najaktywniejszym forumowiczem ogólnie, ale za to jednym z najaktywniejszych w Hyde Parku - dzieki czemu kilka dyskusji osiagnęło fajny pułap :-)
do tego kilka ciekawych pomysłów między innymi na ten konkurs..
..co jeszcze.. ostatnio było tu słabo z postami, a Atos jako jeden z niewielu nie zawodził.. tyle tytułem uzasadnienia-więcej byłoby juz podejrzane.. :lol:

Fantasy.. better than life..?
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-05-29, 20:47   

Ja też zagłosuję na Atosa- m. in. za dobry pomysł z forumowiczem miesiąca, a także za to że PISZE Z SENSEM!!!

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-29, 21:01   

Wobec tego z tych obecnych czekam na Pawła. Sam się od głosu wstrzymam jeszcze i zrobię to w odpowiednim momencie ;-) Ale proszę nie podejrzewać oszustwa, bo nie robię tego żeby wpłynąć na wynik. Swój typ znam już od pewnego czasu
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-29, 21:06   

Mój głos idzie na... chciałbym sie nie wyłamywać i dać Atosowi. Główna zasługa to założenie tego subforum. Jednak nie to wydaje mi się najważniejsze.
Ostatnio forum coś tak jakby się uśpiło. a osobą która je rozruszała był Adolf właśnie. Troche mnie wkurza, że na wspomnienie o AH dostaje gorączki i nie potrafi spasować, ale to dzięki niemu znów jest życie, świeżość, i jest o czym pisać. Niech więc będzie Adolf.
Tylko obiecaj że zaczniesz zajmowac się poważniejszymi rzeczami np. graniem w herosów, pisaniem postów, a nie rozpisywaniem sie nad ortami kogoś tam.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-05-29, 21:07   

No pewnie że mój głos zostanie przekazany dla Atosa, głównie za to że jest zawsze opanowany i nie podejmuje pochopnych decyzji, stworzył ten oto konkurs, który uważam za o wiele lepszy od konkursu magii.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-30, 13:36   

Ja głosuje na Tarnooba za kolegium magii.
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-30, 14:15   

A to było w maju, czy wcześniej?

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-05-30, 14:19   

Może i zaczęło się wcześniej, ale w maju ten konkurs też był jeszcze aktywny, więc ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-30, 16:43   

A teraz mój głos, który otrzymuje... bez większych wątpliwości...

Shakti ;-)

Za co?

Shakti napisał/a:
Druga sprawa to to, że już dawno nie było żadnego nowego tematu i starałem sie trochę "na siłę" rozruszać forum.


Za to. Głównie. Lubię ludzi, którzy o to nasze małe miejsce starają się dbać. Ja też sie staram....;-) Drugi argument to ten ostatni post na mój temat w topicu o muzyce. Zabiłeś mi niezłego ćwieka ;-) Do teraz się zastanawiam ile w tym jest racji. Oczywiście ogólnie wysoki poziom postów, wiedza, opanowanie i konkretne argumenty w dyskusjach też nie są bez znaczenia.

Kontrkandydatem był Lord Kloszardes. Za ogólny styl i za ten mój przegapiony głos w sprawie kolegium magii. Ale uznałem, że jednej sprawy z drugą nie chcę mieszać ;-)

[ Dodano: 2008-05-30, 16:51 ]
Kto jeszcze nie głosował ?

Czekam na Tarnooba, Skwera, Piotera Zioma, Morhada, Morgana... jeszcze ktoś ?
mBehemot przyjął pozycję dostojnego obserwatora i się nie wypowiada, na kolegium magii też nie głosował więc na niego za bardzo nie liczę, ale ja do tematu zapraszam bo prawo głosu on ma ;-)

Nie wiem co z Majerem. Jest czy nie ma go? Kiedy wraca? Wie ktoś? W każdym razie chciałbym żeby zagłosował Majer będący Majerem, a nie kimś innym
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-31, 00:19   

To mój pierwszy post po powrocie bylem w Czechach było fajnie.

A mój wybór był już wcześniej bo wydaje mi sie ze w maju całym a nie końcówce tzn. (ożywienie forum chociaż szanuje shaktiego, adolfa i innych za to ze ożywili forum) jak również wydało mi sie trochę za proste zagłosowanie na Atosa za to ze stworzył ten konkurs.

Wiec teraz sącząc sobie Czeskie piwko (dobre jest :) ) wybieram Tarnuma za kolegium bo sie postarał na początku mówiłem to nie wypali lecz sam sie wkręciłem i jest mi z tym dobrze no najważniejsze ze wypaliło i sie userzy zaangażowali. Wy dobrze wiecie ze za Tarnumem nie przepadam lecz jestem teraz obiektywny.

Mam nadzieje ze w czerwcu jak zrobię w końcu Master AW i wypali będę miał szanse na usera miesiąca.

Gdzieś pisaliście ze może sie zdążyć coś typu ty na mnie ja na ciebie mam nadzieje ze to nie nastąpi i sam od was oczekuje byście zawsze byli realistami.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-05-31, 14:12   

w związku z tym, iż nie można głosować na samego siebie.. powstrzymuje się od głosu :-P

a tak na serio:

hmm... na hitlerowca na pewno nie zagłosuje, na nabijacza postów-też nie, na tego co pisze posty na 10 stron i tylko 2 zdania są na temat-nie ma mowy.. pewien osobnik który dąży do tego żeby sam został na forum <nie>.... długo bym tak mógł jeszcze wymieniać :-P na końcu został by tylko Atos i ja :mrgreen:
oddaje głos na Atosa, który jest jedyną (w miarę) inteligentną osobą na tym forum... jako jedyny się nie kłóci (tu zostawił pole popisu dla mnie), nie wyzywa nikogo (tu też ja prowadzę), jednym słowem użytkownik idealny... ale takich jak ja userów też te forum potrzebuje xD

 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-31, 15:30   

Rozumiem ze :

Skwer napisał/a:
hitlerowca
Adolf

Skwer napisał/a:
nabijacza postów
lol

Skwer napisał/a:
posty na 10 stron i tylko 2 zdania są na temat
Tarnum

Skwer napisał/a:
który dąży do tego żeby sam został na forum
???? To ja mam byc czy co ????

A jak nie to kim ja jestem twoim zdaniem ?

Skwer napisał/a:
który jest jedyną (w miarę) inteligentną osobą
sugerujesz ze reszta ludzi to ćwoki

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-31, 15:39   

Chwilowe podsumowanie, którego wyniki niezbyt mnie satysfakcjonują. Powiedzmy, że pierwsze koty za płoty. Trzy razy sprawdzałem czy nie pomieszałem cyfr

Atos- 4
Tarnoob- 2
Shakti- 2
Adolf39- 1

Głosowanie wciąż trwa ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group