Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Pochodzenie nicków
Autor Wiadomość
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-29, 15:48   Pochodzenie nicków

Ciekawy jestem skąd się wzięły. A jeśli wzięły się z Heroes to dlaczego właśnie od tej postaci.

Ja już mówiłem: mój nick to spadek po psie. Spadek- odpowiednie słowo.
A u was ?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-29, 16:27   

Atos jak na reklamie!!!! :lol:
Mój nick sie wzioł z tego że w szkole jako pierwszy powiedziałem lol a 772 to daki dopisek nie wiem skąd sie wzioł!
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-04-29, 17:40   

..."Bart" to początek imienia ..a reszta to komercyjne rozwinięcie ;-) coś jak Batman tyle że bez gejowskiego wdzianka hehe..

Fantasy.. better than life..?
 
mbehemot 



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 547
Wysłany: 2008-04-29, 18:44   

mbehemot... Behemot się wziął z tego, że koledzy w podstawówce mówili że mam duże ręce, jak Behemot :-D
a "m" to pierwsza litera imienia :-)
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2008-04-29, 19:12   

A mój, że kiedyś kolega mówił piter i się przejęzyczył i powiedział pioter. Później akiś koleś śmiał się z tego, cytuję "Pioter kiedy i dizemy na piwo? to może na kubusia?" I spodobało mi się pioter. Jak zacząłem grać na oteesach, to się nazywałem Pioter pall, knight, a później pioter ziom.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-04-29, 19:33   

Mój nick to po prostu moje imię.
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 06:58   

Pioter ziom napisał/a:
Mój nick to po prostu moje imię.

Ambitne :-P

Mój nick, jak wiadomo - pochodzi od imienia bohatera Heroes Chronicles. Dlaczego? HoMM... Trudne pytanie... Bynajmniej nie (tylko) dlatego, że go lubię. Może chciałem wypromować jakoś HC? A może dlatego, że "Clash of Dragons" to pierwsza gra świata MM, w jaką grałem? Nie wiem, naprawdę trudno powiedzieć, a napisać jeszcze gorzej.

Jednak zauważyłem, że moje imię jest bardziej pospolite, niż się tego spodziewałem. W związku z tym, w celu uniknięcia nieporozumień postanowiłem zmienić pseudonim na "Tarnoob".
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-30, 07:35   

Gdy przyszedłem tutaj, grałem w WOGa. Ustawiałem wszystkie opcje wg mojego gustu i przy takich ustawieniach Shakti dostawał szalonego kopa. Po tygodniu zadawałem obrażenia 850-1.1K. W tym czasie inne jednostki potrafiły zadać max 300. To mnie przekonało :mrgreen:

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-30, 08:20   

Skwer-ten nick używam gdy maluje po ścianach i taguję...

 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-30, 12:58   

skwer123 napisał/a:
maluje po ścianach i taguję...

Żal. Nie powiesz mi, że masz na to pozwolenie i że "to jest $&$#@%&".
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-30, 13:09   

Tarnoob napisał/a:
maluje po ścianach i taguję...
Skwer to gansgter,bo napisze na scianie "ja tu bylem" albo HWDP i sie czuje jakby bogiem byl :-)

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-30, 14:30   

Odnośnie HWDP ja tego nie wyznaje i jak dla mnie policjant jest autorytetem ponieważ bez bicia osob przysłuchiwana może przyznać się do występku który popełniła!
 
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-04-30, 15:56   

No... Ja mam gorzej, bo to długa historia. Pewnego dzionka(Nie pięknego bo to była druga połowa grudnia 2006 roku) zarejestrowałem się na pewnym forum( aktualnie w śpiączce :cry: www.eragon.pl ) i szukałem jakiegoś pseudonimu. W owym czasie byłem zafascynowany słowem "Kloszard" (Nie wiedziałem jeszcze co to znaczy, ale fajnie brzmi XD). No i wyszło nazwisko Kloszardes. Imię to wziąłem Kalasanty bo też fajnie brzmi. I przydało by się coś przed imieniem- może jakiś tytuł szlachecki? No i myślę że Lord brzmi najlepiej. No i jeszcze warto jakąś historię do tego- no i wymyśliłem Kloszardland. Od wtedy na jakiejkolwiek wolnej powierzchni podpisuje się LK.

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-30, 16:39   

Pisania HWDP, CHWDP, "J***ć Legię", "Precz z komuną", "Zabić Żydów" i tego całego szajsu wprost nienawidzę. Ale prawdziwe, kolorowe grafitti w stylu tych, których zdjęcia można obejrzeć w Ślizgu to piękna sprawa jest. I żałuje, że jest tego tak mało. Obrzydliwe bloki od razu wyglądają lepiej. Pod mostem w centrum Katowic obok kina Rialto- bartman jesteś ze Śląska więc powinieneś kojarzyć- było wspaniałe grafitti. Jedno z ładniejszych miejsc w Katowicach. I jacyś urzędowi debile zamalowali to na szaro. Szkoda.

Czekam na wpis Majera, bo u mnie w zakładzie stoi maszyna, a na jej drzwiach jest napis "maier" i zastanawiałem się czy jest jakiś związek :lol:
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2008-04-30, 16:59   

..jasne że kojarzę.. nie jestem specjalnym znawcą grafitti, ale w Bytomiu też kilka fajnych się znajdzie.. kilka dni temu powstało też ciekawe grafitti w WPKiW w Chorzowie, bodajże na ścianach amfiteatru, widziałem zdjęcia - nieźle wygląda... a wracając do nicków, w ogólniaku byłem "Cider" z racji miejsca zamieszkania, gorzej że niektórym mogło się kojarzyć w winkiem jabłkowym:)

Fantasy.. better than life..?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 13
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group