Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Majer
2007-09-21, 22:47
Nazwa strony - piszcie swoje propozycje!
Autor Wiadomość
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-24, 19:49   

Żal d...ściska; czytając to można naprawdę pomyśleć, że chodzi wam tylko o posty. ŻENADA. Zamieściłem swój pomysł bo myślę, że pasowałby do klimatu. Gdy mam jakieś nowe pomysły to dodaję nowy post i g... mnie obchodzi ile mam ich na liczniku. WKURWIA mnie tylko jak ktoś mi je kasuje bez podania przyczyny "niezgodny z regulaminem" to dla mnie za mało.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Filipp
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-24, 21:31   

Panowie dajcie spopkój czy to jest temat o nabijaniu postów???? Jeślik ktoś będzie chciał nabijać to i tak będzie torobił ciągle ja zauważyłem pare spamujących osób nie chce wymieniać ale piszą tylko po to żeby coś napisać!!! :evil:
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 08:20   

Zgadzam się z Filippem, skończmy tą kłótnię bo jak widać doprowadza ona tylko do kłótni i nic nie wnosi do tematu. Wszystkich przepraszam, jeśli robię coś nie tak. Wróćmy do głównego wątku, zamiast podgrzewać atmosferę, dobra??

Tak więc jak już pisałem, wg mnie nazwa strony jest dobra, ale to tylko moje zdanie. Poza tym nie zmienia to faktu, że mogłoby być lepiej, ale jako taki tytuł dyżurny może funkcjonować, dopóki nie wymyślimy czegoś lepszego.

Jeśli mam coś wymyślić sam, to będzie to coś w rodzaju "Inner Sanctum" - taki podtytuł miała pierwsza część sagi, i jest dość mroczny. jakby ktoś nie wiedział, oznacza "wewnętrzy krąg". Naszym logo mógłby być właśnie krąg jakiś postaci, Najlepiej zakapturzonych albo słabo widocznych, a hasło by brzmiało "Dołącz do nas, aby stać się jednym z niewielu najlepszych"
;-) czy coś w tym stylu
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-08-25, 11:49   

Jak znam lacinę to powinno być INTER sanctum i znaczy "Święte wnętrze"

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-25, 13:28   

Mniejsza oto - i tak fajnie brzmi :-) Podtytuł był po angielsku. Tak naprawdę znaczy co innego, ale tytuły nie zawsze tłumaczy się dosłownie.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 4 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group