Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
F1 - czyli Kubica Ruuuleeeeez!
Autor Wiadomość
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2009-04-26, 22:09   

..nie powiedziałbym że Kubica spartolił.. to raczej BMW nawaliło, zostali daleko w tyle z KERSEM, dyfuzorami.. i nadal nie wiedzą co chcą zrobić

Mclaren był b.słaby w dwóch pierwszych wyścigach, zamontowali połowiczny dyfuzor i Hamilton już w czołówce.. Renault podobnie..

Kubica miał szansę w Australii,bo to tor uliczny, był safety car i mieli jeszcze w miarę wyważony samochód ..a teraz się miotają i nie wiedzą co robić..

będzie ciężko ale liczę na to że w Europie się trochę pozbierają.. a jeszcze bardziej na to że po tym sezonie Kubica zmieni BMW na lepszy team

Fantasy.. better than life..?
 
Tomson 
FanOfRealMadrid



Wiek: 30
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: PoLaNd
Wysłany: 2009-04-27, 12:44   

Żeby był w innym Team to by był mistrzem !!!!! :->

"Napisz nazwy wszystkich wielkich klubów, a kiedy skończysz, nad nimi wszystkimi napisz Real Madryt"
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-03-14, 10:40   

BMW się kończy, nie wiadomo czy przetrwa jako Sauber, rozmowy trwają..
ja najchętniej widziałbym Kubicę w Renault z Alonso, lub w Ferrari..
pokazałby wszystkim niedowiarkom ile jest warty..

[ Dodano: 2009-11-04, 18:01 ]
..dawno tu nic nie pisałem... także dla uzupełnienia - stało się tak jak sobie życzyłem Kubica wylądował w Renault, tyle że bez Alonso..
podsumowując sezon : Kubica poległ w walce z materią - bezradność BMW była widoczna w większości wyścigów..
a przypadkowym mistrzem świata Button, który dawniej zwykł wlec się w ogonie..

oczekiwania? w przyszłym roku nie będzie tankowania w trakcie wyścigu, co podobno ma być korzystne zarówno dla Kubicy jak i Renault. Pożyjemy zobaczymy - na pewno będzie lepiej i ciekawiej niż w tym sezonie

[ Dodano: 2010-03-14, 10:46 ]
..A więc zaczynamy nowy sezon!!!
Czterech mistrzów świata na starcie: Schummi, Button, Hamilton i Alonso,
trzy nowe zespoły: Lotus, Team Espagne i Virgin..
i pojedynki Button vs Hamilton, czyli tak naprawdę powrót starego wolnego Buttona, który w tym samym bolidzie nie ma żadnych szans z Hamiltonem, i bez Brawna będzie przeciętniakiem.. Rosberg vs Schummi, czyli młody kontra stary..

a do tego zakaz tankowania w czasie wyścigu, 2-sekundowe pitstopy i wierzę - większa rola kierowcy i jego umiejętności..

to powinien być najciekawszy sezon od kilku lat!

Fantasy.. better than life..?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-03-14, 17:00   

I będzie. Do nowych zespołów zaliczyłbym Mercedesa. A stawiam w tym sezonie na Vettela.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2010-03-16, 11:04   

Tak, to będzie dobre i liczę na jakąś niespodziankę podczas tego sezonu. Kubica zyskał bardzo dużo na start i myślę, że on ma tam bardzo dużo do powiedzenia. Tankowanie podczas wyścigu było śmieszne według mnie, bo dawało sporo tym, którzy słabiej radzili sobie z kierownicą.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-03-28, 10:12   

Najciekawszy wyścig od wielu miesięcy! I nie tylko dla tego, że Kubica dojechał drugi :mrgreen:

..tyle walki, manewrów wyprzedzania i prawdziwego ścigania, że można by tym wszystkim obdzielić połowę wyścigów poprzedniego sezonu.. oczywiście pogoda wpłynęła na dramaturgię wyścigu, no i fakt że był to wyścig uliczny, ale mam nadzieję że cały ten sezon będzie stał na takim poziomie..

walka Kubicy z Hamiltonem by obronić pozycję, plus jego świetny start i dobry pitstop przyniosły świetny rezultat i podium - warto było wstać wcześnie :-)

Fantasy.. better than life..?
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-03-28, 14:01   

Przede wszystki dobry start Roberta, powiem szczerze, że nie obawiałem się o jego pozycję w tym wyścigu bo wiedziałem, że jest w dobrej formie. Jednak w F1 zmiany przepisów i cięcie kosztów doprowadziły do tego iż wyścigi stały się nudniejsze niż w przeszłości: nie można tankować-bzdurne- wolniejsze czasy na początku poza tym zero strategii, opony bez bierzników- trzeba je dłużej rozgrzewać nie podoba mi się to.

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-03-28, 22:24   

..zakaz tankowania nie jest taki zły - wyścigi zrobiły się bardziej przejrzyste, opony slick to też nie żadna nowość, a wolniejsze czasy pierwszych okrążeń nie obniżają jakości widowiska, a wręcz przeciwnie jak pokazał dzisiejszy wyścig.. natomiast strategia nadal ma znaczenie - spójrz na Hamiltona i Webbera w dzisiejszym Grand Prix..

Fantasy.. better than life..?
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-03-29, 19:40   

Właśnie przez te wszystkie nowe reguły cały team musi kombinować jakby tu mieć lepsze miejsce lub w niektórych przypadkach jak dojechać do mety :lol: Kubica jechał bezbłędnie i dzięki dobremu pitstopowi możemy się cieszyć. Skoro taki Red Bull z silnikiem renault może wygrywać to i my z pewnością doczekamy się zwycięstw Kubicy.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-04-04, 14:21   

..Kubica czwarty po bezbłędnej jeździe - świetny występ!
sam wyścig był nieco mniej emocjonujący niż GP Australii, ale i tak wypełniony prawdziwym ściganiem: Button - Alonso, Hamilton przebijający się wściekle do przodu, Petrow dzielnie walczący (do momentu wypadnięcia z toru).. i bodajże 7 kierowców przedzielonych jedynie kilkoma pnkt w generalce.. GP Szanghaju już za dwa tygodnie :-)

Fantasy.. better than life..?
 
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-04-04, 21:05   

Szkoda trochę F. Alonso, Petrow dopiero się uczy F1 od niego wiele na razie bym nie oczekiwał co prawda były momenty ładnej jazdy, ale wciąż Rusek popełnia sporo błędów.Dobrze, że podczas tego GP nie padał deszcz bo dopiero by się działo. :-)Swoją drogą nie sądziłem, że w tym sezonie Red Bulle będą aż tak szybkie.I jeszcze jedno czy nie uważacie, że M.Schumacher się nie skompromituje w tym sezonie jako wielka gwiazda tego sportu?

na wschód od Konina Azja się zaczyna
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2010-04-04, 21:10   

A ja powiem, że gdyby był deszcz to Kubica miałby szanse na lepsze miejsce, ponieważ jego samochód dobrze spisuje się w takich warunkach co pokazał nam w kwalifikacjach. Deszcz oczywiście zwiększyłby też widowiskowość. Pietrow po prostu nie panuje jeszcze dobrze nad nerwami. Wyprzedził go Hamilton i od tego zaczęła się jego zła jazda, a przecież jechał przyzwoicie.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2010-05-16, 09:18   

..drugie miejsce w kwalifikacjach i przedzielenie Webbera i Vettela (Red Bull), pokazało umiejętności Kubicy, 7 szybszych teoretycznie samochodów za Kubicą - 1 Red Bull, Ferrari, Mclaren i Mercedesy.. kolejny kręty uliczny tor i od razu wychodzi prawda o kierowcach :-D
dzisiaj liczę na podium, ale tak po cichu na zwycięstwo.

Fantasy.. better than life..?
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-05-21, 21:24   

Podium nie byłoo, ale 3. miejsce te dobre ;-)
Ostatnio zmieniony przez Leance 2010-08-30, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2010-05-24, 13:28   

3 miejsce to podium.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group