Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Głosowanie!
Autor Wiadomość
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-05-10, 13:09   

paweł napisał/a:
Co ci się w moim głosie nie podobało przecież na siebie nie głosowałem?!?
hMM swoim kontem nie,ale poco robisz kilka kont i na siebie glosujesz?

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Retech 



Wiek: 28
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-05-10, 13:10   

Od dawna przeca wiadomo, że masz Multikonto, nie udawaj głupiego.

http://smokoligia.dbv.pl/news.php
Dragons are fantastic creatures...
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-10, 13:15   

Czekać czekać paweł napisz na kogo głosowałeś i kogo Tarnum skwera ? Ja nie chce być niemiły lecz dla ciebie to dużo Tarnum daje bo idziemy łeb w łeb a np. skwer dał mnie wyżej w hierarchii niż ciebie nie wiem jak tam paweł więc napisz paweł na kogo głosowałeś. Powiedz mi Tarnum dlaczego wcześniej przed głosowaniem nie powiedziałeś że mają milti acc i nie mogą głosować ?? A nawet jak mają to powinna się liczyć chociaż jedna ich wypowiedź no nie ? Ja wiem co ty Tarnum knujesz nie zagłosowałeś pierwszy a dlaczego ? Poczekałeś aż się sytuacja rozwinie i mnie na 4 miejsce zepchnąłeś i teraz jeszcze chcesz ludzi do głosu nie doprowadzać ?

Ty kurcze cwany magu chaosu jeszcze się okaże kto wygra

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-05-10, 16:45   

1.Majer
2.Lord Kloszerdes
3.Retech
4.Lol
5.Tarnoob
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-10, 17:47   

@Majer, weź daj już spokój i nie przesadzaj - już wczesniej mówiłem, że głos sirwera jest nieważny, bo to paweł. Ale paweł nie słuchał i dalej szedł w zaparte, znów założył kolejne konto tylko po to, żeby sobie miejsce podbić. Po to jestem adminem, żeby takich karać i nie dopuszczać do oszustw.
A co do zaniżania Twojego miejsca - byłem obiektywny i na dodatek wszystko jest czarno na białym uzasadnione.

Aha, jeszcze jedno, pawle - nie myśl, że z nas zrobisz idiotów - przed wykasowaniem twoich postów wszystko sobie zapisałem. Obraziłeś się teraz na mnie i wyraźnie zaniżyłeś mój wynik - kolejne fałszerstwo? ^_^
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-10, 18:22   

Tarnum to że dałeś mnie na takim nie innym miejscem to twoja decyzja to luz. To że paweł i skwer to multi acc to ja też wiem i właśnie zbierałem dobre dowody. Lecz powiedz gdzie mówiłeś wcześniej gdzie się nie będą liczyć te głosy to wtedy luz

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-05-10, 18:53   

co :?: :!: jak :?: :!: myślałem że już wyjaśniliśmy tą kwestię, ale nie.. Ty dalej swoje!!
nie widzisz że moje wypowiedzi znacznie sie różnią od pawła!! wysłałem zdjęcie swojego pulpitu i on swojego! Są takie same?! NIE :!: wysłałem też najlepsze wyniki w kampaniach i w pojedynczych scenariuszach! są takie same?! NIE! ja mam u siebie podane inne imię bo jestem daniel R. a on jest paweł Ł. to takie same imienia :?: NIE!
ja lubię lochy, a on inferno. to takie same miasta?! NIE! dalej mam wymieniać czy wystarczy :?: :!:

 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-10, 19:08   

A no, proszę:
Cytat:

Głos sirwera się NIE liczy - sprawdziłem jego IP i wychodzi na to, że to ten sam człowiek (czy na pewno człowiek?) co paweł. Bye bye, poczwaro.

Cytat z tego tematu. Przy okazji radzę zaciągnąć pawła do sali tortur... A sirwer to zostaje wywalony z miejsca - zbędnym i bezczelnym klonom dziękujemy.

[ Dodano: 2008-05-10, 19:09 ]
A ty skwerze się uspokój - nie gadamy o tobie, tylko o sirwerze.
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-05-10, 19:18   

no wiem ale ja udowadniam majerowi że to ja jestem ja a nie ja to paweł, bo paweł to nie ja a ja to nie on! rozumiecie ? xD

 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-05-10, 19:34   

Mnie do sali tortur?
Z twojego cytatu wynika że to ty mi ubliżyłeś i właśnie to ty jesteś godny tego miejsca.
Nie zagłosowałem na ciebie to prawda, ale nie wiedziałem że będziesz się mścił za to.
Gdybym wiedział to bym się wstrzymał od głosu i bym warna nie dostał.
Bardzo się ciesze ze mnie emocje tak nie porywają!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-10, 20:43   

paweł napisał/a:
Mnie do sali tortur?
Z twojego cytatu wynika że to ty mi ubliżyłeś i właśnie to ty jesteś godny tego miejsca.

Proszę, nie offtopuj. Znowu nie dostrzegasz ironii i wszystko wyolbrzymiasz, nie biorać nawet pod uwagę, że miało to swoje uzasadnienie. I nie powiesz mi, że znak zapytania po człowieku był obraźliwy - sam się podajesz za czarciego lorda.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-05-10, 21:13   

Tarnoob i te jego machlojki... czy to się w końcu skończy?
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-05-10, 22:17   

Skwer dam ci dowody że mi się wydaje że nie może być tak że masz neta zepsutego i do pawła chodzisz wiesz dlaczego ? Masz kilka postów o godz 7 rano bodajże chcesz mi powiedzieć że może przed budą u niego o 7 siedziałeś ?? Daj spokój nikt chyba nie jest na tyle nienormalny żeby się o 7 rano do kumpla wbijać. Tarnum zwracam honory lecz był w ogóle taki user jak siwer ?
Ja proponuje żebyście ty lub wy paweł i skwer zgadali i dali wspólną skale w głosowaniu tak będzie najuczciwiej. pasi ?

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-05-11, 18:22   

Majer napisał/a:
Skwer dam ci dowody że mi się wydaje że nie może być tak że masz neta zepsutego i do pawła chodzisz wiesz dlaczego ? Masz kilka postów o godz 7 rano bodajże chcesz mi powiedzieć że może przed budą u niego o 7 siedziałeś ?? Daj spokój nikt chyba nie jest na tyle nienormalny żeby się o 7 rano do kumpla wbijać. Tarnum zwracam honory lecz był w ogóle taki user jak siwer ?
Ja proponuje żebyście ty lub wy paweł i skwer zgadali i dali wspólną skale w głosowaniu tak będzie najuczciwiej. pasi ?

jak coś to mam te posty po 8!!!! :-P i są z innego IP... sprawdź to :lol: :lol: :lol: zaskakujesz mnie :-P a nie pasi mi to na głosowanie bo ja nie jestem paweł a paweł nie jest mną Yo (joł).. paweł (jakby je dodać) miałby najwięcej postów na forum i miażdzącą średnią! po co ma dwa konta az tak ciągnąć?? ja pisze rano ze szkoły majerze :-P
co ty na to?? :-P

 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-11, 19:43   

Najwięcej postów miałbym ja.A tak wogóle to podziw skwerze że codzieninie masz informatykę!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group