Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Malekith
2010-03-04, 18:48
Sprawy organizacyjne
Autor Wiadomość
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-22, 00:21   Sprawy organizacyjne

Pomyślałem sobie, że przyda nam się jeden temat porządkujący, w którym będzie można zgłaszać pytania, skargi, zażalenia, wątpliwości i ogólnie dyskutować nad tą inicjatywą. Kto ma coś do powiedzenia- niech piszę tutaj.

Tytułem przypomnienia i informacji dla tych, którzy sprawy nie znają. Jej początków należy szukać na 3 i 4 stronie tematu "Propozycję" w dziale "Sprawy Forum". Chodzi o to, że co miesiąc będziemy wybierać forumowicza, który na tytuł Użytkownika miesiąca zapracował najsumienniej. Głosować będą mogli tylko ci userzy, którzy przekroczyli 100 postów (żeby uniknąć multiaccountów). Głosowanie będzie jawne (tajnego nie da się dobrze i obiektywnie przeprowadzić) i odbywać się będzie na tym subforum z końcem każdego miesiąca lub na początku następnego. Of kros 1 user = 1 głos.

A co w przypadku remisu? Ustalamy, że nikt sobie w danym miesiącu nie zasłużył albo robimy drugą turę? Ja polecałbym to pierwsze rozwiązanie, bo inaczej zrobiłby się bałagan. Ale to się jeszcze zobaczy.

Niniejszym ogłaszam oficjalne narodziny nowej świeckiej tradycji ;-)

[ Dodano: 2008-05-28, 17:27 ]
Cisza tutaj cosik panuje...

Gdzieś w weekend chciałbym zrobić głosowanie na Użytkownika Maja więc prosiłbym żeby osoby, którą chcą w tym wziąć udział potwierdziły swoją chęć na shoutboxie bądź do mnie na PM.

W razie wątpliwości piszcie gdzie się da i gdzie wolicie. Np. jeśli komuś nie podoba się zasada jawności głosowania. Przegadajmy to teraz, bo potem już będzie po herbacie.

Zapomniałem jeszcze o jeden zasadzie, bo to oczywistość jest, ale i tak może wspomnę: nie wolno głosować na siebie samego ;-)
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-28, 16:37   

Proponowałbym jeszcze żeby czasem nie podkładać do glosowania swoich kolegów,koleżanek,rodziny i takie tam.Ma być w tym chociaż trochę uczciwości.


Ja w tej chwili potwierdzam swój udział w glosowaniu.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-28, 16:41   

Od tego jest zasada minimum 100 napisanych postów by wziąć udział w głosowaniu. Żaden kolega, koleżanka czy własna świnka morska nie zdąży nabić 100 postów w dwa dni. Zresztą nikomu nie będzie się chciało tak męczyć dla jednego głosu. Myślę, że to skuteczna linia obrony jest.

Dziękuję pierwszemu chętnemu za potwierdzenie ;-)
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-28, 16:43   

Czyżby -skwer i Paweł maja powyżej 100 postów, więc mogą na siebie głosować .

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-05-28, 17:28   

No i co z tego że skwer ma powyżej 100 postów...
A po drugie jest już długo na forum i może sobie glosować na kogo chce nie prawda? ;-)
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-29, 08:29   

To gdzie i kiedy sie głosuje?

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-29, 14:11   

Jeszcze nie wiadomo ale po zatym nikt nie ma 1000 postów to nikt nie zagłosuje.
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-29, 14:52   

Gdzie? W tym subforum. W osobnym, jeszcze niezałożonym temacie.

Kiedy? Chyba pojutrze... tak, od soboty można będzie zacząć głosować. Potrwa na pewno przez całą niedzielę, możliwe, że także w poniedziałek. Zależy.

Lol nie żartuj ;-) Piszę jak byk i to kilka razy: 100. Naliczyłeś o jedno zero za dużo ;-)

Fajnie by było jeśli przy głosie znajdzie się jakieś uzasadnienie ;-) To nie jest punkt regulaminu, po prostu myślę, że to dobry pomysł ;-)
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-29, 15:43   

to kiedy głosujemy za maj bo koniec tuż tuż.
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-05-29, 16:07   

Lol, czasami to twoje teksty są że tak powiem żenujące(nie wiedziałem jak inaczej to nazwać). Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Szkoda. Atos wyraźnie napisał że głosowanie będzie w weekend. W ostatnim poście poświęcił tej informacji cały akapit(o ile dobrze pamiętam). Mówił że będziemy głosować od soboty. Sory za to żenujące, ale nie znalazłem innego słowa.

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-05-29, 17:01   

...to ja też zagłosuję... do weekendu 100 postów będę miał :-)

Fantasy.. better than life..?
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-29, 18:22   

Bartman ja nawet myślałem żeby dla ciebie wyjątek zrobić i cię dopuścić nawet bez tej setki ;-) Bo wiadomo, że poważny z ciebie forumowicz, a nie jakiś koleś. Ale fajniej będzie jeśli będziesz miał 100. Wtedy nikt się za szarganie reguł czepiał nie będzie ;-)

P.S. Ja już prawie na pewno wiem, na kogo będę głosował ;-)
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-05-29, 18:32   

..spox.. jak reguły to dla wszystkich :-)

setkę i tak bym miał, tak się szczęśliwie złożyło.. także nie muszę być jakoś "nienaturalnie" aktywny ;-)

Fantasy.. better than life..?
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-29, 18:45   

Mam pewne obiekcje. Nie rozumiem po co czekać do soboty. Można by głosować cały miesiąc, albo chociaż każdy pierwszy tydzień miesiąca. Dwa dni wydają mi się trochę za mało. Mogę nie mieć czasu. Żadna fajna dyskusja nie zrodzi sie też w ciągu tych krótkich dwu dni. Nie wiem tylko co zrobić, żeby się klany adorujących na wzajem nie porobiły typu: ja ci, ty mi (za miesiąc) albo jakieś obozy przyjaciół i wrogów.
Teraz mam czas i chciałbym kogoś nagrodzić i co? Mam czekać?

Zdecydowanie powinno sie uzasadniać wybór ze względów oczywistych.
Jako że mój weekend zapowiada się pracowicie zagłosuję już teraz. Chyba nikt mnie nie za to nie ukrzyżuje.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-05-29, 19:33   

Zagłosuj w temacie obok, już jest gotowy ;-)

Już wyjaśniam. Głosowanie przez cały miesiąc wydaje mi się bez sensu. Każdy ma jeden głos wobec tego na jakiej podstawie miałby go oddać już na początku miesiąca. A jakby się ktoś w ostatnich dniach wyróżnił i typ by się zmienił? To co wtedy? Nowy głos? Bałagan by był, a wybory byłyby totalnie nieobiektywne. Dlatego właśnie koniec miesiąca jest idealnym okresem, bo wtedy naprawdę nagradza się kogoś kto sobie na to w przekroju całego miesiąca zasłużył.

Dyskusja zrodzić się może w każdym momencie. Także w trakcie głosowanie i po upływie tego czasu. Nad innymi tematami, rozwojem tego subforum, przyczynkami do dyskusji się zastanawiałem, ale wolę z tym poczekać aż będę miał pewność, że koncepcja będzie kontynowana ;-)

[ Dodano: 2008-05-29, 21:03 ]
Wątpliwość mam jedną. Nie wiem co zrobić z głosem Majera. O ile wiem to jest w Czechach. Majer zdąży zagłosować?

[ Dodano: 2008-05-31, 15:34 ]
Chodzi mi po głowie taki pomysł żeby wprowadzić zasadę, że ten kto wygrał w danym miesiącu nie może wygrać w następnym. Dobry pomysł :?:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group